Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Система соціального захисту у Великобританії

Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
18
Мова: 
Українська
Ціна: 
70 грн.
Оцінка: 

ПЛАН

ВСТУП
  1. Особливості системи соціального забезпечення Великобританії
  2. Пенсійне забезпечення
  3. Система медичного обслуговування
  4. Британська система соціального захисту неповнолітніх
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 

Вступ: 

У Великобританії загалом виділяють чотири сектори в системі соціальної опіки і допомоги: неформальний сектор сім’ї, друзів і сусідів, волонтерський або незалежний сектор, де свій посильний вклад вносять неоплачувані волонтери і групи самодопомоги, часто також великі некомерційні агентства з питань соціальної опіки, державний сектор, переважно регіональні і місцеві урядові відомства і агентства, які наймають соціальних працівників і інші групи оплачуваного персоналу, а також комерційний сектор, де послуги опіки надаються з метою отримання прибутку, який далі розподіляється між персоналом або власниками.

Друга ключова особливість системи соціального захисту Великобританії є її конкретні функції: надання опіки і піклування, підтримки, захист (дітей, людей похилого віку і людей з різним типом недієздатності), регулювання, стимулювання і координація, соціальний контроль, який включає посилення суспільних норм, правил і процедур. Наприклад, поведінку молодих правопорушників і деяких розумово хворих людей можна розглядати не тільки з точки зору їх власних інтересів, а як загрозу іншим людям, тому в багатьох країнах функція соціальної опіки полягає в забезпеченні як опіки, так і контролю за цими індивідами. Однак, це не є універсальним твердженням, і деякі фахівці переконують, що соціальний контроль не є частиною соціальної системи. Соціальна інтеграція передбачає, що деякі групи громадян, як, наприклад, бідні люди, люди з етнічних груп та люди з недієздатністю часто зазнають соціального виключення (exclusion), тобто заперечуються їх повні права на громадянство в їх суспільствах. Соціальне опікування є одною, але не єдиною суспільною системою, функцією якої є допомогти досягнути кращої інтеграції суспільно виключених груп.

Система соціального захисту Великобританії є інерційною і важко сприймає інновації, однак залишається однією з найкращих як у Європі, так і у світі.

Список використаних джерел: 
  1. Мачульская Е.Е. Государственные и негосударственные формы социального обеспечения в Великобритании / М.: МГУ им. М.В.Ломоносова., 1992. - 60 с.
  2. Сорокина В. Социальное обеспечение в Великобритании // Современная Европа http://infoteka.economicus.ru/index2.php?course=2248&podrazdel=34&res=176>
  3. Социальная защита за рубежом: Великобритания, ФРГ, Франция, Швеция, США, Австралия / под ред. Захарова М.Л. - М.: Пресса, 1992. - 144 с.
  4. Социальное обеспечение в странах Запада: США, Канада и Великобритания: сб. обзоров / ред.-сост. Зарецкая С.Л., Капранова Л.Д. - М.: ИНИОН, 1994. - 180 с. 
  5. Хезелтайн М. Социальная политика в Великобритании // Общая тетрадь. - 2003. - № 2 (25). - С.117-121.
2503
Терміново зв’язатися з консультантом:  
  Студентська консультація (066) 185-39-18      Вконтакте Студентська консультація
 або телефонуйте: 066-185-39-18, 093-202-63-01 (цілодобово).