Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

ТОВ «Журавка»

Тип роботи: 
Звіт з практики
К-сть сторінок: 
25
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
Вступ
1. Виробничо-технічна характеристика господарства
1. 1. Назва господарства, місце знаходження,
землекористування господарства
1. 2. Зв'язок господарства з пунктами здачі і одержання
матеріально-технічних засобів
1. 3. Природнокліматичні умови господарства
1. 4. Структура посівних площ і урожайність
сільськогосподарських культур
1. 5. Розвиток тваринництва в господарстві
1. 6. Структура виробничої собівартості за видами
сільськогосподарської продукції
1. 7. Наявність і склад машинно-тракторного парку в господарстві
1. 7. 1. Склад машинно-тракторного парку
1. 7. 2. Склад автомобільного парку
1. 8. Наявність механізаторських кадрів,
їх розподіл по віковим групам, класності й освіті
1. 9. Структура інженерно-технічної служби господарства
2. Ремонтна майстерня господарства
2. 1. Характеристика майстерні, де відбувалась практика
2. 2. Технічне обслуговування і зберігання машин
3. Індивідуальне завдання
3. 1. Пристрій для розбирання заклепочних з’єднань при ремонті сошників
зернових сівалок
3. 2. Будова та принцип роботи пристрою
Висновки та пропозиції
Список використаних джерел
 
Вступ
 
Сільське господарство важлива галузь народного господарства нашої країни, яка забезпечує промисловість сировиною, а населення продуктами харчування.
Інтенсифікація виробництва вимагає високоефективної експлуатації сільськогосподарських машин. Найбільш повне їх використання в першу чергу залежить від якості підготовки до роботи, що передбачає як перевірку технічного стану, так і технологічного налагодження техніки.
Високоефективне використання МТП забезпечується встановленням раціональних, технологічних, технічних та організаційних систем та інших заходів по реалізації споживчих властивостей сільськогосподарських машин, які гарантують виконання робіт в задані агро строки з найбільшою економічною ефективністю.
Питання ремонту МТП в господарствах приходиться вирішувати у власних ремонтних майстернях. Для добротного та оперативного ремонту необхідно впроваджувати передовий досвід, нові форми і методи організації праці, що сприяють підвищенню продуктивності праці. Ефективність впровадження цих методів багато в чому залежить від знань конструкції та основних правил послідовності розбирання і збирання машин та механізмів, уміння використовувати спеціальний інструмент, пристосування та контрольно-вимірювальні прилади.
Для якісного виконання технологічних операцій і процесів в строк, необхідно не тільки сучасне обладнання, а й висококваліфіковані кадри, які могли б впровадити в ремонтне виробництво прогресивну технологію, організацію ремонту сільськогосподарської техніки.
У звіті висвітлюються питання, які вивчались при проходженні виробничої ремонтної практики для узагальнення і поглиблення знань по експлуатації та ремонту МТП.
 
1. Виробничо-технічна характеристика
Господарства
 
1. 1. Назва господарства, місце знаходження, землекористування господарства
 
Господарство ТОВ «Оріон-молоко» Хорольського району, Полтавської області, створене за рішенням Загальних зборів Засновників (протокол № 5 від 28 квітня 2007 р.) відповідно до Закону України «Про господарські товариства». Товариство є юридичною особою з чинним законодавством України, зокрема Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України.
Центральна садиба господарства розміщена в с. Штомпелівка, що знаходиться на відстані 6км від районного центру м. Хорол, 126км від обласного центру м. Полтава, 240км від м. Київ та 3км від вузлової залізничної станції Хорол. Відділок господарства знаходиться в селі Штомпелівка Хорольського району на відстані 4км від центральної садиби.
Загальна площа господарства вказана в таблиці 1.
Таблиця 1
Структура земельних угідь
 
З таблиці видно, що ТОВ «Оріон-молоко» має в своєму користуванні 4106, 2га земель. З них рілля займає 98, 64%, тобто 4050, 5га земель, та 6, 5га пасовищ, що становить 0, 16% від усієї площі.
З цього видно, що в господарстві добре розвинуте рослинництво, високу розораність земель.
За характером своєї діяльності господарство виробниче, напрямок спеціалізації – зерно технічний з розвинутим товариством. Господарство вирощує насіння зернових культур, а також вирощує поголів’я свиней і ВРХ.
Господарство спеціалізується на вирощуванні таких сільськогосподарських культур як: кукурудза на зерно, соя, цукровий буряк, ячмінь, озима пшениця.
До господарства входять: ферма ВРХ, свинячий комплекс, ковбасний цех, консервний цех, млин, теплиці, хлібопекарня, тракторна бригада, гараж з майстернею.
 
1. 2. Зв'язок господарства з пунктами здачі і одержання матеріально-технічних засобів.
 
Постачальниками паливно-мастильних матеріалів, комплектуючих, запасних частин та іншої продукції виступають організації та фірми, які приведені в таблиці 2.
Таблиця 2
Пункти одержання матеріально-технічних засобів
 
Ринками реалізації сільськогосподарської продукції є підписані договори з організаціями, які приведені в таблиці 3.
Таблиця 3
Пункти реалізації матеріально-технічних засобів
 
1. 3. Природнокліматичні умови господарства.
 
Господарство ТОВ «Журавка» знаходиться у Варвинському районі, Чернігівської області. Клімат помірно-середньої сухості, в цілому сприятливий для вирощування сільськогосподарських культур. Середня річна температура становить 6, 8°С, максимальна температура приблизно становить від 37°С до 42°С у літній період. Тривалість літнього періоду становить 197 днів, тобто період в який проводиться вирощування та збирання сільськогосподарських культур.
Зима прохолодна, найнижча температура приблизно становить від 27°С до 30°С. Сніговий покрив лежить на протязі 100 днів. Сходження снігового покриву становить 20 днів. Від сходження снігового покриву до початку польових робіт становить 25 днів.
Середньорічна кількість опадів складає 550 мм, що доволі достатньо для нормальної вологості, для вирощування сільськогосподарських культур.
Фото Капча