Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Вимоги до EPOS-системи

Тип роботи: 
Звіт з практики
К-сть сторінок: 
22
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
 
Вступ 
1 Загальне ознайомлення з роботою об'єкта практики 
1. 1 Коротка техніко-економічна характеристика об’єкта практики 
1. 2 Оцінка комплексу технічних засобів обробки інформації 
2 Вимоги до EPOS-системи 
3 Налаштування EPOS-системи 
4 Тестування EPOS-системи 
5 Отримання та аналіз результатів 
Висновок 
Перелік використаних джерел 
 
ВСТУП
 
Важливим етапом навчання у Тернопільському Національному Університеті імені Івана Пулюя є навчальна практика, яку студенти проходять в кінці першого курсу.
Підчас проходження практики ми самостійно на робочому місці виконували завдання керівника практики, показуючи хто на що здатен, не за університетським комп’ютером, а в ситуації реального життя.
Навчальна практика являє собою своєрідне випробування, в якому кожен показує, що він навчився підчас навчання в університеті, вона є основною складовою підготовки молодих спеціалістів.
Перебуваючи на робочих місцях, студенти здійснюють оцінку роботи підприємства, управління, та обслуговування обчислювальної техніки, навчаються і намагаються забезпечити оптимальний режим роботи, а також досліджують програмне забезпечення підприємства.
Метою проходження практики є формування у студентів професійних навичок щодо виконання певних завдань, які потребують професійної підготовки та знань, набутих під час навчання. Також метою практики є створення відповідної робочої атмосфери, яка буде необхідною в майбутньому, закріплення теоретичних знань за допомогою практичних занять, глибше ознайомлення з архітектурою комп’ютера та деякими програмами, набуття навичок постійно поновлювати свої знання, прагнути до більшого, та застосовувати це все у власній діяльності. Під час практики студент може відчути на собі робочий ритм підприємства, навчитися працювати в команді. Практика дає змогу зрозуміти суть обраної професії та виявити себе у певного виду діяльності.
Навчальна практика призначена для ознайомлення із майбутньою спеціальністю і здобуття основних навичок для роботи із обраним фахом.
База навчальної практики – Центр Інформаційних Технологій Тернопільського Національного Технічного Університету імені Івана Пулюя.
1 Загальне ознайомлення з роботою об'єкта практики
Коротка техніко-економічна характеристика об’єкта практики
Базою проходження навчальної практики є Центрі Інформаційних технологій Тернопільського Національного Технічного Університету. Адреса установи: вул. Руська, 56, м. Тернопіль, Тернопільська область,.
Центр інформаційних технологій, створений на базі Регіонального навчального центру мережевих технологій при ТДТУ імені Івана Пулюя і функціонує як окрема структура загальноуніверситетського підпорядкування.
До складу Центру входять:
- Регіональна/Локальна Мережева Академія Сisco Systems CCNA/CCNP/GLN/WBL.
- Відділ комп'ютерно-інтегрованих систем управління та автоматизованого проектування.
- Відділ комп'ютерної підготовки та сертифікації.
- Сектор розробки та впровадження інформаційних систем.
- Група ліцензування програмних продуктів.
Центр інформаційних технологій розміщений на 5 поверсі головного корпусу Університету, в центрі міста, поблизу основних шляхів сполучення.
Навчальні приміщення: п'ять навчальних класів загальною площею 250 кв. м. та загальною кількістю посадочних місць на 60 осіб. Допоміжні приміщення: офісні, кімната для здачі сертифікаційних іспитів, серверна, столова.
Регіональна/Локальна Мережева Академія Сisco Systems CCNA/CCNP/GLN/WBL заснована 15 вересня 1999 року, є першою Академією в Україні. У 2000 році єдина в Україні та одна із шести в Європі отримала статус CCNP, що дало можливість здійснювати підготовку фахівців до рівня Cisco Certified Network Professional. Якісний склад інструкторів: 1 CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert), 3 CCNP (Cisco Certified Network Professional), 3 CCNA (Cisco Certified Network Associate). Всі інструктори мають статус CCAI (Cisco Certified Academy Instructor).
Академія приймає участь у програмах GLN (Global Learning Network) та WBL (Work Based Learning). До складу відділу комп'ютерно-інтегрованих систем управління та автоматизованого проектування входять: Навчальні центри Schneider Electric та АСКОН, котрі засновані у вересні 2000 року.
Спеціалізація навчального центру Schneider Electric – побудова систем автоматизованого управління та моніторингу з використанням промислового Ethernet. Навчання проводиться за власними методиками та навчальними програмами.
Спеціалізації навчального центру АСКОН – Системи Автоматизованого Проектування типу CAD/САМ/CAE.
До складу відділу комп'ютерно-інтегрованих систем управління та автоматизованого проектування входять: Навчальні центри Schneider Electric та АСКОН, котрі засновані у вересні 2000 року.
Спеціалізація навчального центру Schneider Electric – побудова систем автоматизованого управління та моніторингу з використанням промислового Ethernet. Навчання проводиться за власними методиками та навчальними програмами.
Спеціалізації навчального центру АСКОН – Системи Автоматизованого Проектування типу CAD/САМ/CAE.
До складу відділу комп'ютерної підготовки та сертифікації входять курси загальної та спеціалізованої комп'ютерної підготовки (Linux, WEB – програмування та дизайн і т. п.)
В рамках курсів комп'ютерної підготовки Центр інформаційних технологій є одним із фундаторів проекту «Комп'ютерна освітня мережа», задачами якого є вирішення проблем пов'язаних з інформатизацією загальноосвітніх шкіл.
Основні напрямки роботи сектору розробки та впровадження інформаційних систем:
- розробка та впровадження інформаційних систем із сфери компетенції Центру інформаційних технологій.
- надання послуг з інформаційного обслуговування фізичних та юридичних осіб.
- розробка навчальних та прикладних програм.
- ліцензування програмних продуктів.
Оцінка комплексу технічних засобів обробки інформації
В Центрі інформаційних технологій налічується 16 ноутбуків HP 530 (див. рисунок 1. 1), які мають наступні характеристики:
- процесор Intel Core Duo, частота 1, 8 ГГц.
- модуль пам'яті 1024 MB.
- відеокарта Intel Graphics Media Accelerator 950.
- вінчестер 120 GB.
Фото Капча