Портал образовательно-информационных услуг «Студенческая консультация»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Компоратор

Предмет: 
Тип работы: 
Індивідуальне завдання
К-во страниц: 
18
Язык: 
Українська
Оценка: 

Зміст

 

Концептуальна модель презентації

Сценарій презентації на тему «Компоратор»

Технічні засоби, що використовувались для створення мультимедійної презентації

Розкадровка матеріалу на слайди

Висновок

Список літератури

 

Концептуальна модель презентації

 

Для кого створюється продукт? Презентація створюється для студентів технічних вузів радіотехнічного напрямку, а також – для радіолюбителів, які бажають довідатися інформацію про компоратори.

Яка головна ідея продукту? Сформувати поняття у глядачів і слухачів про компоратори та іх принцип роботи.

Чому і чим мультимедіа-середовище буде краще від традиційного? Подання матеріалу засобами мультимедіа дозволить ефетивніше пояснити принципи роботи компоратора.

Яким способом будуть відображатися різні елементи в презентації? Основна форма відображення інформації – графічні зображення підкріплені тестовими примітками. Для ефективнішого подання інформації, текстова чи графічна інформація в деяких місцях може підтримуватись звуковим супроводом – мовою лектора. При такому способі подання інформації вона краще засвоюватиметься, аніж при простому відображенні тексту на слайді.

На чому буде сфокусовано зміст проекту? Приблизний зміст мультимедійного проекту:

-Поняття про компоратор

-Принцип його роботи

-Застосування в радіотехніці

-Схеми включення

-Процеси в компараторах

 

Сценарій презентації на тему «Дослідження булового простору на наявність неістотних змінних»

 

Титульний листок

Теоретична частина

Схеми включення компораторів

Процеси перемикання в компораторах

 

Технічні засоби, що використовувались для створення мультимедійної презентації

 

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint (повна назва – Microsoft Office PowerPoint) – це застосунок для створення та відтворення презентацій, що є частиною Microsoft Office, і доступний в редакціях для операційних систем Microsoft Windows і Mac OS.

Історія

Ідея створення PowerPoint з’явилася у Боба Гаскінса (Bob Gaskins), студента університету Берклі, який вирішив, що століття графічних інтерфейсів, що наступило, може провести революцію в дизайні та створенні презентаційних матеріалів. У 1984 році Гаскінс приєднався до провальної компанії Forethought і найняв розробника Денніса Остіна (Dennis Austin). Боб і Денніс об’єднали зусилля і створили програму Presenter. Денніс створив оригінальну версію програми з Томом Рудкіним (Tom Rudkin). Пізніше Боб вирішив змінити ім’я на PowerPoint, яке і стало назвою кінцевого продукту.

У 1987 році вийшов PowerPoint 1. 0 для Apple Macintosh. Він працював в чорно-білих кольорах. Незабаром з’явилися кольорові Macintosh і нова версія PowerPoint не забарилася. Програмне керівництво з першою редакцією було унікальне. Це була книга синього кольору в твердій палітурці. Компанія Forethought вважала, що це краще ніж купа виконуваних файлів допомоги нлн. У 1990 році вийшла версія для Windows. З 1990 року PowerPoint став стандартом в наборі програм Microsoft Office.

У 2002 році вийшла версія PowerPoint, яка не тільки була включена в пакет Microsoft Office XP, але також розповсюджувалася як окремий продукт. У нім з’явилися такі функції, як порівняння і змішення змін в презентації, можливість задавати шляхи анімації для індивідуальних форм, створення пірамідальних, радіальних і цільових діаграм, а також кругів Ейлера, панель завдань для перегляду і вибору об’єктів буфера обміну, захист презентації паролем, автоматична генерація фотоальбому, а також «розумні теги» для швидкого вибору формату тексту, скопійованого в презентацію.

Microsoft PowerPoint 2003 не сильно відрізняється від попередника. Він збільшує ефективність роботи в групі і тепер має можливість створення «Пакету для CD», який легко дозволяє скопіювати презентацію з мультимедійним змістом і переглядача на компакт-диск диск.

Версія PowerPoint 2007 додає основні зміни в інтерфейс програми і збільшує графічні можливості.

Початок створення презентації

Після відкриття PowerPoint справа з’являється панель, яка дозволяє відкрити наявну презентацію або створити нову різними способами.

Для планування структури презентації у лівій частині вікна програми MS Power Point розташовано вкладники Структура і Слайди. Після переходу на вкладинку Структура на екрані відображається лише текст слайдів – він подається у вигляді структури, де зазвичай відображаються основні заголовки слайдів. У цьому режимі зручно планувати зміст: записувати певні ідеї, вирішувати, як вони будуть подані. Вкладинка Слайди дає можливість переглянути слайди у процесі створення і редагування – вони відображаються у вигляді ескізів.

За допомогою Мастера автосодержания можна швидко створити презентацію, використовуючи шаблони наявних варіантів презентацій.

Другий режим Шаблон оформления. Це готовий шаблон, який необхідно заповнити певним чином, додавши (за потреби) слайди з графікою чи діаграмами. Виконуємо Формат/ Применить шаблон оформления/ вибрати необхідний шаблон оформлення слайда.

Користувач під час створення нової презентації на основі шаблону або існуючої презентації вибирає і певний стиль її оформлення. Як вам уже відомо, під стилем ми розуміємо сукупність значень властивостей різних об’єктів. Відповідно стиль оформлення слайда задає формат символів (шрифт, розмір символів, накреслення, ефекти, колір тощо) ; формат тла (колір, наявність, розміщення та вид графічних об’єктів) ; додаткові кольори; формат графічних та інших об’єктів. Для початківців оптимальним варіантом є використання вже готових шаблонів та стилів.

Найчастіше створюють презентацію з чистої сторінки, вибравши Новая презентация.

Виконавши команду Формат – Разметка слайда, можна вибрати розмітку. Для першого слайда доцільно вибрати макет Титульный слайд. Для вставки наступних слайдів до презентації необхідно виконати таку послідовність дій: Вставка/ Новый слайд. Застосувати

CAPTCHA на основе изображений