Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Тестові завдання. Медицина

Предмет: 
Тип роботи: 
Тестові завдання
К-сть сторінок: 
86
Мова: 
Українська
Оцінка: 
1. У хворого спостерігається типова для нападу малярії клінічна картина: пропасниця, лихоманка, проливний піт. Яка стадія малярійного плазмодію найвірогідніше буде виявлена в крові хворого в цей час?
Спороциста
Спорозоїт
Оокінета
Мерозоїт
Шизонт
2. Шахтар 48 років скаржиться на слабкість, головний біль, запаморочення, почуття важкості у шлунку. Раніше у нього був сильний свербіж шкіри ніг, кропивниця. При дослідженні виявлене недокрів'я. У своїх фекаліях хворий іноді бачив маленьких рухомих черв'ячків червоного кольору, величиною приблизно 1 см. Яку найбільш ймовірну хворобу може запідозрити лікар?
Трихоцефальоз
Анкілостомоз
Трихінельоз
Аскаридоз
Дракункульоз
3. У червоподібному відростку виявлено гельмінт білого кольору, завдовжки 40 мм з тонким ниткоподібним переднім кінцем. У фекаліях знайдені яйця овальної форми з корками на полюсах. Визначте вид гельмінта.
Кривоголовка
Гострик
Аскарида
Волосоголовець
Вугриця кишкова
4. При розтині жінки в тканинах головного мозку були виявлені цистицерки. Причиною смерті став цистицеркоз мозку. Який паразит спричинив дане захворювання.
A. Fasciola hepatica
B. Taeniarhynchus saginatus
C. Taenia solium
D. Hymenolepis nana
E. Alveococcus multilocularis
5. При дегельмінтизації з фекаліями виділився гельмінт довжиною близько 2 м. Тіло черва сегментоване, з маленькою голівкою, на якій є чотири присоски і гачки. Визначте вид гельмінта.
Стьожак широкий
Неозброєний ціп’як
Карликовий ціп’як
Ехінокок
Озброєний ціп’як
6. У 27-ми річного хворого спостерігається гостре кишкове захворювання, що супроводжується дуоденітами, загальною слабкістю, поганим апетитом, діареєю, надчеревним болем, нудотою. При обстеженні дуоденального вмісту виявлені вегетативні форми джгутикових з 4-ма парами джгутиків та 2-ма ядрами. Яке захворювання можна передбачити у хворого?
Лейшманіоз
Лямбліоз
Трипаносомоз
Трихомонадоз
Токсоплазмоз
7. Чоловік 42 років звернувся до лікаря зі скаргами на слабкість м’язів, виснаженість, сонливість, пониження розумової діяльності. З’ясовано, що 5 років тому хворий перебував у Ефіопії. Які дії лікаря найбільш доцільні для установлення діагнозу?
Взяти на дослідження фекалії
Провести аналіз мазку, взятого зі статевих органів
Провести мікроскопію мазків крові
Дослідити пунктати лімфовузлів і спинномозкової рідини
Провести мікроскопію біопсії
8. Які протозойні хвороби відносять до професійних захворювань?
Малярія
Лямбліоз
Балантидіаз
Лейшманіоз
Амебіаз
9. До гастроентерологічного відділення поступив хворий із запаленням жовчних шляхів. У порціях жовчі виявлено рухомі найпростіші грушоподібної форми, двоядерні, з опорним стрижнем – аксостилем. Яке протозойне захворювання діагностується у хворого?
Амебіаз кишковий
Лямбліоз
Балантидіаз кишковий
Трихомоноз
Амебна дизентерія
10 У лікарню поступив хворий з високою температурою, маренням, розчухами на голові. На голові виявлені комахи, сірого кольору, довжиною 3 мм, із сплюснутим тілом і трьома парами кінцівок. Причиною такого стану може бути:
Педикульоз
Короста
Демодекоз
Фтіріоз
Міаз
11. До лікаря звернулися пацієнти з аналогічними скаргами: слабість, болі в кишечнику, розлади функції шлунково-кишкового тракту. Після дослідження фекалій виявилось, що терміновій госпіталізації підлягає один з пацієнтів, у якого були знайдені цисти з чотирма ядрами. Для якого найпростішого характерні такі цисти?
Балантидія
Кишкової амеби
Дизентерійної амеби
Трихомонади
Лямблії.
12 До гастроентерологічного відділення поступив хворий із запаленням жовчних шляхів. У порціях жовчі виявлено рухомі найпростіші грушоподібної форми, двоядерні, з опорним стрижнем – аксостилем. Яке протозойне захворювання діагностується у хворого?
Амебна дизентерія
Амебіаз кишковий
Балантидіаз кишковий
Трихомоноз
Лямбліоз
13. У жінки народилась мертва дитина з багатьма вадами розвитку. Яке протозойне захворювання могло спричинити внутрішньоутробну загибель плода?
Амебіаз
Токсоплазмоз
Лямбліоз
Балантидіаз
Трихомоноз
14. Які протозойні хвороби відносять до професійних захворювань?
Балантидіаз
Лямбліоз
Малярія
Лейшманіоз
Амебіаз
15. Під час операції в печінці хворого виявлені дрібні міхурці малих розмірів, з незначною кількістю рідини, які щільно прилягають один до одного. Який гельмінтоз виявився у хворого?
Ехінококоз
Фасціольоз
Опісторхоз
Альвеококоз
Дикроцеліоз
16. Хворий скаржиться на слабкість, зниження працездатності, головний біль, нудоту, слиновиділення, біль у шлунку. При дослідженні крові виявлено ознаки недокрів’я. При копрологічному дослідженні виявлено яйце сірого кольору з кришечкою на верхньому полюсі та з горбочком на протилежному боці. Поставте діагноз.
Фасціольоз
Теніоз
Теніаринхоз
Дифілоботріоз
Опісторхоз
17. При дегельмінтизації з фекаліями виділився гельмінт довжиною близько 2 м. Тіло черва сегментоване, з маленькою голівкою, на якій є чотири присоски і гачки. Визначте вид гельмінта.
Неозброєний ціп’як
Озброєний ціп’як
Карликовий ціп’як
Ехінокок
Стьожак широкий
18. У червоподібному відростку виявлено гельмінт білого кольору, завдовжки 40 мм з тонким ниткоподібним переднім кінцем. У фекаліях знайдені яйця овальної форми з корками на полюсах. Визначте вид гельмінта.
Вугриця кишкова
Гострик
Аскарида
Кривоголовка
Волосоголовець
19. Хворий скаржиться на головний біль, біль у м’язах, при ковтанні, жуванні та обертанні очей, слабість, підвищену температуру, набряк повік і обличчя. Симптоми з’явилися після споживання свинини, купленої у приватних осіб. Який вид гельмінтозу можна
Фото Капча