Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Екологічні проблеми Італії

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
18
Мова: 
Українська
Ціна: 
75 грн.
Оцінка: 

ПЛАН

ВСТУП
  1. Загальний огляд екологічних проблем Італії
  2. Екологічні проблеми та їх вирішення в галузі енергетики
  3. Правове регулювання охорони довкілля в Італії
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

 

Вступ: 

Італія - розвинена капіталістична країна, розташована у центрі Середземномор'я, на півдні Західної Європи. Італія фокусує у собі не лише багато типових рис природи, господарського, політичного, культурного життя, але й найважливіші проблеми обох регіонів. За рівнем розвитку економіки Італія відноситься до найбільш розвинених країн. Сучасна Італія не входить до числа великих держав, які справляють вирішальний вплив на хід світових подій, однак за масштабами господарської діяльності входить у сімку найбільших капіталістичних держав світу.

Площа Італії 301 тис. км2, відповідно, за цим показником  Італія відноситься до розряду середніх країн, посідаючи третє місце у Західній Європі.

Положення Італії у центрі Середземноморського басейну, на перехресті торговельних шляхів між Заходом і Сходом, завжди відігравало важливу роль у житті країни. Значну роль у житті Італії відіграє Середземне море і окремі його частини: Тірренське, Адріатичне та Іонічне моря.

Географічне положення Італії досить сприятливе для її економічного розвитку. Середземне море забезпечує Італії зручний зв'язок із країнами Європи й Північною Африкою, а після відкриття Суецького каналу Італія виявилася на торговельних шляхах, які ведуть у країни Південної та Східної Азії, у Східну Африку та Австралію. Таким чином, географічне положення Італії дозволяє їй широко використовувати морський транспорт для закордонних і каботажних перевезень і водночас розвивати зв'язки зі своїми сусідами по суші.

Однак всі ці причини, зокрема, економічно вигідне географічне розміщення, привели до ряду екологічних проблем, зокрема, пов’язаних з контрастними кліматичними умовами, концентрацію виробництва в окремих регіонах, значною завантаженістю транзитним транспортом, забрудненням Середземного моря іншими країнами, які мають з Італією морські кордони тощо.

 

Список використаних джерел: 
  1. Алисов Н.В., Хорев Б.С. Экономическая и социальная география мира. - М.: Эксмо, 2003. – 354 с.
  2. Енергетика: італійські пропозиції. – Львів: ССІЕО. – 2010. – 44 с.
  3. Калиниченко В.Т. Становление и развитие системы государственного управления в области охраны окружающей среды Итальянской Республики // Право и государство. - 2008. - № 12. – С. 63-69.
  4. Калиниченко В.Т. Экологическая политика Италии в отношении отходов // Аграрное и земельное право. - 2008. - № 11. – С. 19-22.
  5. Шестая конференция министров «Окружающая среда для Европы» / Белград, Сербия. - 10-12 октября 2007 г. «Сотрудничество и рамки для обеспечения охраны и устойчивого развития горных районов в Европе». - http://www.unece.org/env/documents/2007/ece/ece.belgrade.conf.2007.27.r.pdf.
4622
Терміново зв’язатися з консультантом:  
  Студентська консультація (066) 185-39-18      Вконтакте Студентська консультація
 або телефонуйте: 066-185-39-18, 093-202-63-01 (цілодобово).