Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Роби як жінка, думай як чоловік

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
10
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
1. Вступ
2. Розділ 1. Суть книги
3. Розділ 2. Все складне – просто
4. Висновок
5. Список використаних джерел
 
Вступ
 
Відомі приказки та анекдоти часто стосуються гострої теми – відмінності чоловічої і жіночої логіки, про це ж є й інша думка – з точки зору психології і навіть філософії. Адже краса відносин, як відомо, триває до того нещасливого моменту, коли двоє замислюються один про одного не як про романтичних героїв, а як про реальних людей. І в цю мить «вилазить» все те, що до цих пір успішно запихати «в комору».
Чоловіки – з Марса, жінки – з Венери. Розумом чоловіка не зрозуміти. Жіноча логіка, що з неї візьмеш! І, нарешті, дружне, хором – «ох уже ці чоловіки!» (Або жінки). Таке враження, що хтось штучно розділив нас на два неабияк ворогуючі табори, які все ж змушені часом збиратися разом. А може, цей поділ – не штучний?
Все ж таки цікаве запитання. Але все ж у цьому поділі є щось природне. Дві жінки набагато легше зрозуміють один одного, ніж жінка і чоловік. А значить, ці «табори», зі своїми неписаними законами і щоденними «війнушками» за розуміння дійсно існують...
Опираючись на книгу Стіва Харві та деякі статті ми можемо зрозуміти, що ж таки не дозволяє жінкі зрозуміти чоловіка, а чоловікові – жінку.
 
Розділ 1. Суть книги
 
Чому навіть найрозумніші, успішні і привабливі жінки не завжди розуміють вчинків чоловіків і нещасливі в особистому житті? На думку автора книги «Роби як жінка, думай як чоловік», провідного ведучого суперпопулярної в США радіопередачі, присвяченої взаєминам. Проблема в тому, що жінки звертаються за порадою до інших жінок. Хоча чоловік краще знає, як знайти і утримати чоловіка.
У цій книзі Стів Харві дає прекрасну можливість зрозуміти хід думок представників сильної статі, відповідаючи на безліч наболілих питань. Він вирішив, що може стати тим хлопцем, який перемахне через паркан що розмежує нас і скаже: «Я збираюся відкрити вам чоловічі таємниці – те, що, з одного боку, ми хочемо, щоб ви знали про нас, але з іншого – боїмося цього, бо можемо зазнати поразки в цій грі «.
По суті, книга «Роби як жінка, думай як чоловік» викладає тактику гри. Кілька років тому «Нью-Інгленд Петріотс» звинуватили в одному з найбільших шахрайств в історії НФЛ? Слідчі виявили, що ця футбольна команда таємно вела відеозйомку тренувань майбутніх суперників і записувала тренерські установки з метою вивчиння їх тактики, що давало їм явну перевагу у майбутній грі. Безумовно, брудні методи «Патріотів» приносили їм таку ж користь, як якби вони у відкриту вивчали тактику і стратегію своїх суперників. Маючи таку перевагу, «Патріоти» могли без праці вигравати.
Саме цього автор і хотів для жінок, які читали книгу. Стів Харві хоче щоб кожна жінка, яка бажає цілісних відносин, але просто не знає, як досягти їх, а також, щоб ті жінки, які вже здобули такі відносини і намагаються зрозуміти, як зробити їх прекрасніше, забули б усе, що їм коли-небудь розповідали про чоловіків, щоб вони розлучилися з міфами і всякої єрессю, з усім, що говорили їм їхні мами і подруги, з усіма порадами, які дають журнали і телебачення, – щоб вони дізналися на сторінках книги, якими є чоловіки насправді.
Коли розпочинаєш читати книгу ти навіть й не надієшся на такий захаплюючий текст, який читаєш на одному подиху. «Роби як жінка, думай як чоловік» книга в цілому цікава та весела, в деяких моментах сурова та прямолінійна, але у загалому правдива на наш погляд. Сама ж книга складається з трьох частин. В першій частині розповідається про чоловічий менталітет. У другій частині він розкриває нам чому чоловіки роблять те, що вони роблять. І лише в третій частині, на наш погляд найцікавішій, Харві розповідає про тактику: як же виграти цю гру.
 
Розділ 2. Все складне – просто
 
У цей період вітчизняні праці з психології статі не виходили, увагу вчених привертали роботи зарубіжних дослідників: З. Фрейда, К. Юнга, О. Вейнингера. Гострі дискусії викликала перекладена на початку століття на російську мову книга австрійського вченого Отто Вейнингера «Пол і характер». Велика увага в цій роботі було приділено опису психологічних характеристик жінок, які полярно протиставлялися характеристикам чоловіків.
Про статус і ролі жінки в суспільстві, про її психологічних характеристиках у порівнянні з характеристиками чоловіків в цей час роздумували в основному не психологи, а громадські діячі, філософи, представники природничо-наукових дисциплін (Андрєєва, 1998; Бердяєв, 1991; Булгаков, 1991; Вороніна, 2000а). Загалом у даний період філософські уявлення, для яких характерне протиставлення понять «чоловіче» та «жіноче», відображають принцип диференціації та поляризації статей. Ці погляди відбивали не тільки дихотомію «чоловічого» і «жіночого», а й ієрархічність і субординованість. Статева диференціація, зрозуміла таким чином, перетворюється на ієрархічну стратифікацію.
Спираючись на сказане вище, ми вирішили дослідити декілька психологічних статтей.
І дійшли до 7 простих істин.
1. У чоловіка і жінки по-різному
Фото Капча