Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Фантазійна зачіска із постижерним виробом на тему «Квіти України»

Предмет: 
Тип роботи: 
Дипломна робота
К-сть сторінок: 
35
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Дипломна робота
на тему:
 
«Фантазійна зачіска із постижерним виробом на тему «Квіти України»
 
Зміст
 
Вступ
1. Дотримання правил техніки безпеки
2. Робоче місце
3. Опис клієнта
4. Виконання постижерного виробу
5. Опис інструментів
6. Вибір та характеристика матеріалів та декоративних прикрас
7. Сучасні досягнення перукарського мистецтва
Додатки
Висновок
Список використаної літератури
 
ВСТУП
 
Будь-яка жінка хоче мати ідеальну, стильну зачіску і бажано, що ховає недоліки обличчя. Вибір зовсім непроста задача.
Часто її компонентами стають головні убори, стрічки, намисто, прикраси. Вид і форма зачіски залежить від суб’єктивних і об’єктивних причин. Зачіска як костюм є твором мистецтва.
При зміні художніх стилів, напрямків у мистецтві змінюється вид і форма зачіски. У моду ввійшла і завоювала свої п’єдестали жіноча коротка стрижка. Вона змінюється ледве чи не кожен сезон, вносяться у моду все нові і нові силуети: короткий чубчик, подовжена потилиця чи навпаки. Складне фарбування оригінальне укладання. Так само з моди не вийшло і довге волосся.
Зараз силует довгої зачіски здобуває усе більш чіткі лінії. У будь-якому вигляді перукарського мистецтва виявляється вплив сучасних методів, відбувається удосконалення перукарської справи поява нових інструментів і пристосувань, і засобів догляду за волоссям. Новинок у перукарській справі з’являється дуже багато: засоби для укладання волосся лаки, гелі, пінки, муси і креми. Крем – фарби з одночасним доглядом за волоссям і при цьому виходить великий, яскравий і стійкий колір волосся. Так само з’являється дуже багато відтінкових засобів, при чому потрібно помітити що в їхній склад входять натуральні компоненти.
Можна багато говорити про новинки в перукарській справі. Але одне можна сказати з точністю, що зачіска була і буде своєрідним паспортом людини. І в більшості цей паспорт залежить від майстерності перукаря. Саме тому необхідно справжньому професіоналові постійно удосконалювати свою майстерність, орієнтуючись не лише на відомі моделі, але й створюючи нові.
Розвиток майстрів перукарів – це історичний процес, в якому кожне нове покоління увібрало досвід своїх попередників, їхні досягнення і намагалося створити щось нове, небувале, задовольняючи смаки й потреби клієнтів. Конкуренція між майстрами перукарського мистецтва за всіх часів була і є умовою розвитку їхньої майстерності. Тому проведення конкурсів перукарів стало відкритою формою змагання, розвитку професійної майстерності учасників конкурсів, а також джерелом нових ідей та напрямків розвитку моди.
У всі часи жінки мріяли бути красивими. Вони вищипували брови, фарбували очі і губи, натирали щоки, вдягали вечірні наряди. Волосся може бути символом ніжності, чарівності жінок і символом могутності чоловіків. Волосся є носієм інформації про відчуття і фізіологічний стан людини. Зачіска впливає на настрій дарує радість і щастя, або наводить смуток і депресію.
Волосся – це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людини, протягом життя експериментує зі своєю. зовнішністю. За виглядом волосся визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус.
В умовах сучасного суспільства мода виконує важливу соціальну роль і торкається усіх сфер діяльності людини. Дуже яскраво її вплив відображається в зачісці та одязі.
Стандарти краси панують над людством і мають великий вплив як критерії самооцінки. Культура перетворила красу на культ, який можна назвати найзвабливішим з усіх існуючих. Наш зовнішній вигляд – це частина нас самих.
Сучасне та майбутнє не може бути без минулого. У перукарській справі творчі образи для створення нових зразків зачісок, нових колекцій, треба шукати в минулому. Для досягнення найвищого результату слід спиратися на основні тези, викладені теоретично і перевірені на практиці.
Зачіска – це цілий технологічний процес, у результаті якого навколо голови народжується справжній твір – художній малюнок. Головна цінність зачіски – практичність. І тоді легко можна перетворитись в елегантну даму з вишуканою укладкою.
Зачіска – це форма з волосся, яка створюється за допомогою стрижки, укладки, завивки. У зачісці найяскравіше проявляється подих епохи, вона відтворює національні та расові риси, класову приналежність, соціальний стан у суспільстві, а також ознаки статі та віку. Завдяки зачісці можна підкреслити привабливість обличчя і завуалювати деякі недоліки. Певний відбиток накладають на зачіску особисті смаки та індивідуальні погляди її власника. Сукупність цих понять визначає стиль людини.
У періоди різноманітних стилів форми укладки, завивки та стрижки мали свої характерні риси. Поняття «стиль» включає мову епохи, якою вона виявляє своє ставлення до навколишнього світу: економіки, культури, мистецтва, моди. Основні риси стилю виявляються в архітектурі, музиці, образотворчому мистецтві, він відображає те розуміння чарівності й краси, яке сформувалося у певний період розвитку суспільства, досягло своєї досконалості, та завершеності. Стиль повільно зароджується і повільно вмирає.
Мода – це тимчасове панування в певному середовищі смаків, що виявляються в зовнішніх ознаках побуту і потребують періодичних змін. Такі зміни відбуваються в різноманітних сферах життя й діяльності людини: мистецтві, спілкуванні, манерах. Мода як правило, не є тривалою, що пов'язано із невблаганною жадобою новизни, прагнення людини до різноманітності. Якщо стиль виражає прагнення до вічного, то мода до прекрасної миттєвості. Поняття моди існує в межах
Фото Капча