Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Створення кліпів Аланом Казбєковичем Бадоєвим

Предмет: 
Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
43
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
Вступ
Розділ 1. ПОНЯТТЯ КЛІП. ЯК ЗНІМАЮТЬСЯ КЛІПИ
1.1 Кліп. Його історія та види
1.2 Створення кліпу по етапам
1.3 Підготовка до зйомок. День зйомок
Розділ 2. БІОГРАФІЯ. ВІДЕОГРАФІЯ АЛАНА БАДОЄВА
2.1 Біографія Алана Казбєковича Бадоєва
2.2 Відеографія
2.3 Топ десять яскравих робіт режисера
Розділ 3. СПЕЦИФІКА РОБОТИ В СТВОРЕННІ КЛІПІВ З АЛАНОМ БАДОЄВИМ. ТВОРЧЕ ТА ФІНАНСОВЕ ПИТАННЯ
3.1 Дивацтва, специфіка роботи з видатним українським кліпмейкером
3.2 Творче питання в зйомках. Цікаві приклади
3.3 Фінансове питання в зйомках
Висновки
Список використаних джерел
 
Вступ
 
В даний час майже кожна людина знає, що таке кліп. Кліпи постійно транслюються по телевізору: музичні, рекламні, документальні, художні... Величезне число режисерів пов'язують свою роботу саме з цим видом діяльності. І мало хто знає, що кліп – це стиль мистецтва кіно, який будується, в основному, на кліповій монтажі. 
Будучи «дітищем» кіномистецтва, кліп обов'язково повинен будуватися за драматургічними правилами, в ньому повинна бути історія і сенс. Зовсім не обов'язково знімати художній фільм, намагаючись скороченням часу укласти це в кліп-історію. Ні. Все набагато простіше: зміст кліпу хоча б приблизно має відповідати змісту пісні, бо в іншому випадку втрачається необхідність присутності самої пісні. Пісня і є головна основа, головна база для створення сценарію кліпу, про що часто забувають сучасні «кліпмейкери».
Алан Бадоєв, режисер і продюсер, придбав міжнародну популярність з його повнометражним фільмом «OrangeLove». Дебют Алана в Каннах був описаний за європейськими критиками як «перший справжній фільм українського кінематографу».  З 2000 року по теперішній час, Алан Бадоєв є провідним кліпмейкером в СНД країни. Він встановлює тенденції в цій сфері, що виховала плеяду нових директорів.  Завдяки своїй професійній діяльності в Києві, столиці України, отримав статус головного місця виробництва музичного відео в СНД і країни Балтії. Роботи Алана включають близько 400 музичних кліпів для визнаних знаменитостей, таких як Дмитро Хворостовський, франко-канадської співачки Лари Фабіан і т. д.
Алан Бадоєв – один з найпопулярніших кліпмейкерів України. Він так само відомий як режисер і продюсер. Бадоєв співпрацює не тільки з артистами України і Росії, але і з закордонними виконавцями.
Він прийшов в цей бізнес тоді, коли конкуренції в цій сфері іще не було і пригрів собі в шоу-бізнесі ласе місце. Від 2000 року і до тепер в нього немає гострої конкуренці. Він завжди має роботу і пристойний заробіток.
Його крокування до високих висот видалось дуже цікавим для мене, саме тому я вибрала темою курсової таку особистість як Алан Бадоєв. Хлопчик з Горлівки Донецької області, який через десятки років став найвідомішим, най високооплачуваним та найзатребуванішим режисером та кліпмейкером України, який крок за кроком долав тернистий та довгий шлях до високих цілей, та трудився віддававши себе на всі сто відсотків роботі.
 
Розділ 1. Поняття кліп. як знімаються кліпи
 
1.1 Кліп. Його історія та види
 
Кліп – в основному короткий за тривалістю (біля 4-5 хвилин) відрізок відео у музичному супроводі. Також часто уживаний термін музичний кліп, коли мова йде про відео до певної музичної композиції.
Музичні кліпи вважаються відмінним маркетинговим інструментом для музичних груп, особливо, коли вони випускають альбом або роз'їжджають по гастролях.
Виробництво кліпів – процес створення кліпів від початкового задуму до безпосереднього показу готового продукту аудиторії за допомогою телебачення або Інтернету. Створення кліпів існує в безлічах країн і стикається з економічними, соціальними і політичними сферами життєдіяльності. Як правило, кіновиробництво вимагає залучення великої кількості людей, великих часових і матеріальних витрат. Провідне місце у виробництві фільмів належить художнім ігровим кліпам, створення яких найбільш складно і витратно.
На сьогодні існує багато телевізійних каналів, головною тематикою яких є музичні кліпи (українські: M1, O-TV, Enter Musik тощо; зарубіжні: MTV, Viva, VH1 та інші). Існують хіт-паради, де шляхом голосування (у інтернеті, по SMS) визначають найкращі кліпи.
Музичний відеокліп- коротке кіно- або відеофрагмент (відеокліп), супроводжуючий музичну композицію. Як правило, існує в кіно- або відеоформаті, але бувають і анімаційні музичні кліпи, при виробництві яких використовується анімація.
Музичний відеокліп призначений для ілюстрації пісні або музичної композиції. Відеокліпи в основному знімаються для показу по ТБ або в мережі Інтернет. Також кадри з кліпів часто супроводжують виконання пісні на концертах. Вони використовуються для просування альбому або синглу на ТБ.
Перші відеокліпи у форматі короткометражних фільмів на музику з'явилися ще на початку XX століття, але справжній розвиток отримали в 1960-ті на BBC. З поширенням телебачення, кліпи стали важливою частиною просування артиста. Перші шанувальники могли побачити своїх кумирів в основному на концертах і фотографіях. Тепер же для виконавців поп-музики стало так само важливо знімати якісні та оригінальні відеокліпи, як і виступати наживо. Найважливішою подією в історії музичного відеокліпу стала поява в 1979 році телеканалу MTV, який відшліфував сучасну культуру відеокліпу.
Музичні відеокліпи популярних виконавців знімають професійні режисери-кліпмейкери. Окремі кліпи за бюджетом можуть перевищувати кілька мільйонів доларів. У дорогих кліпах
Фото Капча