Портал образовательно-информационных услуг «Студенческая консультация»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Розробка і просування еmotional-experience туру. Роль інтернету у маркетинговій стратегії

Предмет: 
Тип работы: 
Курсова робота
К-во страниц: 
32
Язык: 
Українська
Оценка: 
Зміст
Вступ
Сучасний стан туристичного ринку в Україні
Умови
Бізнес
Експерти – консультанти як лідери самоорганізованих туристів
Тур – від послуги до події. Emotional-experience подорожі
Створення якісного еmotional-experience туру з використанням індивідуальних переваг і принад
Промоушен еmotional-experience туру
Особливості SMM просування еmotional-experience туру
Проект розробки еmotional-experience туру на базі існуючого туру компанії TPG
Висновок
 
Вступ
 
Бар’єр між реальним і віртуальним життям руйнується. Життя набуває нового рівню швидкості і потреб споживача. Люди переважно хочуть знайти у подорожі життєвого досвіду, набути нових реальних і ексклюзивних вражень. У той же ж час, загальний ринок тур. послуг вступив у час стандартизації і зменшення путівок, коли туризм став послугою не ексклюзивного, а скоріше масового характеру. В країнах, де туризм перебуває на етапі становлення є тільки один вихід – споглядати і зичити досвід лідерів туристичної галузі.
Але ми живемо у цікавий час, коли інтернет і новітні технології можуть стати новим інструментом і допомогти швидкому розвитку. Новітні канали комунікацій, можливості соціальних мереж і технологій тільки починають інтегруватися у бізнес.
Найчуттєвішим до нових тенденцій завжди були небайдужі любителі. У цій роботі розглядається, як може бути використаний потенціал лідерів певної цільової аудиторії, їх соціальна активність, а також приводиться схема за якою можна скласти і просувати привабливі пропозиції не масових і ексклюзивних подорожей.
 
Cучасний стан туристичного ринку в Україні
 
Умови
 
Туризм в Україні був завжди перспективною ланкою діяльності. Природні і культурні дані країни не одноразово визнавалися дуже перспективними по оцінкам професійної і компетентної аудиторії. Наприклад, у 2012 році за рейтингом ПОРТАЛУ TRIPADVISOR Україна стала 1 країною Європи і 3 у світі, що потрібно відвідати. У 2013 році, за даними ВТО, Україна посіла 12-те місце по популярності, серед мандрівників (відвідали 23 мільйони гостей). Львів потрапив на 2 місце серед 6 кращих місць для вікенду в Європі, за даними видавництва THE Lonely planet у 2013 році. Столиця України – Київ у 2014 році, за результатами дослідження Глобального індексу Mastercard, зайняла 61-у позицію з 132 найбільш відвідуваних міст світу (1789000 іноземних туристів побувало у Києві за 2014 рік). За тим же ж рейтингом Mastercard, Львів посів п'яте місце в десятці міст світу, які варто відвідати туристам у 2014 році. І це лише одна сота існуючих рейтенгів, де Україна фігурує на привабливих позиціях.
Держава теж проголосила туризм одним з основних напрямків розвитку, задекларувавши це на державному рівні ще у 1995 році у законі ПРО ТУРИЗМ, і підтверджуючи це активною участю у змінах законодавства та удосконалені органів регулювання туристичної сфери. Відображенням такої діяльності стали довгі митарські пошуки методів регулювання туристичної діяльності. Останнім варіантом таких метаморфоз стало заснування Державного агентства України з туризму та курортів [1]. Створення нарешті окремого органу, яке буде здійснювати регулювання лише у сфері туризму сприяло покращенню і стабілізації цієї ланки. Також, складним але плідним завданням для туристичної галузі стало Євро-2012. Ця подія була своєрідним стероїдом для молодого організму. Україну у 2012 році відвідало 24, 60 млн. осіб, які переважно залишилися задоволені і планували повторити свою подорож у майбутньому. [Додаток 1] Внесення правок в указ «Про Положення про Державне агентство України з туризму та курортів» постійно розширювали сферу діяльності агентства і задавали йому правильний вектор розвитку, узгоджений з світовими тенденціями. Так, Державне агентство, за останніми правками від 22. 10. 2013, мало усі законодавчі можливості для створення туристичної інфраструктури і регулювання її діяльності. З практичної точки зору, таке регулювання проходило достатньо вдало і мало своє відображення у формуванні туристичного ринку. Так, порівняно з кризовим 2008 роком, у 2013 році кількість тур. операторів з 5 тис. виросла до 8 тис. [2]
Цікаву і приємну інформацію надає звіт “Результати роботи держтуризмкурорту за 2 роки червень 2011- червень 2013 рік”. [Додаток 2]
Обсяг державного фінансування туризму у 2013 році склало 1, 94 млн. гривень. Але за даними держтуризмкурорту кошти надходять з додаткових джерел, а саме з місцевих бюджетів, приватних інвестицій, міжнародної допомоги.
 
Бізнес
 
Туристичний бізнес в Україні є прибутковим і перспективним. Про це свідчать певні статистичні дані і розвиток туристичного бізнесу. Левову частку на даний момент займає виїзний туризм, у 2013 році Україна вийшла у десятку країн з збільшенням витрат на виїзний туризм, за даними ВТО. Так, за даними Держкомстату у 2007 році 0, 3 млн. українських туристів відправилось у подорож, а у 2012 – вже 1, 9 млн.
Витрати вітчизняних подорожуючих у 2010 р. Склали $ 3, 8 мільярд, 2011- $ 4, 5 мільярд, 2013 -$ 6 мілрд. [3].
Таким попитом вдало користуються туроператори і чисельні агенти. У 2011 році компанія з плеяди лідерів маркетингу UMG International дослідила український туристичний ринок. Було виявлено, що наймасовішим сегментом серед туристів є Туреччина і Єгипет (більше ніж 50% туристичного потоку). Дані цього досліду на практиці підтверджує Ольга Юденко, директор з туризму турагенції Пан Юкрейн [3]: ” Хоча європейський напрям
CAPTCHA на основе изображений