Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Туризм в ділових цілях: "Тур з відвідування виставки"

Предмет: 
Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
39
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Вступ
 
Із кожним роком розвиток туризму в Україні набуває все більших обертів. Щороку нашу державу відвідує в середньому 17 млн. іноземців, більшість яких є громадянами країн СНД, а третина приїжджає з ЄС. Україна є одним зі світових лідерів з міжнародного туризму – за даними Всесвітньої організації туризму, Україна посідає сьоме місце за кількістю відвідувань щороку. Таким чином, туристична галузь має надзвичайно важливе значення для економіки нашої держави, а розвиток цієї сфери суспільного життя повинен стати одним із пріоритетних завдань на найближче майбутнє.
Нині Україна має значний потенціал для розвитку туристичної індустрії. Так, на території нашої держави функціонують більше 3000 закладів оздоровлення та відпочинку, майже півтори тисячі готелів, кемпінгів тощо. Діяльність понад 3000 підприємств пов’язана з обслуговуванням туристів та туристичною діяльністю загалом. Постійно зростає кількість компаній, що пропонують туристичні путівки в місця відпочинку як в Україні, так і за кордоном. Щоправда, значна їх частина є посередниками, пропонуючи послуги іноземних туристичних компаній і додаючи до них лише частку своїх.
В Україні створена значна кількість природоохоронних територій. Найбільшою популярністю користуються Карпатський та Шацький національні природні парки, біосферний заповідник «Асканія-Нова», численні дендропарки, заказники, пам’ятки садово-паркового мистецтва. Не менш відвідуваними є місця розкопок на території існування древніх міст – Херсонесу, Ольвії, Тіри та ін.
В останні роки в Україні швидкими темпами розвивається сільський зелений туризм, основне завдання якого полягає у відпочинку туристів від міського шуму та метушні, ознайомленні з історико-культурними пам’ятками та місцевими звичаями і традиціями.
Таким чином, Україна має всі передумови для швидкого й успішного розвитку туризму, як іноземного, так і внутрішнього. Проте на заваді цьому стоять певні проблеми, що тривалий час лишаються невирішеними та, відповідно, гальмують розвиток цієї сфери економіки, спонукаючи туристів частіше обирати іноземні місця відпочинку замість тих, що розміщені на території Батьківщини.
Діловий туризм в Україні лише починає розвиватися. Все більше українських фірм займаються цією справою. Організація ділових поїздок, які відбуваються з обов'язковою розважальною програмою, є доволі складною справою.
Будь-який сучасний готель має об'єднувати в єдиний комплекс бізнес-центр, центр дозвілля, підприємства сфери послуг і торгівлі. Все це має закладатися ще на стадії проектування будівництва чи перебудови готельної мережі. Для ділових людей велике значення мають телекомунікаційні послуги. Фактично нині жоден з готелів України не має повністю адекватного сучасним вимогам телекомунікаційного комплексу.
Сучасний період розвитку України, все більша зацікавленість нашою державою з боку ділових людей з усього світу зумовлює те, що за визначальної ролі Києва в міжнародних і національних економічних зв'язках невпинно зростає роль інших міст, у першу чергу обласних центрів.
Кожного року представники різних тур операторів представляють свої компанії на виставках та ярмарках. Майже кожну з них всі бажаючі можуть відвідати та ознайомитись з представниками тур операторів просто з інтересу або щоб налагодити бізнес-контакти.
У даній курсовій роботі представлений тур з відвідування виставки з туризму в ділових цілях.
 
1. Загальна характеристика туристичного підприємства
 
1.1 Базова характеристика туристичного підприємства
 
Курсова робота розроблена на прикладі туристичної компанії «Орбіта», яка вже 17 років успішно працює з туристами у різних направленнях та заслужила поваги від партнерів.
Компанія «Орбіта» – туроператор, що з 1994 року працює в сфері туризму. Завдяки багаторічному досвіду роботи, високому професіоналізму співробітників і політики взаємоповаги по відношенню до клієнтів і партнерів, компанія заслужила довіру і авторитет як серед туристичних агентств, так і серед приватних клієнтів. Географія діяльності Компанії досить широка, щоб задовольнити будь-які смаки.
Компанія рада надати Вам широкий комплекс туристичних послуг:
надання туристичних послуг: тури з відпочинком на морі, екскурсійні тури, оздоровчі тури, гірськолижні тури;
продаж авіаквитків на регулярні та чартерні рейси;
послуги візового забезпечення;
поліси медичного страхування;
організація корпоративних поїздок, конференцій, семінарів та тренінгів;
оформлення колективних бізнес-турів.
 Туристична фірма
«Орбіта»
Адреса фірми:
Вул. Дмитрова, 6
Adress:
Dmytrova str. 6
Телефон (044) 537-01-01,
факс 289-35-68
e-mail: http: //orbita. ua/
Туристична компанія «Орбіта» знаходитися в місті Київ за адресою:
Центральний офіс на вул. Димитрова, 6
філія компанії «Орбіта» на Подолі, вул. Щекавицька, 30/39, офіс 310.
У головному офісі компанії по вул. Димитрова, 6 розміщується відділ продажу туристичних послуг, Авіакаси, Чартерний відділ, Приймальня, Бухгалтерія, ІТ-відділ. На вулиці Щекавицькій, 30/39 розташований відділ продажу туристичних послуг та авіакаси.
Графік роботи:
Пн – Пт: з 09: 30 до 18: 30
Сб: з 10: 00 до 15: 00
Нд: вихідний
 
1.2 Структура управління туристичним підприємством:
 
1.2.1 Організаційна структура управління підприємством
 
Туристична компанія «Орбіта» працює в різних направленнях і має досить велику організаційну структуру. До переліку структурних підрозділів туристичної компанії «Орбіта» входять наступні відділи: 
ДиректорАвіакасси
Чартерні авіарейси
Маркетинговий відділ
Консульський відділ
Оформлення загранпаспортів
Оформлення страхових полісів
Керівник
Менеджери
 
1.2.2 Посадові інструкції працівників туристичного підприємства
 
Посадова інструкція – це нормативний
Фото Капча