Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Методи регулювання страхової системи США

Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
19
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
Вступ
1. Опис умов страхування в США
2. Методи регулювання страхової системи США
3. Медичне страхування
4. Проблема реформи медичного страхування
Висновок
Список використаних джерел
 
Вступ
 
У США величезна кількість страхових компаній. До основних видів страхування належать страхування автомобіля (automobile insurance), житла (homeowners and tenants insurance), життя (life insurance) і здоров'я (accident and health insurance).
Найбільш складною проблемою, є вибір оптимального типу медичної страховки, тому що перелік надаваних страховими компаніями послуг, весь час розширюється. Основних типів медичного страхування, всього три: основна госпітальна страховка (Basic Medical Hospital Insurance), основна медична страховка (Basic Medical Insurance), і загальна медична страховка (Major Medical Insurance).
Придбати медичну страховку можна у приватній компанії, у держави або у некомерційних організацій.
Страховка, що надається громадськими організаціями, коштує дешевше, але містить істотні обмеження і покриває зазвичай не більше 80% медичних витрат.
Знайти відповідне житло, що відповідає вашому сімейному бюджету, в Америці не так-то просто. Високі ціни на квартири та будинки, особливо у великих містах - таких, як Нью-Йорк, Сан-Франциско і т.п., можуть зовсім збентежити людини, яка звикла до практично безкоштовному житлу.
Бронювати помешкання можна або самому через оголошення в газетах, або через спеціальні агентства. У першому випадку ви економите гроші, у другому - час і нерви. Вартість посередницьких послуг, зазвичай становить 10-15% річної ренти.
Коли ви шукаєте житло самостійно, то майте на увазі, що одна й та ж сума місячної плати, зазначена в різних оголошеннях, може означати насправді абсолютно різну вартість.
Має сенс зупинитися на житло з стабілізованої місячної платою (stabilized rent). До речі, якщо дохід вашої сім'ї невеликий, то ви маєте право на отримання державної допомоги для оплати житла. Це так звана "8-а програма". У деяких випадках, ви можете також розраховувати і на отримання квартири в будинках з дуже низькою квартплатою.
Договір про наймання житлової площі між вами і лендлордів (landlord) може бути укладений і усно, але краще мати письмову угоду (lease agreement).
При визначенні розміру ренти ви повинні звернути увагу, чи включена в неї плата за комунальні послуги, за користування що знаходиться в квартирі меблями та обладнанням. Потрібно уточнити хто буде платити податки на нерухомість і страховку будівлі. Стандартний термін укладання договору про найм житла становить два-три роки.
У більшості випадків лендлорд вимагає від нового мешканця внести певну суму (зазвичай місячну ренту) в якості застави (security deposit), який утримується протягом усього періоду вашого проживання.
 
1. Опис умов страхування в США
 
Якщо застрахована особа несе витрати під час стажування внаслідок хвороби або травми, НТН сплатить за прийнятні витрати, які описані нижче. Всі медичні витрати понесені учасником внаслідок повторної хвороби або супутні витрати (включаючи будь-які ускладнення) будуть вважатись результатом хвороби або травми. Загальна сума платежів, які здійснюються застрахованій особі внаслідок хвороб чи травм, не може перевищувати 150 000 $. Витрати мають бути понесені учасником під час дії страхового полісу. Якщо затрахована особа потребує тривалого лікування, вона має бути затрахована на весь період лікування. 
Первинний платіж - це грошова сума, яку має сплачувати затрахована особа при кожному зверненні за власний кошт. Первинний платіж складає 10$ за кожне звернення по медичну допомогу. 
У випадку смерті затрахованої особи, НТН сплачує необхідні витрати, але не більше ліміту 75 000 $ за репатріацію застрахованої особи в країну проживання. Даний платіж покриває мінімальні правові вимоги до транспортування останків, але не включає вартість транспортування супроводжуючої особи або приїзд на похорони. Будь-які витрати на репатріацію потребують попередньої згоди НТН. 
Якщо застрахована особа зазнає травм або переносить хворобу, НТН сплатить необхідні витрати, але не більше 10 000$, для медичної евакуації застрахованої особи до найближчої лікарні, необхідної медичної установи. Однак, перед здійсненням платежу, НТН потребує письмового підтвердження від призначеного лікаря, що евакуація є медично необхідною. Будь-які витрати на евакуацію потребують попередньої згоди НТН. 
Застрахована особа має подати письмову заяву із вимогою компенсації витрат протягом 30 днів після настання страхової події, або якнайшвидше, щойно це стане можливим. 
Медичні витрати, що покриваються страховкою: 
1. Плата за діагностику та лікування терапевта, хірурга, медичної сестри/брата, професійного анестезіолога або радіолога
2. Тарифи лікарні. Ізолятор або лікарняна палата, а також сплата за стаціонарну  форму лікування, включаючи загальні послуги медичного персоналу. Виплати не можуть перевищувати середніх розцінок лікарні за багатомісні палати. Також покриваються витрати за послуги інтенсивного лікування. 
3. Лабораторні аналізи, діагностика та рентгенівське обстеження
4. Лікарські препарати, які продаються за рецептом терапевта, і лише ліцензованим фармацевтом
5. Витрати понесені на лікування нервових або розумових розладів. Суми виплат складають: 
- до 75$ за один візит, але не більше 1500$ за лікування на дому 
- до 30 днів стаціонарного лікування. 
Страхова компанія сплачує лише за одну з форм лікування і лише один раз протягом періоду страхування.
6.Витрати понесені на лікування у спеціалізованих терапевтів, включаючи акупунктуру і фізіотерапію, сплачуються у розмірі:
Фото Капча