Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Василь Адамович Чепелюк

Предмет: 
Тип роботи: 
Лекція
К-сть сторінок: 
1
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Василь Адамович Чепелюк (нар. 14 квітня 1954) — український вокаліст, композитор, Народний артист України (1993)
Народився у селі Холоневичі Ківерцівського району
З третього класу був акомпаніатором у школі: спочатку грав на гармошці, а потім на баяні. У 1971 році, по закінченні загальноосвітньої школи, Василь Чепе-люк вступив до Луцького культосвітнього училища на відділення хорового диригування. З цього періоду починався його професійний і творчий шлях як музиканта та співака. Вищу музичну освіту здобув у Київському інституті культури (1977р.).
Під час військової служби у 1977–1979 рр. Василь Чепелюк співав в ансамблі пісні і танцю Прикарпатського військового округу у м. Львові. Саме тут, в чудовому професійному колективі, зміцнів і сформувався його красивий за тембром, високий за діапазоном лірико-драматичний тенор. Завдяки тому, що ансамбль бував і в Луцьку, згодом, вже після служби, одержав запрошення у Волинський народний хор. 
З 1979 року почалась активна творча діяльність артиста-співака: був солістом Волинського народного хору, солістом "Волинянки", пізніше запрошений солістом-вокалістом Волинської обласної філармонії.
У 1989 році за значний особистий внесок у розвиток української культури та мистецтва, високопрофесійну майстерність Василю Чепелюку було присвоєно звання заслуженого артиста України. Він нагороджений почесними грамотами обласної Ради, облдержадміністрації, Міністерства культури Украї-ни. А в 1993 році удостоєний почесного звання народного артиста України.
Василь Чепелюк – учасник багатьох державних мистецьких заходів, неодноразово презентував українське вокальне мистецтво у Франції, Німеччині, Польщі, Словаччині, Чехії, Югославії, Швеції, Данії та ін.
Сьогодні народний артист України Василь Чепелюк бере активну участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких заходах, є активним учасником оргкомітетів з проведення міжнародних фестивалів "Поліське літо з фольклором", "Берегиня", "Золота підкова", "Шоу-2000", "На хвилях Світязя" та ін.
Брав участь у Міжнародних фольклорних фестивалях в Франції, Німеч-чині, Польщі, Словакії. Гастролював в країнах Скандинавії.
Фото Капча