Портал образовательно-информационных услуг «Студенческая консультация»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Природне поновлення ялиці білої в Славецькому лісництві ДП «Берегометське ЛМГ» та його використання у лісовідновленні

Предмет: 
Тип работы: 
Бакалаврська робота
К-во страниц: 
55
Язык: 
Українська
Оценка: 
Бакалаврська робота
Тема роботи
«Природне поновлення ялиці білої в Славецькому лісництві ДП «Берегометське ЛМГ» та його використання у лісовідновленні»
 
ВСТУП
 
Живучи у 21 столітті, у час стрімкого економічно-технологічного розвитку все далі на задній план відкидається саме те, що і є важливим, тобто природа. Кожна діяльність обов’язково пов’язана із використанням природніх ресурсів, в тій чи іншій мірі потребуючи їх. Але для відновлення цих ресурсів потрібні сотні, або ж і тисячі років, а за їх економне і раціональне використання розмови поки що ще не набули статусу дій. Тобто потрібно якомога раціональніше використовувати природні ресурси, а також намагатися їх відновлювати чи замінювати на якісь інші матеріали.
У лісовій галузі відновлення триває близько 100 років, тобто це дуже тривалий процес. Проте при раціональному використанні можна досягти того стану, коли ліс буде ресурсом умовно невичерпним, тобто за рахунок створення різновікових лісостанів, створення оптимальної вікової структури по всіх підприємствах, чи за рахунок інших заходів. Це є дуже важливим не тільки з точки зору економічного ефекту, а і з соціальної, тому, що ліс виділяє кисень, регулює температуру повітря (особливо важливим це є у містах), підтримує певний рівень грунтових вод та виконує ще багато різних функцій.
Враховуючи вище описані факти і особливості, тема цієї бакалаврської роботи є дуже важливою.
 
РОЗДІЛ І. МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ, ПРИРОДНІ ТА ЕКОНОМІЧНІ УМОВИ РАЙОНУ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
 
1.1. Історія створення і місце розташування
  
Державне підприємство “Берегометське лісомисливське господарство” створене у березні 1998 року на базі Берегометського держлісгоспу і державного мисливського господарства «Буковинське». Територія господарства належить до гірсько-лісової зони Українських Карпат, з висотою над рівнем моря до 1400 м. У структуру підприємства входять 9 лісництв, мисливське господарство, нижній склад, лісопильний деревообробний цех і ремонтно-транспортна дільниця. Контора лісомисливського господарства знаходиться в смт. Берегомет, що в 16-ти кілометрах від районного центру м. Вижниця і в 60-ти кілометрах від обласного центру м. Чернівці. 
 
1.2. Мета діяльності
 
  • ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів;
  • ведення мисливського господарства, охорони, відтворення та раціонального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування Підприємству.
1.3. Напрямки діяльності
 
Проведення заходів з відновлення лісів, підвищення їх продуктивності, створення насаджень із швидкоростучих і технічно цінних порід.
Здійснення заходів із заміни малоцінних низькопродуктивних насаджень на високопродуктивні залісення малопродуктивних земель.
Організація лісонасінневої справи і лісових розсадників.
Збереження та посилення захисних властивостей лісів, лісонасаджень, що виконують захисні, водоохоронні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі та рекреаційні функції.
Поліпшення стану і підвищення продуктивності лісів.
Охорона лісів і захисних лісонасаджень від незаконних порубів, пошкоджень, самовільного сінокосіння, випасання худоби в заборонених місцях та інших лісопорушень та притягнення до відповідальності лісопорушників та стягнення з них збитків.
Охорона лісів і захисних лісонасаджень від пожеж, здійснення протипожежних заходів, захист лісів від хвороб та шкідників.
Облік лісових користувань.
Виробництво продукції та товарів народного споживання.
Ведення мисливського господарства та контроль за дотриманням правил полювання.
Здійснення біотехнічних заходів, що спрямовані на підвищення продуктивності і поліпшення якості мисливських угідь та зростання чисельності мисливських тварин.
Організація та проведення полювання, в тому числі й полювання іноземними громадянами, реалізація мисливських тварин та продукції полювання, в тому числі і за кордон.
Ведення обліку мисливської фауни і реєстрація всіх змін в його складі.
Вивчення мисливської фауни з метою найбільш раціонального її використання.
Проведення протягом всього року винищення вовків, бродячих собак, котів, шкідливих птахів, а також регулювання чисельності лисиць.
Ведення відстрілу диких тварин в порядку селекційного відбору та відстрілу тварин з метою наукових досліджень.
Постійний контроль за ветеринарним та радіаційним станом угідь.
Організація та проведення полювання на території закріплених угідь, реалізація мисливських тварин та продукції полювання, в тому числі за кордон.
Прийом і організація полювання для іноземних туристів-мисливців, обслуговування з організацією харчування (придбання продуктів харчування в магазинах, на ринках, у населення по ринкових цінах, та на інших торгівельних підприємствах).
Розвиток мисливського собаківництва.
Забезпечення проведення лісового і мисливського упорядкування, збереження в господарстві лісовпорядного, мисливськовпорядчого, картографічного та статистичного матеріалів.
Здійснення капітального будівництва в господарстві, ефективного використання виробничих фондів і капітальних вкладень, технічного переозброєння підприємства.
Ведення підсобного сільського та рибного господарства.
Облік лісів і реєстрація всіх змін у їх складі; розробка і подання по підлеглості матеріалів про розподіл лісів на категорії та застосування лісових такс і зміну границь лісництв.
Виконання матеріальної та грошової оцінки лісу на лісосіках, призначених до рубки; проведення рубок з додержанням діючих настанов і правил.
Забезпечення підвищення продуктивності праці на основі механізації трудомістких лісокультурних і лісогосподарських робіт.
Популяризація серед населення значення збереження і правильного використання лісів і захисних лісонасаджень; залучення громадськості до справи відтворення та охорони лісів.
Складання виробничих, фінансових та інших планів в межах установлених контрольних цифр та лімітів, балансів прибутків та витрат, кошторисів; подання їх по підлеглості та здійснення заходів по їх виконанню.
Організація первинного обліку, складання зведених фінансових та статистичних звітів. Організація та вдосконалення бухгалтерського обліку,
CAPTCHA на основе изображений