Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Укладання волосся на дифузор

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
5
Мова: 
Українська
Оцінка: 
1. Дифузор та його застосування
 
Якщо фен потрібен для просушування і укладання, то треба вибрати прилад з трьома температурними режимами: високий – для попереднього просушування, середній – для укладання і повітря без нагріву – для охолоджування укладених пасом.
Якщо фен хочуть використовувати для просушування і укладання хімічно завитого волосся, то для цих цілей підійдуть прилади з дифузною насадкою, що перетворює направлений потік повітря на легкий подих (це зберігає локони).
Дифузор – насадка, яка має форму диска діаметром 10-15 см з поверхнею, оснащеною закругленими «пальцями». Ця насадка призначена для сушіння й укладання волосся, що “в’ється”, або волосся з хімічною завивкою. «Пальці» можуть мати різну довжину і повторювати лінію голови. Це дозволяє повітрю рівномірно проникати до коріння волосся. «Пальці» можуть бути закругленої форми, у деяких моделях на їх кінцях встановлюються м'які подушечки-опори. Дифузори з порожнистими «пальцями» допоможуть створити пишнішу зачіску. Отвори в «пальцях» насадки мають бічне розташування: таким чином не створюється направленого гарячого струменя, який може призвести до опіку. Для випрямляння в'юнкого волосся середньої і великої довжини можна використовувати насадку-дифузор з розчісуючою дією. Для укладання в'юнкого волосся короткої і середньої довжини підійде насадка-дифузор з короткими «пальцями», для довгого і густого – насадка з гладкими «пальцями».
Володаркам довгого прямого волосся можна скористатися насадкою «суперволюм»: вона додає об'єму зачісці з прямого волосся.
Для короткого волосся існують фени-щітки, які не тільки сушать, а й укладають волосся, додають зачісці об'єм.
Деякі фени укомплектовані шоломом для швидкої і дбайливої сушки волосся, накрученого на бігуді.
Для любительок локонів існують повітряні електрощітки з подачею гарячого повітря потужністю не більше 200 Вт; ці фени, як правило, укомплектовуються двома типами насадок.
Для експериментів з укладаннями потрібно мати набір щіток: дві круглі для різних видів локонів і одну напівкруглу для додання волоссю об'єму і пишноти. Тонка кругла щітка додає волоссю більш-менш міцну хвилястість, при цьому просушуване пасмо потрібно повністю навернути на щітку і направити потік повітря на неї. Щітки більшого діаметра дають хвилю на кінцях волос і їх стійкість біля коріння.
Зручна ручка, що обертається, допускає різні положення руки при роботі.
Фен у дорогу потрібно купувати з доладною ручкою. Крім того, бажано купити фен зі спеціальним перехідником для різного рівня напруги струму.
 
2. Моделювання волосся
 
Повітряне укладання. Просушування волосся на щітці фена підходить для короткого волосся, а також волосся середньої довжини. Завдяки повітряному укладанню воно стає пишним, пружним. При цьому можна використовувати або скелетний гребінець, або круглу щітку. Круглою щіткою меншого діаметру можна укласти волосся в локони.
При довгому волоссі можна вводити в дію щітку тільки коли волосся наполовину підсушене. Сушать голову починаючи з нижнього волосся, верхнє закріплюють на верхівці. Кожне окреме пасмо прочісують від коріння проти росту волосся, злегка натягуючи щітку. Повторюють цей прийом до тих пір, поки пасмо не просохне повністю.
Довге пряме волосся укладають так. Спочатку на них наносять мус. Роблячи легкі кругові рухи феном, підводять і висушують волосся біля коріння. Кожне пасмо закріплюють в такому положенні.
Щоб пряме волосся зробити хвилястим, потрібно нанести на вологе волосся мус несильної фіксації. Нахиляють голову вниз і сушать волосся біля коріння. Збирають волосся на тарілку дифузора і щільно притискують до голови. При цьому фен повинен бути гарячим, але працювати на маленькій швидкості.
 
3. Укладання волосся феном з насадкою «дифузор» та причини неякісного укладання волосся
 
Дифузор, на відміну від інших насадок до фена, забезпечує рівномірність розповсюдження потоку нагрітого повітря, зменшує тиск і швидкість струменя, отже, береже волосся. Цей спосіб укладання особливо рекомендується для створення природних хвиль на кучерявому, хвилястому волоссі.
Волосся після миття і нанесення фіксуючого засобу розчісують гребінцем із широкими зубцями та надають гребінцем або пальцями форму, наближену до бажаної.
Волосся акуратно висушують, для чого дифузор неодноразово підводять близько до волосся та віддаляють від голови. Укладання здійснюють пальцями.
Якщо необхідно випрямити кучері або дещо згладити форму хвилі, повільно й обережно пропускають майже сухі кучері через пальці. Якщо потрібна кучерявіша зачіска, пасмо волосся захоплюють долонею, затискають у кулаці. Просушування виконують, відпускаючи та знову збираючи волосся пульсуючими рухами під потоком повітря з дифузора.
Довге волосся сушать безпосередньо на поверхні дифузора. Фен рухають круговими рухами або вперед у напрямку до голови і назад.
Причини неякісного укладання волосся за допомогою фена:
- надмірне або недостатнє нанесення засобу для укладання волосся;
- невимите волосся;
- недостатньо просушене волосся;
- пересушене волосся;
- недостатньо просушені та підняті корені й кінці волосся;
- кінці пасом укладені в неправильному напрямку;
- надмірне нанесення лаку для волосся.
 
Використана література:
 
1. Ветров А. Парикмахер – стилист. – Ростов-на-Дону: Феникс, 2003.
2. Гутиря Л. Г. Сучасна перукарська справа. – Харків: Фоліо, 1997.
3. Панченко О. А. Прическа. Укладка. Завивка. – СПб. : Папирус, 1999.
Фото Капча