Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Туристичні формальності США

Предмет: 
Тип роботи: 
Індивідуальне завдання
К-сть сторінок: 
15
Мова: 
Українська
Оцінка: 
План
 
Вступ
Загальні відомості про США
Місце США в міжнародному туризмі
Візові формальності
Паспортні формальності
Митні формальності
Медико-санітарні формальності
Рекомендації для туристів, які збираються в США
Список використаних джерел
 
Вступ
 
У повсякденному житті нам постійно зустрічається таке поняття як формальність. У перекладі з латинської «forma» позначає встановлений порядок. Звідси «формальний» буде позначати – виконаний згідно встановленого зразка. У свою чергу «формальність» буде позначати встановлені законодавством дії або умови, які необхідні для виконання відповідальної або важливої справи.
В процесі подорожі турист стикається з різного роду формальностями, виконання яких є обов'язковою умовою при перетині ним державного кордону.
Всі прийняті державними органами та міжнародними організаціями норми, правила та умови, що регулюють сферу міжнародного туризму, входять в поняття «туристські формальності».
Туристські формальності обов'язкові з точки зору законності і встановленого порядку дії з оформлення та вдосконалення туристської подорожі, а також процедури, пов'язані з перетином кордону. Формальності в сфері туризму підрозділяються на паспортно-візові, митні, санітарні або медичні правила, валютний контроль і порядок обміну валюти, правила перебування та пересування в країні, імміграційні правила та інші процедури.
 
Загальні відомості про США
 
Сполу́чені Шта́ти Аме́рики, також США, Сполу́чені Шта́ти, Шта́ти, Аме́рика – федеративне об'єднання в Північній Америці, що складається з 50 штатів: Аляски, Гаваїв, 48 штатів на території між Атлантичним і Тихим океанами і між Канадою і Мексикою та федерального (столичного) округу Колумбія. Окрім того, США належать Віргінські острови та Пуерто-Рико у Вест-Індії, Східне Самоа, Гуам та інші острови в Океанії. Столиця – місто Вашингтон. Площа країни 9 826 675 км², населення – 315, 663, 000 осіб (оцінка 2013 року, 3-тє місце у світі). Офіційна мова – англійська, юридично офіційної мови немає. Грошова одиниця – долар США. Сполучені Штати – одна з найбільш етнічно строкатих і мультикультурних країн у світі, що склалося історично внаслідок великомасштабної імміграції з різних країн та континентів. США має найрозвиненішу у світі економіку з найвищим ВВП, що становило у 2012 році $15. 653 трильйони (22% номінального світового ВВП і понад 19% глобального паритету купівельної спроможності) За прибутком на одного мешканця Штати посідають 7-ме місце у світі.
США – федеративна конституційна республіка, в якій владні повноваження розподіляються між федеральним урядом і урядами 50 штатів. Кожен із 50 штатів має свою конституцію, систему органів влади та управління. Виконавча, законодавча і судова влада представлені відповідно Президентом, Конгресом і Верховним Судом. США є засновниками ООН і мають постійне місце в Раді Безпеки ООН, є засновниками Північноатлантичного альянсу. США володіють могутніми збройними силами, зокрема найбільшим військово-морським флотом, США мають у своєму розпорядженні найбільший за сукупною потужністю ядерний потенціал на Землі. З кінця XX століття (після розпаду СРСР) вважається єдиною наддержавою у світі.
США розташовані в центральній частині Північної Америки. Територія становить 9 826 675 км² і складається з трьох основних частин: Континентальні США – межують на півночі з Канадою, на півдні – з Мексикою, на заході омиваються Тихим океаном, на сході – Атлантичним океаном і займають 7, 7 млн км²; Аляска – півострів у північно-західній частині Північної Америки, є найбільшим штатом федерації та займає 1, 48 млн км²; Гаваї – архіпелаг у Тихому океані на півдорозі між США та Австралією, має площу всього 16 000 км². США – третя або четверта найбільша країна за територією (включаючи сушу і морські володіння) після Росії та Канади й трішки поступаючись або ж випереджаючи Китай, залежно від методів обрахунку загальної території Сполучених Штатів та чи враховуються спірні території між Китаєм та Індією. Якщо враховувати тільки територію суші, США за площею поступаються тільки Росії та Китаю, випереджаючи Канаду.
 
Місце США в міжнародному туризмі
 
Головною подією останньої International PowWow, найбільшої міжнародної контрактної ярмарки, що сприяє просуванню туризму до США (квітень 21-25, 2012, Лос-Анджелес, Каліфорнія), стало проголошення Національної стратегії розвитку туризму США. Головну промову щодо цієї стратегії виголосив Джон Брайсон, міністр торгівлі США, після якої прозвучало відео послання президента Обами до більше ніж 5500 фахівців у галузі туризму із США та усього світу, у тому числі і десяти з України, в якому він підкреслив важливість міжнародного туризму для Сполучених Штатів.
Туризм є найбільшим сектором послуг економіки США. Він складає 25% усіх доходів від усіх галузей послуг. В цілому, туризм надає 2. 7% доходу до внутрішнього валового продукту США.
Сполучені Штати – це друга найбільш відвідувана країна у світі. В той же час, США отримують домінуючу частку (11. 2%) світових прибутків від туризму, що надає Сполученим Штатам перевагу над Францією і Іспанією. У 2011році американські і міжнародні туристи загалом інвестували 1. 2 трильйони доларів в економіку США, підтримавши 7. 6 мільйонів робочих місць. Фактично, сектор дозвілля і гостинності – це п’ятий найбільший працедавець в Сполучених Штатах. Більше ніж 62 мільйони міжнародних туристів, що відвідали США у 2011 році, витратили понад 153 мільярди, знизивши торговий дефіцит на 42. 8 мільярди доларів.
Фото Капча