Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Рівець Товій Михайлович

Предмет: 
Тип роботи: 
Лекція
К-сть сторінок: 
1
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Рівець Товій Михайлович - художній керівник камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії. Викладач по класу скрипки та камерного ансамблю Волинського державно-го училища культури і мистецтв. Заслужений працівник культури України, Заслужений діяч мис-тецтв України. Кавалер ордена «За заслуги» III ступеня.
Народився 5 січня 1947 р.
Знання, отримані у Львів-ському музичному училищі та Ленінградській консерваторії, у поєднанні з любов'ю до мистецтва і бажанням обдарувати ним навколишній світ створили Митця з великої букви. Після закінчення консерваторії Товію Михайловичу пропонували залишитися в Ленінграді, але білі ночі він бвд вагань проміняв на ту землю, яка зростила його, будучи впевненим, що артист творить тільки там, де його знають і люблять. Тут він знайшов найвдячнішу аудиторію і друзів. Тут він знайшов свою Віру - дівчину із зоряними очима, яка на все життя стала його Музою.
Перше визнання прийшло до нього, коли він разом зі своїми однодумцями Є. Шихманом - керівником і Д. Ковригару - балетмейстером ансамблю народного танцю «Волинянка», створили справжнє диво - ансамбль, слава про який розлетілася на весь Радянський Союз і далеко за його межі.
П'ятнадцять років тому вперше на сцені Луцька пролунали твори у виконанні створеного Товієм Михайловичем камерного оркестру «Кантабіле» Цей унікальний колектив не просто виконує твори, він веде діалог з глядачем, торкаючись найпотаємніших струн людської душі. Концерти цього колективу важко забути.
У репертуарі оркестру 550 творів, кожен з яких має індивідуальне звучання. У 2006 р. Товій Михайлович створив 5 програм, розрахованих на різну слухацьку аудиторію. Висока професійна культура Т. Рівця дає можливість блискуче проводити різноманітні концерти, творчі зустрічі, вечори, успішно виступати не тільки в України а й за кордоном - у Німеччині, Польщі, Білорусі, Литві, Чехії, Словаччині, Данії, Ізраїлі, Швеції.
Присвятивши життя музиці, Товій Михайлович виріс у непересічного музиканта, індивідуальну, яскраву особистість, авторитетну постать українського музичного мистецтва. Завдяки таланту та заповзятій праці він зробив вагомий внесок у розвиток скрипкового мистецтва та музичної освіти, що принесло йому заслужену шану і визнання як видатного музиканта світового рівня.
Фото Капча