Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Контроль основних параметрів сатураторної установки

Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
35
Мова: 
Українська
Ціна: 
240 грн.
Оцінка: 

ВСТУП

 1. Абсорбційні ультрафіолетові та інфрачевоні аналізатори
 2. Електрокондуктометричні аналізатори
 3. Водоохолоджувач
 4. Водопідготовка та водоочистка
 5. Мікроконтролери фірми Texas Instruments ‘240x для систем 
 6. цифрового управління двигунами
 7. Призначення сатуратора
 8. Опис техпроцесу
 9. Склад і принцип дії сатуратора
 10. Основні технічні дані та характеристики
 11. Будова сатуратора
 12. Порядок установки і підготовки до роботи
 13. Вказівки по техніці безпеки
 14. Можливі несправності та методи їх усунення
 15. Технічне обслуговування

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 

Вступ: 

Сатураторна установка призначена для насичення вуглекислим газом питної і мінеральних вод з наступним добавленням заданої кількості сиропу і інтенсивним перемішуванням напою, відстоюванням, піногасінням та подачою на машину розливу. Дана установка входить до складу ліній по виготовленню і розливу безалкогольних напоїв та мінеральних вод.

До складу сатураторної установки також входять холодильні установки які забезпечують охолодження до потрібної температури попередньо очищеної артезінської води. Від температури залежить якість вихідного продукту так як відомо що вода при різних значеннях температури може мати різні массу вуглекислого газу. 

Підприємство має власну артезіанську свердловину, вода проходить через керамічні фільтри. Після цього на її основі виготовляється в закритих емальованих ємкостях цукровий сироп, який через спеціальні вловлювачі насосом по трубопроводу подається в інші ємкості, де додаються відповідні компоненти до певного напою, тобто створюється при певній високій температурі купажний сироп, який механічно перемішується і фільтрується на спеціальній установці, що забезпечує напою однорідність і прозорість. Потім в сатураторі проходить насичення купажного сиропу вуглекислотою , яка визначає здатність напою вгамовувати спрагу, та його охолодження. Розливається в пляшки вже насичений напій, який після відповідного відбору упаковується і відправляється на склад готової продукції.

Даний сатуратор укомлектований двома потужними електронасосами які подають підготовлену воду та поередньо очищений купаж (сироп) в баки з нержавіючої сталі в яких і відбувається процес газування, перемішування та підготовки продукту (піногасіння) до подачі на лінію розливу.

Сатуратор містить електромагнітні клапани які дозволяють йому працювати з водою яка подається під тиском до 6атм.

 

Список використаних джерел: 
 1. Скрипник О. В. Кінетика процесів фазових перетворень у системі "СО22О-газові гідрати СО2" : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.14.06 / О. В. Скрипник; Одес. держ. акад. холоду. - О., 2009. - 20 c.
 2. Мирончук В. Г. Методика розрахунку розпилюючого абсорбера двосекційного сатуратора / В. Г. Мирончук, В. В. Пономаренко, С. А. Лудченко // Харч. пром-сть. - 2009. - № 8. - С. 84-87. 
 3. Гаврилюк М. О. Давачі систем автоматики : Навч. посіб. для студ. баз. напрямку "Комп'ютериз. системи, автоматика і упр." / М. О. Гаврилюк; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2001. - 180 c.
 4. Зіміна Н. К. Матеріалознавство та технологія непродовольчих товарів : Навч. посіб. / Н. К. Зіміна, В. М. Андрієнко, Н. В. Савчук; Ін-т змісту і методів навчання. - К., 1998. - 264 c.
 5. Обладнання та технології харчових виробництв : Темат. зб. наук. пр. Вип. 4, т. 2 / ред.: В. О. Сукманов; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі. - Донецьк, 2000. - 281 с.
1352
Терміново зв’язатися з консультантом:  
  Студентська консультація (066) 185-39-18      Вконтакте Студентська консультація
 або телефонуйте: 066-185-39-18, 093-202-63-01 (цілодобово).