Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Загальні принципи і проблеми завантаження документів з мережі Інтернет

Предмет: 
Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
10
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
1. Загальні принципи і проблеми завантаження документів з мережі Інтернет
2. Основні правила пошуку документів в Інтернеті
3. Ризики під час завантаження документів
Список використаної літератури
 
1. Загальні принципи і проблеми завантаження документів з мережі Інтернет
 
Під час завантаження файлу він передається з Інтернету на комп’ютер. Найчастіше завантажуються програми, оновлення та інші види файлів, наприклад, демонстрації ігор, музичні та відеофайли або документи. Завантаження також може означати копіювання інформації з іншого джерела на комп'ютер або пристрій, наприклад, копіювання улюбленої пісні на портативний музичний програвач.
Windows дає змогу завантажувати багато файлів з окремим вікном перебігу виконання для кожного. Швидкодія комп'ютера може змінюватись залежно від швидкості підключення до Інтернету або серверів, з яких виконується завантаження.
Повідомлення-попередження надають інформацію про те, чи можна завантажувати та відкривати файл. Вони надають можливість скасувати завантаження файлу, якщо ви не довіряєте джерелу, або впевнитися, що файл не буде завантажено без вашого дозволу.
Якщо завантаженння документу триває досить довго. цьому може бути декілька причин. Можливо, підключення повільне. Якщо у наявне комутоване з'єднання, завантаження файлів займає набагато більше часу, ніж за допомогою широкосмугового з'єднання, наприклад, DSL або кабельного підключення.
Можливо, інтернет-провайдер (ISP) відключений або трафік Інтернету перевантажено. Тоді слід зачекати, а потім повторити спробу.
У корпоративній мережі проблема може полягати в настройках мережі. В такому випадку слід звернутися до системного адміністратора.
Якщо використовується програма для обміну файлами або музикою, можливо, хтось завантажує файл з даного комп'ютера. Тоді варто спробувати вимкнути служби спільного використання файлів під час завантаження та перевірити, чи це прискорить процес.
Можливо, забагато програм відкрито одночасно – слід закрити непотрібні програми.
Можливо, на комп'ютері працює шпигунське програмне забезпечення. В такому разі необхідно перевірити комп'ютер на наявність шпигунського програмного забезпечення.
На продуктивність роботи комп'ютера може впливати відсутність оновлення. Це вирішується шляхом переходу до веб-сайту Windows Оновлення і перевіркою наявності оновлень.
Завантажені файли у Windows зазвичай зберігаються в папці Downloads, розташованій у розділі з іменем користувача в папці users на диску, на якому інстальовано Windows (наприклад, C: \users\ім’я\downloads). При завантаженні файлу можна вибрати іншу папку для його збереження. Деякі типи файлів зберігаються за промовчанням в інші папки. Наприклад, якщо ви клацнете правою кнопкою миші зображення на веб-сторінці та виберете в меню Зберегти зображення як, його буде збережено за промовчанням у папці «Зображення». Якщо точно не відомо, де збережено файл, можна знайти його в меню «Пуск».
 
2. Основні правила пошуку документів в Інтернеті
 
На сьогоднішній день» всесвітнє павутиння» включає декілька десятків (по різним оцінкам – від 50 до 80) мільйонів серверів, на кожному з яких доступно від декількох мегабайт до десятків гігабайт інформації. Для пошуку незліченної інформації в Інтернеті на допомогу приходять тематичні та індексні пошукові системи.
Типовий приклад тематичного каталогу – пошукова система Yahoo (http: //www. yahoo. com). Це спеціалізований сервер WWW, на якому зберігаються списки інших серверів з їх стислими описами. Інформація згрупована за смисловими категоріями і має ієрархічну структуру; наприклад, на цьому сервері можна знайти розділи «Комп'ютери та Інтернет-мультимедіа – Журнали», «Розваги – Музика – Групи і виконавці – Елтон Джон», «Країни – Україна – Бізнес в Україні», а також безліч інших. Передбачена на сервері система шукає дані тільки в каталозі Yahoo і не заглядає на сторінки згаданих в ньому серверів. Користуватися такою системою (а також будь-якою іншою, аналогічною їй, наприклад, списком російських серверів WWW за адресою http: //www. ru) надзвичайно просто. Треба знайти потрібний розділ і після цього – підходящий сервер за його стислим описом, наведеним там же. Такі каталоги мають недоліки: низька оперативність зміни інформації, відносна складність пошуку (за стислою таі інколи помилковою адресою сервера), порівняно невелика «область охоплення» простору WWW.
Існує більш зручний і ефективний засіб пошуку необхідних відомостей. Це так звані індексні пошукові системи (пошукові механізми – search engines). Основою їх є спеціалізовані комп'ютери, що періодичні проводять індексацію документів на серверах «всесвітнього павутиння», і дозволяють шукати інформацію на цих серверах за одним або кількома ключовими словами і, можливо, за деякими додатковими ознаками.
До кінця 2008 р. в мережі Інтернет налічувалося близько 30 тисяч різноманітних пошукових серверів, які відрізняються один від одного типом, спеціалізацією, сферою охоплення (кількістю індексованих сторінок) і популярністю. Більша частина цих серверів має порівняно вузьку спеціалізацію – наприклад, пошук музики в форматі МР3 або пошук інформації на серверах у галузі молекулярної хімії. Існує декілька надзвичайно популярних універсальних пошукових серверів, призначених для пошуку за ключовими словами на якомога більшому числі сторінок системи WWW. Найбільш відомими є сервери Goofle (http: //google. com), InfoSeek (http: //www. infoseek. com), Yahoo! (http: //www. yahoo. com), HotBot (http: //www. hotbot. com), Lycos (http: //www. lycos. com).
Принцип дії більшості таких серверів простий. Для пошуку інформації використовується індекс, створений спеціальною програмою-роботом. Програма-робот періодично обходить відомі їй адреси мережі, зчитує з них сторінки, що зберігаються WWW, індексує всі слова з усіх сторінок (разом з адресами URL)
Фото Капча