Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Основні шляхи підвищення ефективності роботи підприємства в умовах ринку

Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
39
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Вступ
 
В останні роки досить характерною тенденцією стало прагнення різних організацій та комерційних підприємств або створити власну друкарню, або модернізувати вже існуючі потужності. Спектр можливих рішень, в залежно від розміру та фінансових можливостей підприємства, досить великий: від дуплікаторів з напівпрофесійним фінішним обладнанням до повнофункціональної друкарні з сучасними високопродуктивними офсетними машинами та лініями післядрукарської обробки. 
Одним з найбільш часто розглянутих варіантів є цифровий друк, який сьогодні переживає справжній бум, якщо не за рівнем розвитку ринку цифрових друкарських послуг, то, принаймні, за рівнем прояву інтересу до самої технології. 
Закон робочого дня говорить: "якщо ви його не плануєте, значить, його у вас не буде!"
Цей вислів проектується на ринок цифрової повнокольорового друку. Важливо зрозуміти головне, що ми всі зараз є свідками народження абсолютно нової моделі серйозного бізнесу, якої неминуче доведеться слідувати компаніям, які бажають бути успішними на ринку друкованих технологій. 
Основними спонукальними мотивами при ухваленні рішення про створення власної друкарні є бажання заощадити на виробництві друкованої продукції. Теза про економію не є однозначною. Особливо якщо взяти до уваги той факт, що навіть у підприємств комерційного друку, що орієнтуються на традиційний офсетний друк, норма прибутку невисока. Чи не вигідніше платити за друковані послуги, ніж вкладати гроші в покупку обладнання та його обслуговування, утримувати штат кваліфікованих співробітників, займатися закупівлею витратних матеріалів, паперу і т.д. Відповідь, як правило, одна: маючи свої власні друковані ресурси, ми отримуємо велику гнучкість, незалежність від умов та пріоритетів комерційних друкарень і друкарських салонів, економимо час і кошти. Отже, можна зробити висновок про те, що підприємства, як замовники поліграфічних послуг не отримують в повному обсязі і за адекватною ціною ті послуги, які вони очікують. Це є одним з найбільш поширених мотивів для придбання власної друкарні. 
Від того, наскільки органічно те чи інше обладнання або технологія впишуться в структуру підприємства, і наскільки вони будуть відповідати колу вирішуваних завдань, залежить повернення інвестиційних коштів. 
Отже, перше, з чого треба почати, - це проаналізувати ваші бізнес-процеси, в тій чи іншій мірі стосуються друку, та визначити основні галузі застосування, вже існуючі, або ті, які можуть бути потенційно реалізовані для отримання більшого прибутку компанії. В результаті можна скласти уявлення про те, наскільки можуть бути вами затребувані переваги цифрового друку. 
 
1. Теоретична частина
 
Цифровий друк - найбільш оперативна технологія в друкованій індустрії. Можливість друкувати документи безпосередньо з комп'ютера без проміжних формних процесів
 у вищій мірі відповідає потребам сучасного бізнесу та дозволяє вирішити ряд найважливіших питань. 
Оперативність виконання замовлення. 
Сучасне програмне забезпечення готує і здійснює друк інформації за лічені секунди. За цієї умови «друк на вимогу» стає цілком реальним. 
Можливість виготовлення мінімальних тиражів при великому асортименті. 
Друк невеликих обсягів надзвичайно рентабельний за рахунок економії на дорогих операціях - (виготовленні плівок, форм та ін.) При цьому вартість одного відбитка на цифровому апараті не залежить від тиражу. 
Надання ексклюзивних послуг. 
Використання цифрових технологій надає можливість оперативної зміни тексту або зображення; друк одиничних екземплярів, персоналізацію і т.д., в залежності від індивідуальних побажань замовника. 
Висока якість. 
Якість сучасних цифрових апаратів не поступається якості промислової поліграфічної продукції, а по точності передачі кольору служить еталоном передачі кольору. 
Цифрова друкована техніка - відносно новий напрямок в поліграфії. І, частково, тому цим терміном багато фірм називають послуги з друку на кольорових струминних принтерах, плоттерах та інших подібних машинах. 
До професійної цифрової поліграфії відносять друк видань на повнокольорових цифрових друкарських машинах, що забезпечують якість відбитку не нижче, а іноді і переверщує якість офсетного друку. 
Як і у будь-якого іншого типу обладнання, у цифрових друкарських машин є свої достоїнства і недоліки, що визначають переважну область застосування. 
На українському ринку цифрової поліграфії найбільш поширені апарати Xerox, Ricoh, Canon і їм подібні. 
Для отримання зображення у Xerox DocuColor-12 використовується технологія електрофотографія (ксерографії). Повнокольорове зображення формується за допомогою чотирьох сухих барвників (тонерів) блакитного, малинового, жовтого і чорного кольорів (CMYK). Тонер двокомпонентний, тобто в суміші присутня безпосередньо барвник і проявник (девелопер), склад тонера також значно відрізняється від попередніх моделей. Для отримання високоякісних відбитків роздільною здатністю до 600 dpi розмір часток тонера не перевищує 6 мкм. Інша новинка конструкції Xerox DocuColor-12 це технологія переносу зображення з використанням проміжної стрічки IBT. Складові кожного з кольорів спочатку формуються на фоторецепторі (барабані), а потім послідовно переносяться на стрічку IBT. Після 4-х циклів формування зображення на стрічці, зображення переноситься на папір і далі закріплюється в печі (фьюзері). 
Що ж нове і корисне принесли з собою цифрові друкарські машини і що це дає замовникам? 
По-перше, можливість оперативного виконання замовлення, а саме - ліквідація проміжних технологічних операцій на етапах додрукарської підготовки, дозволяє відправити файл з оригінал-макетом в друк і отримати тираж практично у присутності замовника.
 Ну а більшість з нас згадує про друк буклетів і листівок, або виготовлення візиток до прийдешньої виставки, саме в останній момент. Тут і виручає нова технологія. 
По-друге, на цифрових машинах певні види
Фото Капча