Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Луганська фірма «Агрохім»

Предмет: 
Тип роботи: 
Звіт з практики
К-сть сторінок: 
36
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
Вступ
Розділ 1. Організаційно-управлінська характеристика підприємства
1.1.Аналіз господарської діяльності ТОВ «Луганська фірма «Агрохім»
1.2.Переваги товариства з обмеженою відповідальністю, права та сучасне правове становище ТОВ
1.3.Управління товариством згідно статуту
Розділ 2. Економічна характеристика підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
 
ВСТУП
 
В умовах ринкової економіки підприємство - це товаровиробник, основний виробничий суб'єкт економіки. Економічна сутність підприємства полягає в тому, що воно має за мету отримання прибутку. Його діяльність спрямована на отримання прибутку після реалізації товару. Об'єктивними умовами його існування є безперервний, постійно повторюваний процес виробництва, тобто відтворення. Як фактори виробництва воно має робочу силу і виробничі фонди.
В сучасному економічному становищі діяльність будь-якого підприємства неможлива без ретельного аналізу кожного фактора як внутрішнього так і зовнішнього середовища. Це пов’язано зі складною структурою підприємства і з освітленими зв’язками підприємства з іншими суб’єктами підприємницької діяльності, і органами державної влади, які відповідно складають конкуренцію і контролюють законність діяльності підприємства. В жорстокій конкурентній боротьбі вирішальне значення може мати зниження витрат підприємства за рахунок більш раціонального використання всіх видів ресурсів, підвищення продуктивності праці, прискорення обороту грошових коштів, максимально ефективного використання своїх виробничих потужностей і т.д. Тому оцінка даних показників повинна проводитися на підприємстві регулярно, слідуючи при цьому двом цілям:
  1. оцінити результат діяльності підприємства в періоді, що аналізується, і порівняти з минулим, для виявлення покращення чи погіршення в становищі підприємства;
  2. виходячи з отриманих результатів аналізу, спланувати стратегію діяльності підприємства в плановому періоді для стабілізації фінансового становища і прогресу в подальшому.
 Щоб досягти цих цілей підприємство аналізує свою діяльність по різним системам техніко-економічних показників, які в сукупності дають загальну характеристику становища справ на даному етапі за період, що аналізується.
 
 
Завданнями практики є:
  • вивчити матеріал річної інвентаризації;
  • розібратися в складанні звітних калькуляцій і закритті бухгалтерських рахунків;
  • розібратися в порядку складання річного звіту;
  • зібрати цифровий матеріал для проведення аналізу виробничо-господарської діяльності підприємства;
  • проаналізувати фінансову роботу;
  • проаналізувати забезпеченість підприємства засобами автоматизованої обробки інформації.
Основна мета практики полягає, у набутті практичних і закріпленні теоретичних знань на завершальних етапах облікової роботи: проведення річної інвентаризації, закриття бухгалтерських рахунків, складання річного звіту. 
Вивчення поставлених задач проводилось на базі ТОВ «Луганська фірма «Агрохім», м. Луганськ, за станом звітності підприємства у 2010-2012 рр. 
Виробнича практика ставить за мету сформувати у майбутнього фахівця з обліку - уміння і досвід, необхідні для фінансової роботи на підприємствах різних форм власності АПК.
 
Організаційно-управлінська характеристика підприємства
 
1.1. Аналіз господарської діяльності ТОВ «Луганська фірма «Агрохім»
ТОВ «Луганська фірма «Агрохім» знаходиться м. Луганськ
Юридична адреса підприємства - Україна, м. Луганськ, 91055, вул. Свєрдлова, 58.
ТОВ «Луганська «Агрохім» утворена в лютому 1995 року і є найбільшим оператором з продажу мінеральних добрив і хімічних засобів захисту рослин для сільгосппідприємств Луганської області, і, в менших обсягах - для Донецької, Харківської та інших областей.
Коло інтересів і асортимент надаваних послуг цією компанією досить широкий: крім засобів хімізації вони реалізують сільгосптоваровиробникам насіння зернових, технічних культур і багаторічних трав, спецодяг та засоби індивідуального захисту, сільськогосподарську техніку (трактори, сівалки, оприскувачі, техніку для обробки ґрунту) .
Агрохім володіє найбільшою в нашому регіоні роздрібною мережею 
торгово-консультаційних центрів для городників, дачників і дрібних фермерів «Зелений Світ» (спільний проект з компанією « Байєр», Німеччина), де реалізує насіння овочевих, квіткових і баштанних культур, газонних і кормових трав, мінеральні добрива, регулятори росту рослин, торфосуміші, хімічні та біологічні засоби захисту рослин, садовий інструмент і поливальний інвентар, міні сільгосптехніку для догляду за газонами та обробки ґрунту, а також багато іншого.
На одному з дочірніх підприємств проводиться розфасовка мінеральних і органічних добрив для подальшої реалізації садівникам і городникам в мережі власних торгово-консультаційних центрах «Зелений Світ», а так само в торгових мережах шістнадцяти областей України. Для забезпечення безперебійного постачання аграріїв, в Луганській області є сертифіковані прирейкові склади для прийому, зберігання та продажу мінеральних добрив ємністю 4 тис. тонн (п. Новосвітлівка ) і 5 тис. тонн ( м. Сватове ).
Крім того, на базі філії в м. Сватове в 2007 році створена виробнича ділянка, де здійснюється капітальний ремонт ґрунтообробної техніки та переобладнання причіпних і навісних обприскувачів, а також виробляються товари народного споживання: сільськогосподарський інвентар і ручний інструмент, навісне обладнання до мотоблоків та мотокультиваторів (всього понад 80 найменувань).
Агрохім здійснює безкоштовну доставку товарів народного споживання (фасовані мінеральні добрива та сільськогосподарський інвентар) партнерам по всій Україні.
Так само один з напрямків роботи компанії є виробництво та реалізація борошна пшеничного на млиновий комплекс розташованому в м. Стаханов.
Виробництво борошна здійснюється на сучасному обладнанні Турецької фірми HURMAK .
Млиновий комплекс являє собою повністю механізоване підприємство з великим ступенем автоматизованого управління всіма технологічними процесами та високою продуктивністю.
У технологічному процесі виробництва борошна використовується мийка зерна, що дозволяє виробляти борошно з високими показниками по білизні. Є своя лабораторія, оснащена всім необхідним обладнанням.
На території млинового комплексу є складські приміщення для зберігання зерна ємністю до 8 тис. тонн.
Фото Капча