Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Звіт про переддипломну практику на АТЗТ «ЄВРОМЕТАЛ»

Тип роботи: 
Звіт з практики
К-сть сторінок: 
18
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
 
Вступ
1. Характеристика об’єкту та предмету дослідження
1.1 Управління та організація
1.2 Історія підприємства АТЗТ «ЄВРОМЕТАЛ»
1.3 Загальний опис підприємства
1.4 Опис ринку збуту
1.5 Організаційна схема підприємства АТЗТ «ЄВРОМЕТАЛ»
1.6 Кадрова політика на АТЗТ «ЄВРОМЕТАЛ»
2. Аналіз господарської діяльності підприємства
2.1 Аналіз діяльності АТЗТ «Єврометал»
Висновки
 
Вступ
 
Актуальність дослідження обумовлена тим, що для успішного руху вперед підприємству необхідно знати, яке його нинішній стан і як виправити становище, якщо воно погіршується (які важелі задіяти найбільш ефективно), тобто провести аналіз його фінансово-господарської діяльності. Аналіз фінансово-господарської діяльності – обов'язкова складова фінансового менеджменту будь-якого підприємства. Завдання такого аналізу – визначити, який стан підприємства сьогодні, які параметри його роботи є прийнятними і, як їх зберегти на сформованому рівні, а які – незадовільними і вимагають оперативного втручання.
Провідна роль в інформаційному забезпеченні аналізу належить бухгалтерському обліку і звітності, де найбільш повно відображаються господарські явища, процеси, їх результати. Своєчасний і повний аналіз даних, які є в первинних і зведених облікових регістрах та звітності, забезпечує прийняття необхідних заходів, спрямованих на поліпшення виконання планів, досягнення кращих результатів господарювання.
Метою проходження практики стало закріплення в практичній діяльності знань, умінь та навичок, отриманих в процесі навчання.
Об’єктом дослідження є ТОВ «АТЗТ Єврометал».
Структура роботи. Дана робота складається зі вступу, двох розділів та висновків.
 
1. Характеристика об’єкту та предмету дослідження
АТЗТ «Єврометал» займається оптовою торгівлею нержавіючої металопродукції, надає послуги по зберіганню металопродукції, має два власних склади: у м. Дніпропетровськ та в смт. Іларіонове.
Критий склад в Дніпропетровській області (смт Іларіонове), площа якого 3600 м. кв., має залізничні під’їзні шляхи для відгрузки прокату вагонними нормами.
Широкий сортамент товару на складах дозволяє формувати збірні вагони. Для забезпечення зручності та безпеки транспортування використовується система упаковки прокату стальними полосами з використанням фірмового маркування, що гарантує якість. Можлива порізка металопрокату на стрічковому станку. Також, АТЗТ «Єврометал» надає послуги по перевезенню вантажів, має два власних КАМаЗи.
Ліцензія на надання послуг по перевезенню пасажирів та вантажів автомобільним транспортом загального користування (окрім надання послуг по перевезенню пасажирів та їх багажу на таксі) № 383673 (дата видачі ліцензії 20. 11. 2007р, дата закінчення дії ліцензії 20. 11. 2015р. Орган ліцензування – Міністерство транспорту та зв’язку України).
ООО «АТЗТ Єврометал» – це сучасне, розвинене підприємство, ціллю якого є подальший розвиток у сфері торгівлі та виробництва. Це підприємство, яке прямує шляхом науково-технічного прогресу. Керівництво підприємства вкладає кошти в його розвиток, цілеспрямовано працює над питаннями забезпечення співробітників необхідним обладнанням, технічними засобами, для ефективної роботи в умовах динамічного росту продуктивності праці. Програма діяльності підприємства спрямована на вживання заходів для збільшення виробничої бази та його потужностей.
На сьогоднішній день АТЗТ «ЄВРОМЕТАЛ» – це зареєстрована торгова марка, яка добре відома споживачам України, Росії, Республіки Білорусь, Молдови, Узбекистану, Казахстану. Партнерами ТОВ «АТЗТ ЄВРОМЕТАЛ» є великі підприємства гірничо-металургійного комплексу, хімічні та машинобудівні заводи, енергетичні станції, харчова і нафтогазова промисловість. Завдяки успішній співпраці з провідними світовими виробниками вироблена гнучка політика ціноутворення і гарантія якості продукції, що поставляється.
Успішна робота на ринку нержавіючої сталі протягом 16 років принесла Компанії «ЄВРОМЕТАЛ» певний авторитет стабільного та надійного постачальника металопрокату.
 
1.1 Управління та організація
 
Директор підприємства – Тимофєєв Ігор Володимирович.
Вищим органом управління Товариства є загальні збори акціонерів.
До компетенції загальних зборів акціонерів належить визначення основних напрямків діяльності підприємства, затвердження його планів і звітів про їх виконання; внесення та затвердження змін до Статуту Товариства і його Положень, зміна розмірів статутного фонду, утворення і відкликання Дирекції, обрання та відкликання членів наглядової ради, затвердження річних результатів діяльності акціонерного товариства, порядок розподілу прибутку, визначення порядку покриття збитку, а також розгляд і вирішення інших питань, пов’язаних з діяльністю підприємства.
 
1.2 Історія підприємства
 
Акціонерне товариство закритого типу «ЄВРОМЕТАЛ» було створено в 1999 р в місті Дніпропетровську, Україна, з метою забезпечення українських споживачів продукцією з нержавіючої сталі. Компанія «ЄВРОМЕТАЛ» одна з перших в Дніпропетровському регіоні почала здійснювати поставки в Україну і країни СНД, задовольняючи потреби великих заводів і підприємств різних сфер діяльності в нержавіючих і високолегованих марках сталі. У короткий період часу компанії вдалося налагодити надійні партнерські відносини з найбільшими гравцями на ринку неіржавіючого металопрокату. Пріоритетний напрям складають вироби з марок стали 06XH28МДТ, 08 / 12Х18Н10Т, 12Х18Н12Т, 08Х18Н10, 10 / 20Х23Н18, 20-40Х13, 10Х17Н13М2 (3) Т, 12-25Х1МФ і їхніх зарубіжних аналогів.
Починаючи з 1999 р АТЗТ «ЄВРОМЕТАЛ» активно працює з російськими та українськими виробниками нержавіючих і легованих сталей: ЗАТ ВМЗ «Червоний Жовтень», ВАТ «Челябінський металургійний завод», ВАТ «Златоустівський Металургійний Комбінат», ВАТ «Електросталь», ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ « Донецький металургійний завод «та ін.
З 2002 р. підприємство АТЗТ «ЄВРОМЕТАЛ» є офіційним торговим представником на Україні заводу-виробника нержавіючих сталей ВАТ ММЗ «Серп і Молот», м. Москва.
З 2004 р. розвивається співробітництво з такими великими європейськими
Фото Капча