Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Розробка WEB проекту соціальної мережі «Моя сім’я»,

Предмет: 
Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
23
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ВСТУП
 
Соціальні мережі міцно увійшли у сучасне життя. Можна довго й безрезультатно сперечатися про їхню користь та шкоду, але факт залишається фактом — число їх користувачів безупинно зростає. Контингент соціальних мереж самий різний. Ними користується надзвичайно велика кількість людей незалежно від віку, статі, професії, освіти і т.д. Багато про що свідчить хоча б той факт, що президент РФ Дмитро Медведєв має активний аккаунт у «Живому Журналі» і веде власний відеоблог на свому сайті. Найпопулярніші в СНД соціальні мережі — «Вконтакте» та «Однокласники». Вони являються аналогами зарубіжних проектів, таких як «Facebook» і «MySpace». Сайт «Вконтакте» призначений для абсолютно будь-яких користувачів, «Однокласники», як правило, для дорослих людей, бажаючих знайти і поспілкуватись зі своїми однокласниками та однокурсниками. Безсумнівно, будь-який користувач зацікавлений в безпеці та конфіденційності інформації, яку він передає та отримує через соціальні мережі. Однак потрібно відмітити, що кожен добровільно вказує про себе деяку кількість інформації, яка знаходиться у відкритому доступі для кожного. Існують також різноманітні налаштування приватності, які дозволяють приховати ваші дані від небажаного любознавства. Проблема  несанкціонованого доступу до особистої інформації, тобто взлому, не є чимось особливим для соц. мереж. Взламувати можна все, що завгодно: від поштових скриньок та аккаунтів в онлайн іграх до банківських та урядових мереж.
Метою курсової роботи є - розробка WEB проекту соціальної мережі «Моя сім’я», щоб користувачі моєї системи мали можливість легко знаходити втрачені зв’язки з друзями, спілкуватися з ними через повідомлення як у приват так і на стіну, перегляд фотографій та можливістю прокоментувати їх, щоб користувач міг відправляти другу сподобавшийся йому музичний файл, а також перегляд телебачення у реальному часі. Усі ці основні функції для соціальної мережі є дуже важливими, і без них жодна соціальна мережа не зможе бути конкуренто спроможною.
 
1. АНАЛІЗ ПРЕДМЕТНОЇ ОБЛАСТІ
 
Соціальні мережі плодяться в Інтернеті з небаченою швидкістю, в тому числі, і в російськомовній його частині. Їх творці, як правило, переслідують дві основні мети: 
  • розкрутити ресурс і заробити на рекламі; 
  • розкрутити ресурс і вигідно його продати. 
Ці дві мети можуть у явному вигляді не артикулюватися, і тоді з'являються мережі, створені тими, хто бажає принести користь людям, освоїти бюджет, отриманий від інвестора, або просто потренуватися в програмуванні. Логічно припустити, що ті соціальні мережі, адміністратори яких ніяк не реагують на листи користувачів, проваджені останніми двома мотивами. 
 Користувачам мережеві мережі теоретично надають наступні можливості: 
  • знаходити нових людей зі схожими інтересами або просто цікавим профілем; 
  • відновлювати старі зв'язки з однокласниками, друзями, колегами, колишнім подружжям і підтримувати існуючі; 
  •  ділитися своїми особистими новинами і думками; 
  • обмінюватися цікавими посиланнями, фотографіями, звуковими файлами та відео. 
Користувач соціальної мережі заповнює свій профіль, в якому вказує інформацію про себе та свої інтереси, після чого йому надається можливість запросити інших знайомих в ту ж мережу, а також знайти тих, хто вже є в даній мережі, причому шукати можна по набору ознак,включаючи місце навчання, роботи, проживання, а також інтереси або, наприклад,улюблені мережеві ресурси. Підтримувати сталі зв'язки можна за допомогою повідомлень, часток в дискусіях на форумі і блогах учасників, коментарів з приводу викладаються фотографій і т.д. Відзначу, що потенційно соціальні мережі можуть бути зручним поєднанням блогу, IM (ICQ, MSN та ін.) та електронної пошти. [1]
Потрібно сказати, що не всі мережі мають виключно розважальний характер, наприклад, російська мережа Мій коло націлена на пошук професійних зв'язків і потенційних партнерів, роботодавців і найманої сили. Практично у всіх соціальних мережах пошук людей зі схожими інтересами реалізований гранично просто. Ви друкуєте ключові слова, після чого отримуєте список людей, які сформулювали свої інтереси тими ж словами. Не дуже зрозуміло, що робити після цього: не те уточнювати, що кожен з вас розумів під ключовим словом (оскільки інтерес «Читання», скажімо, може означати як пристрасть до шпигунським детективам, так і наукову ступінь з літератури), чи то просто порадіти передбачуваної спільності. Можна, звичайно, і почати обговорювати спільні інтереси на форумі соціальної мережі, але дискусії з абстрактним предметів там, як правило, проходять мляво. На активних тематичних форумах нерідко стихійно формуються тісні мережеві спільноти, а от люди в мережевих мережах, які повинні, по ідеї, бути пов'язані загальними інтересами, рідко об'єднуються у відносно великі групи, провідні дискусії з конкретної тематики,не пов'язаної власне з соціальними мережами як такими.
У деяких випадках соціальні мережі в Інтернеті дійсно дозволяють знайти старих знайомих, а також підтримувати зв'язок з тими, кому ми ніяк не зберемося відправити лист. По суті справи, такі мережі стають своєрідними адресними книжками, завжди доступними в мережі, а також здатними розширюватися автоматично, коли вас знаходить знову зареєстрував користувач. З іншого боку, мереж стає все більше, і в кожній з них потрібно заповнювати досить багато відомостей для того, щоб вас можна було знайти.  З розвитком технологій Web 2.0 соціальні мережі знайшли відчутну основу у вигляді порталів і веб-сервісів. Так, знайшовши на одному з таких сайтів абсолютно незнайомого для себе людину, можна побачити ланцюжок проміжних знайомств, через яку ви з ним пов'язані. 
Переможний хід по Інтернету соціальні мережі почали в 1995 році з американського порталу
Фото Капча