Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Організація туризму

Предмет: 
Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
37
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
 
Вступ
Розділ 1. Характеристика країни відвідування
Розділ 2. Характеристика основних об’єктів туристського інтересу у 
відповідності з тематикою роботи
Розділ 3. Розробка нитки маршруту туру
Розділ 4. Вибір підприємств – закладів розміщення
Розділ 5. Складання пакету послуг
Розділ 6. Транспортне забезпечення маршруту
Висновок
Список джерел
 
ВСТУП
 
На сьогоднішній день туристична індустрія є однією з найбільших, високоприбуткових та високорозвинутих галузей світового господарства.
Україна, яка займає третє місце серед країн СНД за площею території (603,7 тис.км2) і друге за кількістю населення (понад 50 млн чоловік), розташована в Східній і Південно-Східній Європі на перетині важливих транзитних шляхів. За розмірамитериторії України перевершує найбільшу європейську країну - Францію. Напівденному заході Україна межує з Молдовою та Румунією, на заході - з Польщею,Угорщиною та Словаччиною, на півночі - з Білоруссю, на сході та північному сході - з Росією. Південна частина країни омивається теплими водами Чорного таАзовського морів. Вигідне географічне розташування, багаті природні та історико-культурну спадщину країни є важливими передумовами залученнятуристичних потоків, проте невисокий рівень розвитку туристського комплексувизначається несприятливими соціально-економічними факторами.
Туризм в Болгарії є однією з основних галузей болгарської економіки. Тут добре розвинуті всі види туризму - рекреаційний, спортивний, культурний та інші. Болгарія є особливо популярним туристичним напрямком для оздоровчого, чорноморського, гірського, культурно-археологічного та спелеотуризму. 
Вибір теми та її актуальність зумовлені зростаючим значенням рекреаційного туризму в світі, а також його розвитком в Болгарії та впливом на економіку цієї країни.
Метою курсового проекту є поглиблення та систематизація знань з дисципліни, ознайомлення з концепцією роботи турагенств, отримання навичок з розробки рекреаційного (пляжного) туру.
В курсовому проекті представлені шість розділів, кожен з яких присвячений конкретному питанню.
Завданням роботи є:
  • надати загальну інформацію про країну;
  • визначити основні курортні, пляжні регіони;
  • простежити динаміку туристських прибуттів до країни за останні роки;
  • розробити тур і визначити його загальну вартість.
 
РОЗДІЛ 1. ХАРАКТЕРИСТИКА КРАЇНИ ВІДВІДУВАННЯ
 
Цей розділ має загальну інформацію про Болгарію, а саме: географічне положення, клімат, населення, особливості побуту, кухню, туристські формальності.
 
1.1. Географічне положення
Республіка Болгарія розташована в Південно-Східній Європі на Балканському півострові. Вона займає площу близько 111 000 кв. км. Болгарія межує на півночі з Румунією, на заході з Югославією і Македонією, на півдні з Грецією і Туреччиною, зі сходу омивається Чорним морем.
Столиця Болгарії – Софія.
Рис. 1.1 – Карта Болгарії.
 
1.2. Клімат
Клімат на більшій частині країни помірний континентальний. У Болгарію найкраще приїжджати в літні місяці - в липні і серпні, коли встановлюється тепла сонячна погода +23 ° С і стовпчик термометра рідко піднімається вище +30 ° С.
На узбережжі сильна спека - рідкісний виняток, так як з моря віє освіжаючий бриз, а ночами стає прохолодно. Дощі тут нерідкі. Опади приносять західні і північно-західні вітри, за рік їх випадає на низовинах 450-600 мм, в горах - 850-1000 мм, але переважно в першу половину літа. У Причорномор'ї червня самий дощовий місяць року. Найбільш суху пору року - початок осені.
Західна частина країни ближче до середньоєвропейської кліматичній зоні. У Дунайської низовини, розташованої на північ від Балканських гір, клімат континентальний. Середня температура січня тут від -2 до +2 ° С, липня +25 ° С.
Хребет Стара-Планина, що простягнувся поперек території країни, як стіна, закриває від холодних вітрів родючі долини Фракії, і тут погоду визначає вплив Середземного моря.
Екскурсійні поїздки по Болгарії можна здійснювати з травня по жовтень, а засмагати і купатися найкраще в червні-вересні. Вода в морі залишається досить теплою аж до кінця вересня.
 
1.3. Населення
На 1 лютого 2011 року населення Болгарії становить 7 364 570 осіб. Більшість населення становлять болгари (84,8%), живуть також турки (8,8%), цигани(4,9%), росіяни(0,15%),українці (0,03%) та ін.
Основна релігія Болгарії - православ'я. Дану релігію ісповідують 76% населення країни. Решта населення – це суніти, іудеї, католики, протестанти, атеїсти та ін. 
Офіційна мова країни - болгарська. Також широко розповсюджені турецька, циганська та ін. мови
 
1.4. Особливості побуту
Побут і культура болгарської нації формувалися протягом тисячоліть. Розташована на перехресті між Європою та Азією, земля Болгарії була населена з глибокої давнини. Всі народи ,що населяли ці території, такі як фракійці, римляни, слов'яни, болгари внесли значний внесок до формування болгарської культури. Також значну роль у формуванні національної культури відіграє віра. Болгари є православними християнами, тому їх народні традиції схожі з усіма народами Європи. Кілька подій мають для болгарської сім'ї особливе значення: це хрещення дитини, перші кроки, які робить дитина, день народження, іменини, день заручин, заручини, весілля та споруда нового будинку. 
Виноробство одне з найстародавніших ремесел болгарського народу. Перші винороби з'явилися на болгарських землях тисячоліття назад, і з тих пір цивілізації успадкували цю майстерність.
Народні і художні промисли спочатку задовольняли щоденні побутові потреби. Пізніше вони перетворилися на широку гаму мистецтв: болгарська вишивка, болгарські ковдри та килими, декорована болгарська кераміка,
Фото Капча