Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Internet сайти фірм

Предмет: 
Тип роботи: 
Лабораторна робота
К-сть сторінок: 
8
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЛАБОРАТОРНАЯ РАБОТА
 
Тема: Internet сайти фірм
Мета: Вирішення організаційних питань зі створення сайту фірми. Опрацювати теоретичні й практичні питання створення Web-сайту.
Завдання для самостійної роботи
Умови самостійних завдань і послідовність дій з їх виконання оформіть в окремих текстових файлах MS Word, збережіть їх на диску D:.
1. Опрацюйте теоретичні й практичні питання створення Web-сайту комерційної рекламної агенції як елементу її інформаційного представництва в мережі.
Вхідна інформація: При створенні власного Web-сайту адміністрації та інформаційним співпрацівникам агенції потрібно вирішити дві проблеми: адміністративну і технічну.
Уявіть, що ви – співробітник рекламної агенції, якому доручено скласти таблицю можливих відповідей на запитання щодо вирішення адміністративної проблеми. Оберіть один чи декілька з варіантів, що пропонуються в таблиці 1, або письмово опишіть власні шляхи вирішення.
Вирішення технічної проблеми полягає в придбанні і модернізації апаратних і програмних засобів для роботи щодо наповнення сайту інформацією.
Рекомендація: схема створення сайту і організації його роботи:
- зареєструвати свій домен другого рівня і підтримувати його, уклавши договір зі сторонньою організацією;
- процес створення і наповнення сайту поділити на два етапи: всі вхідні матеріали (текст, графіку, структуру сайту) повинні підготувати інформаційні співробітники агенції спільно з адміністрацією; розробку дизайну сайту, конкретну реалізацію і розміщення в мережі краще доручити спеціалізованій фірмі.
Підрахуйте загальну суму витрат і суму витрат по їх групах за кошторисом створення сайту та організації його роботи на основі наведених у таблиці 2 числових даних.
 
Таблиця 1
Опитування щодо вирішення організаційних питань
зі створення сайту фірми
 
Таблиця 2
Кошторис створення Web-сайту рекламної агенції і організації його роботи
 
 
Завдання 2. Схема розділів сайту
Створіть схему розділів сайту для вашої організації де ви працюєте, у наступному вигляді, як показано нижче на малюнку. Кожен розділ сайту (інформаційний блок) зробіть у вигляді прямокутника, стрілочками покажіть переходи з одного блоку до іншого. Для кожного розділу сайту під малюнком дайте короткий опис, що повинно розташовуватися у цьому блоці сайту. Наприклад:
Общие сведения об университете – блок містить коротку інформацію про університет, рік створення, номер ліцензії, перелік спеціальностей.
Завдання 3. Карта сайту
Розробіть карту сайту для вашої організації. Для створення карти використовуйте данні із попередньої схеми, яку ви розробили для своєї організації. Пункти на карті повинні входити до належного розділу вашого сайту (кожен пункт – це посилання на сторінку сайту і ви самі вирішуєте скільки сторінок буде у кожному розділі сайту), назви у карті ви визначаєте на основі змісту, що буде розташовуватися у конкретній сторінці, але повинно бути стислим, наприклад:
Про нас – назва розділу сайту. Історія – назва посилання на сторінку, що містить у собі інформацію про історію університету. Карту зробіть у наступному вигляді:
Карта сайту університету
 
Фото Капча