Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Технологія обліку коштів на розрахунковому рахунку в банках

Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
33
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
1. Характеристика підприємства ВАТ «Житомир – Авто»
2. Технологія обліку коштів на розрахунковому рахунку в банках
3. Характеристика первинних документів обліку на розрахунковому рахунку в банках
4. Технологія синтетичного і аналітичного обліку
5. Характеристика вихідних документів обліку
Висновки
Додаток
 
1. Характеристика підприємства ВАТ «Житомир – Авто»
 
ВАТ «Житомир – Авто», зареєстровано, як відкрите акціонерне товариство Виконкомом Житомирської Ради народних депутатів. 24 червня 1998 року № 880. Місце знаходження товариства: 10004 Житомир, проспект Миру 52.
Засновниками товариства були слідуючи юридичні особи:
- Фонд державного майна України;
- Акціонерна компанія «Авто»;
- Організація орендарів «Автосервіс», Житомирського обласного орендного підприємства «Автосервіс».
ВАТ «Житомир – Авто» було створено 25 років тому, як державне підприємство. У травні 1993 року орендне підприємство «Автосервіс» було перетворено в процесі приватизації у відкрите акціонерне товариство «Житомир-Авто» згідно наказу Фонду Державного майна України № 10-АТ від 25. 05. 93 року. Викуп державної долі проводився на протязі І993-1994 рр., свідоцтво про викуп видана Держорендом України 31. 08. 94 р. У вересні 1993р. загальними зборами акціонерів було прийнято рішення про структуру акціонерного товариства. До складу ВАТ «Житомир-Авто» увійшли:
- Головний комерційно-виробничий центр;
- 3 філіали;
- 5 дочірніх підприємств.
Рішення акціонерів про зміну структури ВАТ “Житомир-Авто” було викликано наступними причинами. Керівництво підприємств, які входили до складу ВАТ «Житомир-Авто», не мало достатньої самостійності, а необхідність узгодження багатьох дій та рішень з Дирекцією, що знаходиться на великій відстані, негативно впливала на роботу підприємств.
Таким чином виходячи з територіального принципу було створено головне підприємство, в яке входило 3 філіали, 5 дочірніх підприємств.
ВАТ “Житомир-Авто» включав Головний виробничо – комерційний центр 5 дочірніх підприємств.
Головний виробничо – комерційний центр знаходиться у місті Житомирі. До його складу входять 3 філіали:
- Філіал ВКЦ «Новоград – Волинськ-Авто». Місцезнаходження – місто Новоград-Волинськ. Кількість працюючих-27. Мають 2 виробничих корпуса, склад і магазин для прожу запчастин;
- Філіал ВКЦ «Овруч – Авто». Місцезнаходження – с. Заріччя, Овруцький район. Кількість працюючих – 19. Мають виробничий корпус, 2 склади і магазин;
– Філіал “Корнін – Авто”. Місцезнаходження – смт. Корнін, Попельнянського району.
Предметом діяльності ГВКЦ і філіалів, що до нього входять є:
- надання послуг по технічному обслуговуванню, ремонту і діагностиці транспортних засобів;
- проведення інструментального контролю технічного стану транспортних засобів;
- торгівельна діяльність щодо реалізації (торгівлі) транспортних засобів та номерних агрегатів, що не підлягають реєстрації, в органах МВС, а також обладнання автомобілів, запасних частин та інші, в тому числі на консигнаційній. комісійній основі та інших підставах, не заборонених чинним законодавством.
Головний виробничо – комерційний центр знаходиться у місті Житомирі, проспект Миру, 52. Має адміністративно – виробничий корпус, 2 склади, салон-магазин з продажу автомобілів та запчастин у місті Житомирі і магазин запчастин у місті Радомишль. Основні напрямки діяльності – централізоване забезпечення запчастинами та допоміжними матеріалами торгівлі і виробництва. Чисельність працівників – 71.
ВАТ «Житомир-Авто» є материнською компанією 5 дочірніх підприємств, а саме:
- ВКЦ “Полісся-Авто» – спеціалізоване підприємство що здійснює торгівлю запчастинами і надає послуги по ремонту автомобілів, підприємство має 2 склади, салом-магазин, адміністративно – виробничий корпус. Місцезнаходження – м. Житомир. Частка материнської компанії в статутному фонді складає 100%. Кількість працюючих – 46.
- ВКЦ «Сінгаї – Авто” – надає послуги по ремонту автомобілів, має кафе-бар, 2 автостоянки, виробничий корпус, склад запчастин. Місцезнаходження – с. Сінгаї, Коростенський район, частка материнської компанії в статутному фонді складає 100%. Кількість Працюючих – 36.
- ВКЦ “Радомишль – Авто» – надає послуги по ремонту, автомобілів. Має виробничий корпус, склад запчастин. Місцезнаходження – місто Радомишль. Частка материнської компанії в статутному фонді складає І00%. Кількість працюючих – І4.
- ВКЦ «Олевськ – Авто» – здійснює торгівлю запчастинами, надає послуги по ремонту автомобілів. Має адміністративно виробничий корпус і магазин. Місцезнаходження – пгт. Олевськ. Кількість працюючих – 21. Частка материнської компанії в статутному фонді складає 100%.
- ВКЦ “Малин-Авто” – надає послуги по ремонту автомобілів, займається торгівлею запчастин та автомобілів. Має адміністративно виробничий корпус, магазин запчастин. Місцезнаходження – м. Малин. Кількість працюючих – 2І. Частка материнської компанії в статутному фонді складає 100%.
3 1998 року ВАТ «Житомир-Авто» являється ділером Запорізького заводу «АвтоЗАЗ -ДЕУ» по продажу автомобілів його виробництва, з 1999 року – ділером по продажу автомобілів марок «Волга» і «Газель» НПО «Укрзахідімпекс». ВАТ «Житомир-Авто» має договори з іншими підприємствами, які дають на комісійний та іншій основі, не заборонених чинним законодавством, автомобілі на реалізацію.
В зв’язку з тим, що держава звільнила від обкладання ПДВ і акцизного збору автомобілі виробництва заводу «АвтоЗАЗ-ДЕУ»- ці автомобілі, особливо марки «Таврія» і «Славута» мали великий попит у населення. Це дало змогу розширити ринок збуту.
ВАТ «Житомир-Авто» успішно конкурує з іншими магазинами завдяки доступним цінам та більш широкому асортименту вибору запчастин і автомобілів.
Конкуренція з надання послуг по технічному обслуговуванню і
Фото Капча