Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Олег Климюк

Предмет: 
Тип роботи: 
Лекція
К-сть сторінок: 
1
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Олег Климюк - соліст Дрезден-ського національного театру опери та балету, одного з найстаріших оперних театрів Німеччини, що веде свій родовід з ХVІІ століття, коли при дворі саксон-ського курфюрства почали ставити музичні спектаклі. На початку ХІХ століття театром керував знаменитий Карл Марі фон Вебер. Тут працював Ріхард Вагнер, саме тут народилась світова слава Ріхарда Штрауса.
 Саме тут, на сцені цього знаменитого театру яскраво загорілась зірка Олега Климюка, дуже скромної і дуже талановитої людини, батьки якого й сьогодні проживають у Ківерцях.
Народився Олег у сім'ї волинянина Віталія та москвички Валентини Климюків. Доля звела цю пару, коли Віталій відбував строкову військову службу в столиці Росії. Там і побралися. По закінченні служби молоде подружжя повернулося на Волинь, у Ківерці. Тут і народились їхні сини - Ігор та Олег.
У шість років, завдячуючи випадку, Олег почав займатись у студії бального танцю Луцького палацу піонерів (тепер Палац учнівської молоді) під керівництвом талановитих вчителів - Ігоря і Олени Никонів. Саме вони й помітили у хлопчині неабиякі хореографічні здібності та запропонували батькам віддати Олега на навчання до столичного хореографічного училища. Звичайно, батьки вагались, адже синові було лише 8 років.
Пройшовши успішно відбірковий конкурс у три тури (а вибирати було з кого - аж дві тисячі претендентів на 25 місць, серед яких і діти знаменитостей, заможних та впливових осіб), до Київського хореографічного училища зарахували Олега Климюка. Він став одним з найкращих учнів, адже закінчив училище у 1994 році з відзнакою.
По закінченні училища, в 1994 році, Олега запросили на роботу до Національного театру опери та балету, у балетну трупу якого потрапило із двадцяти п’яти його однокласників лише троє. Уже через два роки Олег став солістом балету театру.
З часом через матеріальну скруту і хворобу доньки Олег прийняв пропозицію колективу з міста Ульма і переїхав до Німеччини.
Фото Капча