Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Автоматизація реєстрації користувачів

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
31
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
1. Загальні положення
1.1 Опис предметного середовища
1.1.1 Опис процесу діяльності
1.1.2 Опис функціональної моделі
1.2 Огляд наявних аналогів
1.3 Постановка задачі
1.3.1 Призначення розробки
1.3.2 Цілі створення
2. Постановка задачі
2.1 Організаційно-інформаційна сутність задачі
3. Програмне та технічне забезпечення
3.1 Засоби розробки
3.2 Загальні вимоги до технічного забезпечення
Висновки до розділу
4. Технологічний розділ
4.1 Керівництво користувача
4.2 Керівництво системного програміста
4.3 Керівництво програміста
4.4 Випробування програмного продукту
Висновки
Перелік посилань
 
1. Загальні положення
 
1.1 Опис предметного середовища
 
Active Directory – LDAP-сумісна реалізація інтелектуальної служби каталогів корпорації Microsoft для операційних систем родини Windows NT. Active Directory дозволяє адміністраторам використовувати групові політики (GPO) для забезпечення подібного налаштування користувацького робочого середовища, розгортати ПЗ на великій кількості комп'ютерів (через групові політики або за допомогою Microsoft Systems Management Server 2003 (або System Center Configuration Manager)), встановлювати оновлення ОС, прикладного та серверного ПЗ на всіх комп'ютерах в мережі (із використанням Windows Server Update Services (WSUS) ; Software Update Services (SUS) раніше). Active Directory зберігає дані і налаштування середовища в централізованій базі данних. Мережі Active Directory можуть бути різного розміру: від кількох сотень до кількох мільйонів об'єктів.
Microsoft Windows Server 2008, іноді скорочено «Win2k8» або «W2K8» (кодове ім'я «Longhorn Server») – версія серверної операційної системи від Microsoft. Запущений у виробництво 4 лютого 2008 року і офіційно випущений 27 лютого 2008, він є наступником Windows Server 2003, випущений майже п'ять років тому. Другий реліз, названий Windows Server 2008 R2, був запущений у виробництво на 22 липня 2009 року. Як Windows Vista і Windows 7, Windows Server 2008 заснований на Windows NT 6. x. Ця версія замінює Windows Server 2003 як представник операційних систем покоління Vista (NT 6. x).
 
1.1.1 Опис процесу діяльності
 
Система призначена для полегшення процесу реєстрації користувачів в базі даних Active Directory. Система працює з урахування специфіки та політики безпеки Windows Server 2008R2 і Windows Active Directory.
 
1.1.2 Опис функціональної моделі
 
Для автоматизації та оптимізації роботи системних адміністраторів кафедри АСОІУ система підтримує реалізацію таких функцій, що допомагають полегшити процес реєстрації користувачів в базі даних Active Directory:
створення облікового запису в базі даних Active Directory;
заповнення анкети персональних даних користувача;
розповсюдження на обліковий запис, певних групових політик (GPO) ;
відправка на електронну пошту користувача листа з «Правилами поведінки в аудиторіях кафедри» та «Правилами користування обладнанням кафедри».
Користувач має можливість: ознайомитись з правилами кафедри, заповнити свої персональні дані, переглянути контактну інформацію з технічної підтримкою кафедри.
Адміністратор має можливість: змінити GPO, що розповсюджуються на обліковий запис користувача, змінити параметри облікового запису, вміст листа що відправляється на пошту користувача.
 
1.2 Огляд наявних аналогів
 
На момент розробки даної системи не було знайдено подібних систем.
 
1.3 Постановка задачі
 
1.3.1 Призначення розробки
 
Система «Автоматизація реєстрації користувачів» розробляється для полегшення процесу створення облікових записів користувачів в базі даних Active Directory.
 
1.3.2 Цілі створення
 
Цілями створення даної системи є:
оптимізація роботи системних адміністраторів;
автоматизація створення облікових записів користувачів.
Для реалізації поставлених цілей система повинна рішити наступні задачі:
створення зручного, легкого та зрозумілого у користуванні зовнішнього інтерфейсу;
розробка програми, що буде створювати облікові записи користувачів та наділяти їх відповідними правами.
У даному розділі були розглянуті проаналізовані та поставлені основні цілі для створення системи. Проведена постановка задачі для системи. Проведений опис діяльності та описані функціональні можливості системи для автоматизації користувачів Active Directory.
При аналізі існуючих рішень було виявлено та проаналізовано декілька розробок. Жодна з них повністю не задовольнили вимоги до системи, що і спонукало до створення даної розробки.
 
2. Постановка задачі
 
2.1 Організаційно-інформаційна сутність задачі
 
Спочатку кожного навчального року, першокурсники повинні пройти процес реєстрації особистих облікових записів в базі даних Active Directory, які в подальшому їхньому навчанні будуть використовуватись для роботи в комп’ютерних аудиторія кафедри. Дана програма створена для того, щоб знизити затрати часу на цей процес та підвищити ефективність роботи системних адміністраторів.
Об'єкти представляють собою окремі сутності (користувача, комп'ютер, принтер, програму або спільну мережеву папку) і їх атрибути. Об'єкти також можуть бути контейнерами для інших об'єктів. Об'єкт унікально ідентифікується своїм ім'ям і має набір атрибутів:
характеристик;
даних, які об'єкт може містити.
 
3. Програмне та технічне забезпечення
 
3.1 Засоби розробки
 
При створенні даного програмного продукту були використані такі засоби програмування як Microsoft Visual Studio 2010 (ASP. NET) та ScriptEditor.
Для створення програми, що працює даними Active Directory використовувалась мова програмування C#. Головною перевагою C# в створенні даної системи – її пристосованість до
Фото Капча