Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Тютюнопаління і його вплив на організм людини

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
17
Мова: 
Українська
Ціна: 
75 грн.
Оцінка: 

ПЛАН

ВСТУП
 1. Історія зародження тютюнопаління
 2. Загальна дія тютюнового диму на організм
 3. Аналіз впливу паління системи організму
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 

Вступ: 

Масове поширення паління зробило цю проблему міжнародною, а паління почали називати чумою ХХ століття. Наукові дослідження в цій області не залишають сумнівів у тій величезній шкоді, яку паління наносить людям. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ), у промислово розвинених країнах паління є прямою або непрямою причиною 20% смертей. Тютюн у Європі вбиває в 4 рази більше людей, ніж автомобільні катастрофи.

Особливо хвилює той факт, що паління стало поширюватися серед молоді й жінок. Багато хто не знає про те, що паління, яке починається «з гри», «з бажання наслідувати», «не відставати від моди», «скоріше стати дорослим», перетворюється в підступну пристрасть, згубну для здоров'я. Паління особливо шкідливе для молодого організму. Воно сковує волю, підточує здоров'я і скорочує життя. Внаслідок витривалості організму людини шкідливий вплив паління позначається тільки через багато років.

Проведені численні опитування населення показують, що багато хто не знаює або знаює недостатньо про шкоду й всі наслідки паління. За захоплення палінням доводиться платити занадто дорого, тому що разом з тютюном курці поступово «викурюють» найбільш дорогоцінне - здоров'я.

Численні медичні дослідження, проведені в нашій країні й за рубежем, довели, що паління завдає шкоди практично всім системам людського організму і є звичкою, від якої нелегко позбутися навіть за допомогою фахівця. Паління тютюну викликає фізіологічну й психологічну залежність й, крім того, тісно пов'язане із соціальними й культурними факторами.

Для всебічного вивчення психологічних аспектів паління необхідно мати уявлення про масштаби реальної поширеності цього явища в сучасному світі, а також про групи, найбільшою мірою піддані ризику. Відповідно до оцінки ВООЗ, на початку ХХІ ст. у світі налічувалося близько 1500 мільйонів курців, що становить біля третини жителів планети старше 15 років.

 

Список використаних джерел: 
 1. Колесов Д.В. Предупреждение вредных привычек у школьников. – 2-е изд. – М.: Изд.-во УРАО, 1999.
 2. Колманова Т.С., Ахвердиева М.К. Влияние табакокурения на адаптационно-приспособительные реакции у лиц молодого возраста // Здоровье и образование: Материалы Междунар. конф. валеологов. – СПб., 1999.
 3. Красноперов М.Г. О вреде курения табака. – М.: Медизд, 1995.
 4. Левитский П.М., Язловецкий В.С. Вред алкоголя и никотина: Пособие для учителей. – 2-е изд., перераб. и доп. – Киев: Радянська школа, 1997.
 5. Левшин В.Ф. Проблема табакокурения и пути ее решения // Курение или здоровье в России? / Под ред. А.К.Демина. – М., 1996. 
 6. Мерман М.М. Цифры и факты для бесед о вреде курения // Фельдш. и акуш. – 1980. – № 3.
 7. Мусалов Г.Г., Ахмедханова А.А., Алиметова М.С. Вредные привычки подростков и их профилактика. – Махачкала: Дагучпедгиз, 1989.
 8. Новиков О.В., Шакирзянов Г.З., Кирш Я. Характерологические и личностные особенности курильщиков: Практическое пособие. – Казань: Медицина, 2000.
 9. Островский А.Д. О вреде курения для детей и подростков. – М.: Медицина, 1995. 
10437
Терміново зв’язатися з консультантом:  
  Студентська консультація (066) 185-39-18      Вконтакте Студентська консультація
 або телефонуйте: 066-185-39-18, 093-202-63-01 (цілодобово).