Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 portalstudcon@gmail.com

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Рівненський ОІППО у веб-просторі. Міжнародна співпраця

Предмет: 
Тип роботи: 
Стаття
К-сть сторінок: 
11
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Ковальчук Петро Петрович
 
РІВНЕНСЬКИЙ ОІППО У ВЕБ-ПРОСТОРІ. МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
 
На даному етапі Рівненський обласний інститут перебуває на стадії формування інформаційно-освітнього середовища регіону. Уже створено освітній портал, який діє на базі управління освіти і науки облдержадміністрації. Із 2009 року у РОІППО функціонує сайт інституту.
На сайті представлено історію інституту, його кафедри, кабінети, науково-методичну та наукову роботу, роботу щодо здійснення моніторингових досліджень якості освіти, розміщено матеріали на допомогу педагогічним працівникам та учасникам ЗНО.
Оперативно подається інформація про результати предметних олімпіад, нормативна база з актуальних питань функціонування освітньої галузі, анонсуються заходи, які мають бути проведені в інституті. Зокрема, на головній сторінці представлено анонси найважливіших подій та оперативна інформація про останні новини.
До відома освітян області на сайті розміщено річні та місячні плани роботи інституту, а також звіти про роботу закладу.
Значна увага приділяється висвітленню нормативної бази проведення зовнішнього незалежного оцінювання, організаційних заходів з питань ЗНО, зокрема, реєстрації учасників ЗНО, особливостей проведення пробного тестування, матеріали щодо організації моніторингових досліджень якості освіти.
У розділі «Наукова робота» висвітлено діяльність ученої ради РОІППО, міжнародну діяльність інституту, роботу науково-дослідних лабораторій, інформацію про науково-практичні конференції, які проводяться у закладі.
Розділ «Нормативні акти Президента України, КМУ, МОН» містить зміст основних нормативних документів, які регламентують діяльність закладів і установ освіти.
З метою оперативного доступу до інформації учнів, сайт дає посилання на електронні версії підручників.
Суттєво представлені на сайті інституту його кабінети. Найбільше матеріалів подано працівниками кабінетів координації методичної роботи, інформаційних освітніх технологій, виховної роботи, роботи з обдарованими учнями, кабінету-центру експертизи та моніторингу якості освіти, управління закладами середньої освіти, дистанційної освіти, кабінету-центру практичної психології і соціальної роботи, інформатики.
Зокрема, освітяни можуть ознайомитися з методичними рекомендаціями щодо викладання навчальних предметів у поточному навчальному році.
Кабінетом координації методичної роботи у категорії «Медіатека» розміщеноhttp: //dc257. file. qip. ru/download/HzUolo3G/Банк_педагогчних_нновацй. doc? tsid=20101126-014257-db81da88банк педагогічних технологій, базу даних авторських програм курсів за вибором ЗНЗ Рівненської області, базу даних переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року«, базу даних переможців та лауреатів ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року«, анотований каталог VI обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості «Педагогічні здобутки освітян Рівненщини«, анотований каталог VII обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості «Педагогічні здобутки освітян Рівненщини«, Банк педагогічного досвіду освітян Рівненщини.
Кабінети іноземних мов та рідної мови, української і світової літератур, початкової освіти представили досвід кращих педагогів; кабінет виховної роботи – орієнтовну програму національного виховання та матеріали для вчителів «Доступно про НАТО»; кабінет початкових класів – методичні рекомендації щодо підготовки до конкурсу «Вчитель року» і поради щодо створення презентації; кабінет позашкільної освіти – Програму розвитку позашкільної освіти Рівненщини на 2009 – 2015 роки; кабінет управління закладами середньої освіти систематично інформує про заняття обласних шкіл управлінської майстерності, майстер-класів, громадсько активних шкіл.
Кафедрою корекційної роботи підготовлено посібник «Гуманістично-психологічний підхід у роботі з дітьми з особливими потребами», а лабораторією інклюзивної освіти – посібник «Технології навчання дітей з особливими освітніми потребами».
Кабінет інформаційних освітніх технологій розмістив на сайті посібники:  «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій у педагогічній діяльності», «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі», «Використання спеціалізованих програмних засобів під час вивчення фізики у ЗНЗ «, «Електронна дошка 3M Digital Board. Посібник користувача», презентацію «Навігація географічними сервісами та їх застосування у педагогічній діяльності».
Кабінет географії та економіки розмістив методичні рекомендації щодо вивчення стану методичного забезпечення навчання предметів, рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ методистами районних (міських) відділів (управлінь) освіти, а також інформацію про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у ЗНЗ в 2010/2011 н. р. «.
Кабінет математики на допомогу вчителеві розмістив тематичне планування уроків алгебри та початків аналізу (10 клас-академічний рівень та профільні класи), презентацію «Особливості підготовки учнів до ЗНО – 2011 з математики», електронні версії підручників алгебри і геометрії для 10 класу, зразки завдань ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (умови та розв’язки для всіх класів).
Кабінет роботи з обдарованими дітьми подає інформацію про підсумки Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів, а також нормативну базу щодо організації роботи з даними категоріями учнівської молоді.
У розділах ЗНО, моніторинг якості освіти та кабінетом-центром експертизи та моніторингу якості освіти регулярно поновлюється інформація, яка надзвичайно необхідна громадськості: особливості проведення ЗНО, нормативна база з даних питань, правила вступу у вищі навчальні заклади, реєстрація учасників ЗНО, аналітичні матеріали ЗНО та моніторингових досліджень.
Кабінет інформатики дає перелік дисків із програмами навчального призначення, які можна використовувати у навчально-виховному процесі.
Кабінет редакційно-видавничої діяльності і друкованої пропаганди дає можливість ознайомитися з архівом видання РОІППО «Нова педагогічна думка», зареєстроване у ВАК України (Свідоцтво про державну реєстрацію РВ № 545/98 – ПР від 01. 12. 2009).
Сайт РОІППО здійснює посилання на сайти кабінету-центру практичної психології і соціальної роботи, кабінету інформатики, дистанційного навчання.
Так, сайт дистанційного навчанняРОІППО http: //www. do. roippo. rv. ua/ містить нормативні документи з питань освітньої галузі в цілому і організації дистанційного навчання зокрема, вимоги до змісту курсових робіт та рекомендації щодо самостійної роботи слухачів, а також матеріали для організації дистанційного навчання курсантів різних категорій.
Фото Капча