Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Розробка моделі зачіски відповідно до сучасного напрямку моди і типу обличчя

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
28
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
Вступ
Розділ 1. Теоретична частина
1.1 Характеристика сучасних перукарських напрямків і моди в зачісці
1.2 Розробка моделі зачіски відповідно до сучасного напрямку моди і типу обличчя
Розділ 2. Технологічна частина
2.1 Визначення початкових даних для виконання розробленої зачіски
2.2 Розробка технологічної послідовності виконання зачіски
2.3 Обґрунтування вибору та характеристика інструментів, пристосувань дезінфікуючих та парфюмерно-косметичних засобів для виконання зачіски
Розділ 3. Заключна частина
3.1 Раціональна організація робочого місця перукаря
3.2 Правила техніки безпеки при виконанні перукарських робіт
Висновок
 
Вступ
 
Волосся може бути символом ніжності, жіночності і чарівності жінок і символом могутності, мужності і сили чоловіків. Волосся є носієм інформації про відчуття і фізіологічний стан людини. Зачіска впливає на настрій, дарує радість і щастя або наводить смуток і депресію.
Волосся – це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людина протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, і її соціальний статус.
Зрештою волосся – предмет праці перукарів, модельєрів, дизайнерів зачісок, усіх кваліфікованих фахівців, послугами яких багато хто з нас користується.
Вимоги до сучасного майстру перукарської справи дуже високі.
Основні з них – глибокі теоретичні знання, володіння прийомами і методами практичної роботи з виконання стрижок, зачісок, завивання та укладання волосся, його фарбування, моделювання зачісок.
Перукар має бути освіченим у питаннях гігієни, безпеки праці, володіти знанням з матеріалознавства, хімії, анатомії, біології; знати закони колористики, просторової композиції. Важливим компонентом професійного портрета перукаря є культура, уміння доброзичливості контактування з людьми, знання з етики та психології, історії перукарської справи.
У перукарській справі творчі образи для створення нових зразків зачісок, нових колекцій треба шукати в минулому. Для досягнення найвищого результату слід спиратися на основні тези, викладення теоретично і перевірення на практиці
«Не існуєлюдини поза модою, чи це вчора чи сьогодні, чи в перспективі». Отже ти людина сучасна, або старомодна або випереджаєш моду.
З швидкими змінами в моді змінюється і темп, рух життя людини. Впроваджуються прогресивні технології, обладнання, інструменти та засоби, парфумерно-косметичні засоби, необхідних для розробки перукарського мистецтва та віражу.
Ось, наприклад мобільні машини для миття голови які прикріплюються прямо до робочого крісла. Машина яка пришвидшує дію хімічних та фарбуючих речовин, обертаючись та обігріваючи голову. Ножиці легкі при виконанні стрижки, чим і пришвидшують операцію стрижки, а також дозволяють виконувати новітні методи обробки волосся. Різноманітні щітки, бігуді різної будови та діаметру. З матеріалів фарби які гарно зафарбовують волосся, зручні у використанні, мінімально пошкоджують волосся. Хімічні препарати, що полегшують виконання роботи і не пошкоджують сильно волосся. Миючі засоби, які добре очищують волосся одночасно покращуючи його стан. Сучасні моделі зачісок розробляються в лабораторіях майстрами-перукарями. Але більшість сучасних моделей з різними технологічними і конкурсними особливостями розробляють і виконують майстри на різних конкурсах, майстер-класах. Можна сказати що вибрана модель зачіски призначена не для індивідуального моделювання, а більш для конкурсного моделювання. У виконанні ця зачіска складна, вона не виконується швидкоруч, потребує вміння технології, знання сучасних прогресивних технологій. Без професійних навиків, фантазії і без знань історичних стилів, напрямків моди зачіску виконати практично неможливо.
 
Розділ 1. Теоретична частина
 
1.1 Характеристика сучасних перукарських напрямів і моди в зачісці. Модні зачіски 2014
 
У 2014 році модними будуть зачіски різних форм і довжини. Причому в зачісці повинен мати місце колірний дизайн: ефект вигорілого волосся, меліровка, тонування, колорування. Цього сезону модними тонами будуть: карамель, шоколад, чорний, блонд теплих відтінків, рудий, фіолетовий. (Додається додаток 1)
Важливо приділити увагу і текстурі волосся. Її можна створити за допомогою філіровки, укладання, плойки, папільоток, фену. Підкреслити і закріпити укладання можна за допомогою: лаку, гелю, крему, пудри, воску. Кожен засіб має бути підібраний індивідуально, залежно від бажаного ефекту і структури волосся. (Додається додаток 2)
Каре-боб – модні зачіски 2014
Поза сумнівом, каре є фаворитом серед модних зачісок 2014. Ця стрижка залишається популярною вже більше 100 років. Лише зараз каре стрижуть, забарвлюють, укладають, застосовуючи різну сучасну техніку. При фарбуванні додають колоровані і меліровані пасма або використовують таку популярну сьогодні техніку омбре. Всі ці прийоми додають стрижці виразність і індивідуальність. (Додається додаток 3)
Каре у якості основи може бути виконана для короткого, довгого і середнього волосся. Чубки при цьому можуть бути асиметричними, прямими, рваними, фігурними, короткими. При довгій тім’яній частині і скроневійзонівідміннимваріантом буде короткапотилиця. Особливо сміливимдівчатамперукаріпропонують зону внизу потилиці виголити, створивши таким чином екстравагантну зачіску, що привертає увагу. Строгі і гладкі лінії каре підкреслюють жіночність. (Додається додаток 4)
У 2014 році короткі зачіски знову повернуться на вершини модних хіт-парадів. Дівчатам пропонуються 2 основних варіанти:
Волосся стрижеться по всій голові на однакову довжину. Робляться довгі баки, рваний чубок, які зроблять зачіску вишуканою. Підкреслити структуру допоможе модна філіровка: ковзаючий зріз, поінтінг, пекітаж, точковий зріз. Моделюючими засобами підкреслюються лінії зачіски і її текстура. Візьміть; до уваги, що колір попелястий блонд в новому сезоні
Фото Капча