Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Корпоративна соціальна відповідальність компанії «Ernst & Young»

Предмет: 
Тип роботи: 
Доповідь
К-сть сторінок: 
19
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Вступ
 
Ernst & Young – одна з найбільших у світі компаній, що надають професійні аудиторські послуги, та одна з компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та Pricewater house Coopers.
Заснована в 1989 шляхом злиття американських аудиторських компаній AC Young, заснованої Артуром Янгом в 1906 році, і Ernst & Whinney, заснованої Елвіном Ернстом в 1903 році.
Ернст енд Янг є глобальною організацією компаній-членів, в якій працюють 167 000 співробітників у понад 140 країнах світу. Штаб-квартира компанії знаходиться у Лондоні.
В Україні компанія веде діяльність з 1991 року. Офіс розташований по вул. Хрещатик, 19A. У 2006 Україна стала офіційною країною-учасницею міжнародного конкурсу «Підприємець року», який проводить «Ернст енд Янг». Станом на лютий 2014 в офісах «Ернст енд Янг» в Україні працюють понад 500 фахівців, що надають повний спектр послуг міжнародним і українським компаніям. Український підрозділ Ернст енд Янг налічує два офіси (у Києві та Донецьку) та підпорядковується офісу Ernst & Young у Лондоні.
Компанії було присвоєно перше місце журналом BusinessWeek's в щорічному списку «Кращих місць, де варто почати кар'єру» (англ. The Best Places to Launch a Career) в 2008 році.
У 2009 році компанія зайняла 44-е місце в списку Fortune «100 кращих компаній для роботи» (англ. 100 Best Companies to Work For) і вище місце серед «Великої четвірки».
У 2012 році Інститут Great Place to Work® (США) включив компанію EY в список кращих роботодавців серед міжнародних компаній (World's Best Multinational Workplaces). Цей список складається другий рік на основі результатів найбільшого щорічного міжнародного дослідження умов праці і включає 25 міжнародних компаній-лідерів у даній області.
У 2013 році компанія EY була визнана найкращим роботодавцем серед організацій, що надають професійні послуги, і посіла друге місце у міжнародному рейтингу 50 World's Most Attractive Employers.
 
КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ «ERNST& YOUNG»
 
Компанія продовжує втілювати принципи відповідального ведення бізнесу в компанії та пропагувати ті ж принципи і за її межами. Ділиться своїми найбільшим надбанням – знаннями та досвідом – із суспільством, допомагаючи всім, з ким взаємодіємо, у розкритті потенціалу. Корпоративне волонтерство продовжує залишатися рушійною силою для більшості проектів корпоративної відповідальності, і «Ернст енд Янг» горді тим, що кількість залучених спiвробiтникiв з кожним роком зростає. Цілі та напрямки діяльності Комітету з питань корпоративної відповідальності у 2011 році залишилися незмінними, кількість проектів та ініціатив зросла.
 Рис. 1. Управлiння корпоративною відповідальністю
 
Таблиця 1
Комітет соціальної відповідальності «Ернст енд Янг»
Комітет Співробітник відділуОсновні сфери залучення в діяльність комітету
Наталія ТеленковаВнутрішні службиКерівник комітету, координація роботи всiх груп
Олексій КредісовКеруючий партнерКоординація роботи, група з розвитку корпоративної
відповідальності
Віктор КоваленкоВідділ послуг в галузі сталого розвиткуГрупа з розвитку корпоративної відповідальності
Наталія КрівцоваВнутрішні служби, відділ персоналуОсвітні проекти
Єлизавета МаксимецьВнутрішні служби, відділ персоналуОсвітні проекти
Ольга ДанченковаВнутрішні служби, відділ маркетингуКомунікації КСВ
Юлія БибаВнутрішні служби, юридична служба«Зелена Група», група по роботі з дитячими будинками
Катерина ГорбуноваВідділ послуг в галузі IT ризиківГрупа по роботі з дитячими будинками, освітні програми для сиріт
Микола ЄрінВідділ аудитуПрограми корпоративного волонтерства
Катерина КайдаВнутрішні служби, відділ персоналу, Група по роботі з дитячими будинками, група по роботі
з важкохворими дітьми
Наталія ВишневецькаДонецькГГрупа з розвитку корпоративної відповідальності
 
Середня плинність кадрів збільшилася з 14% у 2010 році до 23% у 2011 році, що ми пов’язуємо із пожвавленням ринку праці у післякризовий період. Плинність кадрів розраховується як відношення співробітників, що звільнилися з компанії протягом року, до загальної кількості співробітників на кінець звітного періоду.
Частка співробітників середнього віку в компанії (30-50 років) поволі зростає та становить вже 31% порівняно з 29% у 2010 році. Більшість наших співробітників (67%) молодші за 30 років, що пояснюється великою часткою набору до компанії випускників і студентів у порівнянні із досвідченими фахівцями. Молодь традиційно переважає у сфері аудиторських послуг, де часті відрядження є основною умовою роботи.
 
Рис. 2. Колектив «Ернст енд Янг» в Україні за віком
 
62% співробітників компанії – жінки. Корпоративна культура і умови праці забезпечують кар’єрні можливості як для чоловіків, так і для жінок. При розгляді питань оплати праці або просування по службі немає жодної гендерної диференціації. Працівники жіночої статі переважно працюють на посадах спеціалістів та займають посади середньої управлінської ланки, на позиціях вищої управлінської ланки переважають чоловіки.
 
Рис. 3. Колектив «Ернст енд Янг» в Україні за статтю, 2010 і 2011 фінансові роки
 
Корпоративна культура даної компанії ґрунтується на принципах взаємної поваги, відкритості, ініціативності та роботи в команді. У ході спільної роботи створюється перспективи розвитку для колег і клієнтів, а також робиться внесок у розвиток суспільства, в якому живемо і працюємо.
Талановиті та енергійні співробітники є запорукою привабливості даної компанії на ринку праці. Співробітники допомагають виконувати зобов’язання перед клієнтами, і «Ернст енд Янг» робить все можливе для того, щоб залучати професіоналів високого класу, зацікавлювати їх роботою і сприяти у розкритті здібностей.
Фото Капча