Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Конструкторська документація виготовлення жіночої святкової сукні

Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
63
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Вступ
 
Українська легка промисловість сьогодні є потужним багатогалузевим комплексом з виробництва товарів народного споживання. Вона забезпечує приблизно 150 тис. робочих місць. Цей соціально вагомий сектор економіки орієнтований на кінцевого споживача. Потенціальні можливості підприємств легкої промисловості дозволяють виробляти широкий спектр товарів, здатних задовольнити увесь попит внутрішнього ринку.
На підприємствах галузі, розташованих в усіх регіонах України, зосереджено близько 7% загальної чисельності промислово-виробничого потенціалу промисловості і 2, 4% виробничих фондів. У галузі легкої промисловості функціонує понад 10 тис. підприємств, з них у текстильній промисловості – близько 2, 5 тис, з виробництва готового одягу і хутра – близько 6 тис, шкіри і шкіряного взуття – близько 1, 5 тис. Практично всі підприємства легкої промисловості приватизовані, а ті, що знаходяться у державній власності, становлять менше 1%. Галузь складається з 17 підгалузей, має потужний виробничий потенціал, здатний виробляти широкий спектр товарів широкого вживання і промислового призначення. Водночас легка промисловість пов'язанна з багатьма суміжними галузями і обслуговує весь господарський комплекс країни. Список лідерів внутрішнього ринку очолює багатопрофільний торгово-виробничий концерн «Текстиль-Контакт», основний вид діяльності якого полягає у виробництві і реалізації всіх видів тканин, штучного хутра, трикотажних полотен, прикладних матеріалів, фурнітури (понад 20 тис. найменувань). Виробництво такого різноманітного асортименту стало можливим завдяки великим бюджетним замовленням на бавовняні, шерстяні і напівшерстяні тканини, а також на речове і постільне майно відомчого призначення для ряду міністерств і відомств. Іншим об'єднанням з промисловим, науковим і фінансовим потенціалом, яке швидко розвивається, є корпорація підприємств «Текстиль-Україна» (зареєстрована в грудні 1999 р.). її розвитку сприяють великі фінансові партнери з Росії. До складу корпорації входять 27 підприємств по всій території України, і на них виробляється практично весь асортимент продукції легкої промисловості. Провідну роль у завоюванні зовнішніх ринків збуту вже кілька років належить АТ «Україна» (м. Житомир), що поставляє свої вироби до Німеччини, Чехії, Словенії, Хорватії, Угорщини, Польщі; АОЗТ «Черкаський шовковий комбінат», який реалізує шовкові тканини до СІЛА, Данії, Чехії, Угорщини; ВАТ «Рівне льон»; ЗАТ «ВОЗКО» (м. Вознесенськ). Інвестиційна привабливість підприємств легкої промисловості у розміщенні капіталу (у вигляді фінансів, обладнання, сировини) полягає в швидкій окупності вкладень, завдяки незначним строкам виробництва і реалізації продукції, в швидкому переформуванні асортименту, наявності місцевих сировинних ресурсів (вовна, льон, шкірсировина) і потенціальній ємності ринку України. [1]
В наш час одяг являється предметом першої необхідності, так як різні її види використовують люди у всіх життєвих ситуаціях. Одяг покриває більше 80% тіла і захищає його від несприятливих умов навколишнього середовища, підтримуючи нормальне здорове життя людства. Для того, щоб створити свою красу потрібно знати природу сучасної моди, система виробництва модної продукції, джерела правдивої і брехливої інформації про неї. Найбільший вплив на моду, її характер показують виробники модного одягу, взуття та прикрас, та інше. Мода дуже часто веде до росту затрат викликаних необхідності доповнюючих знань, придбаних нарядів для різних випадків життя. Мода робить людей своїми рабами.
Такім чином, одяг повинен мати гарний зовнішній вид, відповідати сучасним потребам моди по своєму силуеті, пропорціям, формі і величині деталей, кольору і малюнку тканини з яких вона виготовляється. В нашій країні потреби до якості швейних виробів, а також оцінки виробничих показників одягу закладених в стандартах і технічних умовах, діючих в швейній промисловості.
В даному дипломному проекті буде розроблятися конструкторська документація виготовлення жіночої святкової сукні, з метою запуску у виробництво модної, молодіжної моделі що дасть змогу наситити внутрішній та зовнішній ринок продукцією, яка б задовольняла естетичні та матеріальні потреби споживача.
 
1. ТВОРЧИЙ РОЗДІЛ
 
1.1 Характеристика процесу розробки нової моделі в умовах ательє «Стиль»
 
Ательє – це салон індивідуального пошиття одягу, взуття, головних уборів. Ательє «Стиль» – це приватне підприємство, пошиття та ремонт – ось основні напрямки діяльності ательє. Ті, хто хочуть щось особливе, люди з нестандартною фігурою і люди із запитом вище ніж у решти – сьогодні клієнти швейного ательє. Ательє « Стиль» знаходиться в місті Рівному по вулиці А. Мельника, б. 14 а.
Основні напрямки діяльності ательє: - Індивідуальний пошив чоловічого, жіночого та дитячого одягу. – Корпоративний пошиття одягу та уніформи. - Пошиття партій одягу для бутиків, торговельних точок та інтернет-магазинів.  – Ремонт одягу будь-якої складності. - Підгонка одягу по фігурі.
Ательє працює на сучасному обладнанні, що дозволяє працювати з будь-якими матеріалами, а замовлення виконувати якісно і строго в обумовлені терміни. Досвідчені майстри реалізують всі побажання і створять річ, про яку давно мріяли.
Ательє «Стиль» з чисельністю персоналу з трьох працівників володіє високим виробничим потенціалом, основою якого є технічна база, оснащена сучасним обладнанням і кваліфікованим персоналом. Незважаючи на досить високу конкуренцію ательє має стійкий попит на свою продукцію. Специфічною особливість ательє є індивідуальна робота з кожним клієнтом. З одним клієнтом працює одна швачка від початку – з моменту передачі їй розкроєного матеріалу від закрійника, до видачі готового виробу клієнту. Це дозволяє контролювати якість пошиття, підвищує зацікавленість в отриманні кінцевого результату. У ательє є постійні клієнти, які воліють робити замовлення у конкретних закрійників і швачок. Як всяке підприємство, Ательє «Стиль» має бухгалтерію. Коли
Фото Капча