Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Аналіз ветеринарної діяльності Краснодонської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Предмет: 
Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
19
Мова: 
Українська
Оцінка: 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Кафедра заразних хвороб, патанатомії і судової ветеринарії
 
 
 
КУРСОВА РОБОТА
з організації та економіки ветеринарної справи
на тему: «Аналіз ветеринарної діяльності Краснодонської районної державної лікарні ветеринарної медицини»
 
 
 
 
 
 
 
ЗМІСТ
ВСТУП
1. КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА
2. ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
2. 1. Наявність та стан ветеринарних об’єктів
2. 2. Забезпеченість спеціалістами ветеринарної медицини
2. 3. Планування ветеринарної діяльності
2. 4. Ветеринарна документація
2. 5. Фінансування ветеринарної діяльності
ВИСНОВКИ
 
 
ВСТУП
В містах України проживає більше ніж 66% населення, багато громадян утримують домашніх тварин (кішки, собаки), кімнатну птицю, деякі з жителів міста – сільськогосподарських тварин (корови, кози, вівці, кури, гуси, кролі). В містах знаходиться велика кількість промислових переробних підприємств, до яких потрапляють тварини і продукти тваринного походження із різних регіонів країни, а також з іноземних країн.
Для забезпечення ветеринарного благополуччя міста створена розгалужена мережа ветеринарних закладів. До неї входять установи державної ветслужби, наймані ветслужби підприємств, підсобних господарств, комерційні ветеринарні установи і окремі підприємці в області ветеринарії.
Ця тема обрана мною не випадково, а у зв'язку з тим, що я проходила практику у Краснодонській районній державній лікарні ветеринарної медицини. У процесі практики я ознайомилася з діяльністю данної державної установи, також побувала на ветеринарних дільницях міста Краснодона, відвідала районну лабораторію і лабораторію ветеринарно -санітарної експертизи центрального ринку. Але більшу частину часу я проводила у Краснодонській районній державній лікарні ветеринарної медицини, де працюють компетентні фахівці, які у відповідності з « Ветеринарним законодавством « забезпечують добробут зони обслуговування. У зону обслуговування входять 73 населенних пунктів, у тому числі 3 міста та 19 селищ міського типу. У зв'язку з цим у лікарні проводять діагностичні та профілактичні заходи, ведуть щоденний амбулаторний прийом тварин.
На підставі цього, а також у зв'язку зі сформованою в країні обстановкою в економіці, мені стало цікаво як справляється зі своєю діяльністю Краснодонська районна державна лікарня ветеринарної медицини та проаналізувати всі сторони її функціонування. Лікарня ветеринарної медицини, є центральною ветеринарною установою в районі, покликаним керувати практичної ветеринарної роботою, контролювати її, впроваджувати в практику досягнення науки і передовового досвіду.
Мета курсової роботи: проаналізувати ветеринарну діяльність Краснодонської районної державної лікарні ветеринарної медицини.
Завдання роботи:
  1. Надати характеристику Краснодонській районній державній лікарні ветеринарної медицини.
  2. Охарактеризувати організація ветеринарної діяльності;
  3. Охарактеризувати наявність і стан ветеринарних об'єктів;
  4. Охарактеризувати забезпечення фахівцями ветеринарної медицини;
  5. Охарактеризувати планування ветеринарної діяльності;
  6. Охарактеризувати ветеринарну документацію;
  7. Охарактеризувати фінансування ветеринарної діяльності;
  8. Охарактеризувати організацію ветеринарного постачання;
  9. Охарактеризувати економічну ефективність ветеринарних заходів;
 
 
1. КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА
Краснодон – місто обласної підлеглості. Розташоване в південно-східної частині Донецького кряжу на лівому березі р. Велика Кам'янка, р. Сіверський Донець, в 51 км від міста Луганськ.
Залізнична станція «Краснодон» знаходиться в 7 км від міста. Краснодонський район межує з територією Ростовської області Російської Федерації, протяг кордону – 135 км.
Населення міста Краснодона та населенних пунктів, входящих у склад Краснодонського міськвиконкому складає 104, 709 тисяч, у тому числі в Краснодоні – 44, 576 тисяч мещканців. Населення Краснодонського району – 30, 1 тис. мешканців.
У Краснодонському районі розташовані два приміщення: Управління ветеринарної медицини м. Краснодона та Краснодонського району та Краснодонська міська державна лікарня ветеринарної медицини, за адресою: м. Краснодон вул. Ленінградська, 17 а.
Лікарня і управління побудовані за типовим проектом в 1997 році. Реконструйовано в 2002 році і мають площу 363 м. кв. По периметру огороджено парканом. На території є склади для зберігання деззасобів та інвентарю, а також гаражі для службового автотранспорту.
У будівлі лікарні обладнана кімната для прийому хворих тварин, операційна і кімната для зберігання медикаментів.
В зону ветобслуговування входять 73 населенних пунктів, у тому числі 3 міста (м. Краснодон, м. Молодогвардійськ, м. Суходільськ), 19 селищ міського типу. На території району розташовано більш 20-ти промпідприємств (вугледобування, машинобудівні та інші).
Загальна площа землекористування складає 96982 га, з них сільгоспугідь 74991 га, у тому числі ріллі 46000 га.
У громадському секторі на 1. 01. 2013 року мається 872 голови ВРХ, в тому числі корів 377 голів. Свинопоголів'я складає 1589 голів, у тому числі основних свиноматок 136 голів. Поголів'я птиці 745 тисяч голів.
На початок 2013 року в районі мається 21 агроформування сільгоспвиробників різної форми власності. Виробництвом молока, відкормом ВРХ та вирощуванням свиней займаються господарства: СТОВ «Пархоменківська нива», ТОВ «Перемога», ПП «Поріччя», СТОВ «Мирна долина», ПП «Травянка», ПП «Тернове»; вівцями та козами: ПП «Авдієв», ПП «Ісаєв», ПП «Ейвазов». Виробництвом яйця ФОП «Нікітіна», виробництвом м'яса птиці ТОВ СФ «Агроукрптаха».
На початок 2013 року мається 2 рибоводних господарства: КФГ «Краснодон-Агро» (65 га.), СФГ «Струмок» (7 га.), з загальною площею водного дзеркала – 72 га., які займаються ворощуванням товарної риби (короп, товстолобик, білий амур).
На території міста та району працює 2 м'ясопереробних підприємства: «ЗАТ Краснодонський м'ясокомінат» – за минулий рік забито 3705 голів свиней та вироблено близько 2
Фото Капча