Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Особливості ділового етикету в США

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
11
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Вступ
 
Кожен народ має свої культурні традиції, свій національний характер. Навіть народи-сусіди, що сповідують одну релігію, часто мають істотні розбіжності в мові і звичаях. Фахівці з міжнародних контактів мають різні погляди на те, наскільки представники різних народів і регіонів світу повинні враховувати національні особливості спілкування, ведучи спільні справи. Одні вважають, що інтенсивність ділового спілкування призводить до розмивання національних меж. Інші, навпаки, схильні надавати національним особливостям дуже великого значення, оскільки цінності, навички поведінки, традиції створюють під час переговорів значні проблеми для носіїв різних культур.
У всякому разі, жоден фахівець з міжнародних зв'язків не візьметься стверджувати, що національні особливості не мають значення для ділового спілкування і що їх сміливо можна ігнорувати. Поки інтереси сторін збігаються, національні розбіжності майже непомітні, але як тільки виникає конфлікт, вони починають відігравати важливу роль.
Тому наша доповідь присвячена особливостям ділового етикету в Сполучених Штатах Америки. (2, 3)
Коротка характеристика США
Сполучені Штати Америки – країна у Північній Америці. Складається з трьох частин: власне США, Аляски і Гаваїв. Столиця – Вашингтон. Адміністративно поділяється на 50 штатів та федеративний округ Колумбія. (4)
США володіють найбільшою економікою у світі – в 4рази більший економіки будь-якої країни (за винятком Японії) і в 10 разів крупніше економіки Росії. Америка лідирує за обсягами торгівлі, промислового виробництва продуктів харчування, а також з надання допомоги іншим державам. У США є чотири найбільш завантажених у світі аеропортів, протяжність і обсяг пасажирських перевезень яких в три рази більше, ніж в будь-якій іншій країні. В США найдовші у світі мережі автомобільних і залізничних сполучень. Американці більше за всіх витрачають на туризм і отримують найбільший прибуток від туризму. США лідирують у споживанні води, викид забруднювачів навколишнього середовища і виробництві газетного паперу. Крім того, в США найвищий рівень розлучень і вбивств.
Чисельність американців понад 182 млн. чол. У антропологічному відношенні вкрай неоднорідні. Ядро народу склали представники великої негроїдної раси і нечисленні елементи американської. Писемність на основі латинської. Більшість віруючих – протестанти, значна частина – католики, є прихильники численних сект і нетрадиційних культів.
Велику роль грають національні види спорту: бейсбол, баскетбол, а також бокс, регбі, хокей. У фольклорі поєднуються казки європейського, індійського та африканського походження; характерна риса нового американського фольклору – сучасні сюжети, з'явилися під впливом технічного прогресу. Для музичного фольклору також характерний синтез європейських і африканських традицій. (5)
 
Бізнес-етикет в Америці
 
Стиль взаємодії в діловому світі США характеризується прагматизмом, зневагою до традицій, стислістю і силою даного партнером слова. Для американців важлива індивідуальність і права особистості. У будь-якій кризовій ситуації американцеві важливо виглядати здоровим, енергійним і впевненим у собі. Американці не приховують свою пристрасть до грошей. Вони будуть неодмінно повідомляти вам, що скільки коштує і яку суму вони отримують урік. Цю цифру прийнято кілька перебільшувати.
Робота для американця повинна бути цікавою, приємною і необтяжливою. Відносини до роботи на східному та західному узбережжі докорінно відрізняються. У Каліфорнії американці намагаються виглядати так, ніби вони зовсім не працюють, а на сході прийнято показувати, що працюєш в поті чола.
Американці звикли сприймати кожну фразу дослівно. Іронія, прихований сенс або мовні вишукування зіб'ють їх з пантелику. Вони насилу розуміють тонкі натяки. Так, що не перевантажуйте свого співрозмовника. Самі американці завжди, говорять те, що думають, навіть коли краще за все промовчати. (6)
Діловий етикет американців ґрунтується на професіоналізмі та повазі. Якщо американці влаштовують ділову зустріч, то вона неодмінно спрямована на вирішення завдань, а не на дружні бесіди. Вам слід подбати про те, щоб інформація про вашу фірму і необхідна документація була поширена до початку ведення переговорів, щоб уникнути втрати часу.
Американці вважають за краще мати достовірні відомості про тих, з ким вступають в контакт (зокрема, вони наполягають на наданні відомостей про учасників переговорів: хто, де і ким працює), відомості про освіту, друковані праці, винаходи, вчені ступені і т. д.
У США ви зустрінетесь з тим, що будь-яка ділова зустріч досить насичена, має конкретну мету і рідко триває довше години. Американці відразу приступають до справи і відкритого обговорення, щоб постаратися знайти спільні інтереси та виробити стратегію для співпраці.
Для того щоб успішно вести переговори з партнерами з США і залишити після себе найбільш сприятливе враження, необхідно засвоїти, що американському бізнесу не притаманна «сімейна дружність». Самі американці зазвичай не наймають у свою фірму членів сімей або друзів і не вступають з ними в ділові відносини. Головне, що цікавить американців – це чесні угоди або взаємовигідні відносини – як вони самі їх називають. Довіра в Штатах не ґрунтується на дружбі або зв'язках, а створюється за допомогою чесної гри, тверезого ділового досвіду і доброї волі. Потрібно пам'ятати, що для американців не існує ніяких особливих умов угод і комерційних таємниць. Будь-які натяки можуть викликати недовіру партнерів. (7)
Закон суворий, якщо ви в Америці. Навіть незначна незаконна комерційна операція часто призводить до судових розглядів, величезним штрафів і навіть тюремного ув'язнення. (8)
Ніхто так не боїться людей з «підмоченою»
Фото Капча