Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Технологія виконання макіяжу

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
20
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Вступ
 
Обличчя людини – найскладніше полотно. А робота візажиста полягає не лише в умінні нанести макіяж, але і в умінні створити гармонійний образ, підкреслити гідність і замаскувати або обіграти недоліки. На сьогоднішній час, всі напрямки мистецтва прогрессивно розвиваються, не вийняток і те, що робить жінок привабливішими – митецтво макіяжу.
Мистецтво косметики зародилося в далекій давнині. Слово «косметика», в перекладі з грецької означає «мистецтво прикрашати». У Стародавній Греції було написано багато книг по догляду за обличчям, серед них «Косметікон». Приділяли увагу проблемам зовнішності в своїх працях і вчені-лікарі Гален, Критий, Гіппократ. Термін «макіяж», виник пізніше і пішов від французького maquillage – «прикрасити себе», і означає нанесення на поверхню шкіри особи різного виду декоративної косметики.
Ну що ж, краса для одних – дар природи, для інших – наполеглива праця. Щоранку мільйони жінок починають з того що «наводять красу». Комусь достатньо для цього декількох хвилин: легким рухом підвести очі, торкнутися пензликом вій, підфарбувати губки і можна виходити в світ, а хтось може з самозабуттям займатися годинами відшліфовування своєї зовнішності. Сучасна декоративна косметика може творити дива, і обличчя ми можемо розглядати, як витвір мистецтва. Від майстерності, таланту, відчуття міри майстра багато що залежить. Для того щоб навчитися або покращити свої знання та вміння можна відвідувати курси та школи майстрів, які вже стали відомими в Україні та світі, роботи яких є зразком та стимулом. Однією з таких закладів можна розглянути Школу візажу та макіяжу Лариси Ларіної.
Лариса Ларіна – майстер міжнародного класу – візажист, художник по гриму. Чемпіон Європи з макіяжу 2013р. Гран Прі відкритого чемпіонату «Невские берега» 2013р. власниця Гран Прі фотоконкурсу «New Year Magic» 2012р. срібний призер міжнародного фестивалю в номінації «фантазійний» макіяж 2008р. Тренер професійних міжнародних конкурсів з макіяжу. Автор багато чисельних публікацій у професійних виданнях «Макияж», «Scissors», «Анатомия красоты» та ін.. Великий досвід роботи (з 2003р.) надає право Ларисі активно викладати мистецтво макіяжу та гриму.
Нвчання в учбовому центрі Terra Vivа. Професійне навчання за спеціальностями: – візажист – стиліст – імідж-консультант. Підвищення кваліфікації візажистів і стилістів. Програма «Для себе коханої»: курс по макіяжу, курс по іміджу. Макіяж будь-якої складності: вечірній, весільний, знімальний, подіумний. Боді-арт, тимчасове тату. Зачіски весільні, вечірні, коктейльні. Обслуговування заходів: корпоратив, вечірка, презентація, виставка, модний показ. Італійська професійна декоративна косметика Cinecitta make-up – для виконання якісного професійного макіяжу будь-якої складності.
Мета курсового проекту проаналізувати розвиток сучасної моди, описати модні тенденції останніх трьох років, знайти джерело творчості на тему «Київська Русь», на його основі розробити та виконати фантазійний макіяж описавши послідовність його виконання.
Фантазійний макіяж виконується на задану тему. Тема повинна бути розкрита повністю і читатися на моделі. Малюнок макіяжу повинен займати не менше 30% обличчя, підкреслювати риси обличчя і «вливатися» в нього. Відповідати основним модним тенденціям сезону.
 
1. ТВОРЧА ЧАСТИНА
 
1.1 Аналіз перспективних напрямків моди
 
Тенденції макіяжу весна – літо 2012р.. Один із найгарніших трендів цього сезону – ретро. Червона помада, ідеальні чорні стрілки – це навіть не тренд, це класика. Також модними будуть модернізовані стрілки, різні за роміром та кольором, увагу привертатимуть широкі брови. Макіяж металічного кольору, це золото, срібло, мідь є одним з основних тенденцій сезону. Також, вдало було мати темні очі підведені олівцем, тінями зверху та знизу. Модними будули накладні вії, які надають загадковості та виразності очам
Осінь-зима 2012/2013р.. Природний вигляд шкіри. Натуральний вигляд брів – це одна з найбільш загальноприйнятих тенденцій у макіяжі протягом кількох cезонів. Але широкі, чітко виражені брови – ось тренд цієї осені. Акцент на очі, у моді кольорові smoky-eyes. Уперше стиль smoky з’явився на початку ХХ ст. у подіумних варіантах і ніколи не втрачав своєї популярності, проте всіляко видозмінювався з плином часу. Вже в 90-х роках smokey-eyes почав використовуватися не тільки на показах.
Найбільш популярними в цьому сезоні є металічні відтінки тіней. Сезон осінь-зима 2012/2013 характеризується яскравими протиріччями: крім природного макіяжу, багато візажистів пропонують використання яскравих відтінків помади, роблячи акцент на губах. Особливо популярні в цьому сезоні відтінки від червоного до коричневого.
Весна – літо 2013р.. Модний макіяж 2013 побудований на контрастах – або все, або нічого. Кричущий блакитний, приглушені сірі тони і ніжні бірюзові – найактуальніші у весняно-літньому сезоні. Яскраво-блакитна підводка, нанесена на складку над верхньою повікою, стала одним з основних трендів. Крім блакитного, очі підводять жовтим, бірюзовим і зеленим. Коричневий обіцяв переважати в модному макіяжі, надаючи шкірі приємний теплий відбиток засмаги. Оксамитові червоні і винні, сміливі червоні, коралові або яскраві відтінки фуксії, можливо, вони б підійшли до осіннього макіяжу, але це не те що було модно. Візажисти пропонували зробити губи яскравим акцентом весняного сезону. Основна умова – помада повинна бути матовою. Для тих хто не любить яскравих тонів, можна скористатися прозорим блиском, бальзамом або легкими натуральними тонами помади. Природні губи також актуальні і не менш ефектні. Сміливий макіяж очей – одна з найбільш пам'ятних тенденцій. На відміну від минулої весни, де ефект справжньої природності досягався візажистами за
Фото Капча