Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Бізнес-план створення нового підприємства, що буде займатись збіркою мультимедійних комп'ютерних робочих станцій

Тип роботи: 
Бізнес-план
К-сть сторінок: 
20
Мова: 
Українська
Оцінка: 
1. Резюме
 
Метою даного бізнес-плану є створення нового підприємства, що буде займатись збіркою мультимедійних комп'ютерних робочих станцій.
Внаслідок проведених досліджень аналогів передбачуваного продукту, що випускається були конкретно встановлені склад, технічні характеристики, зовнішній вигляд і інші особливості випускаємого продукту. Їх докладний опис викладений в розділі “сутність проекту». У цьому розділі також обгрунтовано – чому у потенційних покупців виникне потребу купити аналогічний продукт, чому вони вважатимуть за краще купити саме наш продукт і як ми можемо зберегти переваги нашого продукту протягом деякого тривалого часу. Внаслідок постійного підвищення якості різних засобів мультимедіа виникла можливість появи універсального засобу, що об'єднує новітні розробки, що все є в цій області. На продукт такої якості буде існувати постійний попит, викликаний необхідністю підвищувати рівень обладнання, що є у користувачів, якими можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Важливу роль також грає відносно вузька спрямованість на виробництво тільки даного продукту, що дозволить зробити піжприємству імідж фірми, що спеціалізується на випуску конкретно даної продукції, а таких вітчизняних підприємств на даний час на українському ринку в даній галузі практично не існує.
У розділі “План маркетингу» приводяться аналізи положення справ в галузі, ринку збуту і конкуренції. Підводячи підсумки даного розділу можна укласти наступне. У даній галузі спостерігається істотний недолік єдиного продукту, що поєднує в собі результати останніх досягнень в розвитку напрямів даної галузі. Тим часом, попит на конкретний продукт вже існує і навіть буде підвищуватися, оскільки нечисленні існуючі аналоги нашого продукту показують себе в справі як цілком вдале застосування засобів мультимедіа в рішенні вказаного вище широкого спектра задач. Але поки на передбачуваному ринку збуту немає продуктів фірми, що чітко спеціалізується на виробництві продукції, яка напряму призначена для вирішення описаних задач. Організація має намір зайняти нішу, що є порожнім в цьому ринку збуту, тим самим забезпечивши покупців товаром, а себе прибутком.
Більш докладний опис ринку збуту викладено у відповідному розділі бізнес-плану.
До результатів аналізу конкуренції можна також додати недостатню рекламу існуючими фірмами їх продукції. Також помічена відсутність в змісті цієї реклами опирання на універсальність і мультимедійність цієї продукції. Враження від такої реклами приблизно наступне: є комп'ютери з засобами мультимедіа, але комп'ютерів існує велика безліч, а засоби мультимедіа у них – це деяке додання до комп'ютера, що дозволяє йому вирішувати деякі додаткові задачі. У рекламі нашого майбутнього продукту буде робитися упор на те, що це – мультимедійні комп'ютерні станції, а не що-небудь інше, і що вони універсальні для широкого кола певних задач і доступні зацікавленим в них особам.
Далі в бізнес-плані розрахована оцінка ризику проекту. За її результатами видно, що три найбільш істотних ризику – це недостатній попит на продукцію, підвищення цін на ті, що комплектують і нестабільну якість що комплектують.
Передбачуваний найбільш ефективний спосіб пониження першого ризику – це вказана вище реклама. Крім того, передбачається активна участь в форумах і різних виставках по даній тематиці, проведення презентацій і інша подібна активна діяльність. Розв'язання питання про підвищення цін на ті, що комплектують передбачається шляхом висновку персональних контрактів з фірмами-постачальниками або їх офіційними представниками, а також збільшення кількості фірм-постачальників. Правда це дещо не відповідає способу зменшення третього ризику – вибір найбільш надійного постачальника з гарантованою якістю що комплектують. Але даний ризик по ранжируванню стоїть на два пункту після попереднього, тому вдаватися до даного способу його зменшення слідує тільки в крайньому випадку, тобто при реально малому ризику повішення цін постачальника що якісних комплектують. Інші ризики приймаються малоймовірними і легколіквідуємими.
За результатами розрахунку собівартості одиниці продукції планова собівартість становитиме 3937 грн., передбачуваний прибуток з одиниці продукту рівна 750 грн. і таким чином загальна вартість робіт вийде рівної 5474 грн. Матеріальні витрати виходять 2954 грн., собівартість переробки 1 000 грн.
Тестова мережа, що відноситься до обладнання, призначена для контролю працездатності і якості продукції, що випускається.
Прогноз обсягу виробництва і реалізації продукції розрахований на три роки і включає розрахунок ціни і собівартості одиниці продукції при зміні обсягу виробництва. Далі в фінансовому плані приводиться рахунок прибутків і збитків. За результатами балансу прибутків і витрат по чистому прибутку, що становить 75670 грн. в місяць, нерозподілений прибуток становитиме 61590 грн. в місяць. І нарешті, по підсумках розрахунку коефіцієнтів оцінки фінансової діяльності підприємства прогнозована рентабельність виробу становитиме 35, 1%.
 
2. Характеристика товару і конкурентного середовища
 
На даний час на ринку виразно намітилася тенденція до неухильного зростання попиту на засоби мультимедіа. Однак існуючий ринок персональних комп'ютерів не в повній мірі може задовольнити ці зростаючі потреби. Підприємства і навіть звичайні користувачі домашніх комп'ютерів потребують повноцінної мультимедійної робочої станції, обладнаної у відповідності до їх запитів. Ось чому цей проект представляється вельми перспективним. Продукт планується збирати з комплектуючих кращих фірм з світовим ім'ям, що також повинно стимулювати його збут.
Передбачається, що по ціні продукт буде доступний не тільки організаціям але і користувачам домашніх комп'ютерів, які бажають мати високоякісну мультимедіа станцію вдома. Відповідно цими категоріями і визначається коло можливих покупців продукту.
Передбачувана назва виробу – “Гепард»,
Фото Капча