Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Розробка інноваційного туристичного продукту туристичним підприємством

Предмет: 
Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
34
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
 
Вступ
Розділ І. Характеристика діяльності туристичного підприємства
1.1 Загальна характеристика туристичного підприємства
1.2 Організаційні основи діяльності туристичного підприємства
Висновки до розділу 1
Розділ ІІ. Розробка інноваційного туристичного продукту туристичним підприємством
2.1 Оцінка туристичних можливостей території (регіону, туристичного центру)
2.2 Форма туру та схема маршруту
2.3 Пакет послуг
2.4 Програма туру
2.5 Організаційно-технічне забезпечення туру
2.6 Економічне обґрунтування розробленого туру
2.7 Конкурентні переваги туру
Висновки до розділу 2
Розділ III. Просування нового туристичного продукту
3.1 Позиціонування та просування нового туру
3.2 Рекламно-інформаційна підтримка
Висновки до розділу 3
Висновки
Список використаних джерел
Додатки
 
Вступ
 
Ви́лкове – це мальовниче містечко, розташоване в українській частині дельти Дунаю, на крайньому південному заході України, в Кілійському районі Одеської області. Це останній населений пункт на узбережжі Дунаю перед його впаданням в Чорне море.
Місто було засновано в 1746 року і мало назву Посад Липованське. http: //uk. wikipedia. org/wiki/% D0% A4% D0% B0% D0% B9% D0% BB: % D0% 9C% D1% 96% D1% 81% D1% 82% D0% BE_% D0% 92% D0% B8% D0% BB% D0% BA% D0% BE% D0% B2% D0% B5. jpg
Це місто також відоме під назвою «Українська Венеція» завдяки численним каналам. Жителі міста називають канали єриками, які прориті вздовж вулиць цього дивовижного містечка. Тому човен тут є звичайнішим засобом пересування, як у будь – якому іншому місті автомобіль. Місто налічує близько одинадцять тисяч мешканців.
В місті діють всього на всього три церкви. Дві з яких належать старообрядцям, а решта належить Українській Православній Церкві Московського патріархату. http: //uk. wikipedia. org/wiki/% D0% A4% D0% B0% D0% B9% D0% BB: 51-223-0003_Vylkove. jpgСторовірська церква Св. Миколая одна із церков, можна сказати одна з найвідоміших.
З огляду на те, що Вилкове розташоване посеред боліт дельти Дунаю, тому тут немає можливості вирощувати зернові культури та займатися сільським господарством. Єдиним прибутком для місцевих жителів є рибальство. Окрім цього Вилкове відоме як місце виноградарства та вирощування полуниці.
Також у Вилковому розташована адміністрація Українського Дунайського біосферного заповідника, чия територія охоплює острови дельти вгору та вниз за течією Дунаю, плавні на північ від Дунаю, озера дельти та двокілометрову смугу морської акваторії вздовж узбережжя.
Поблизу міста створено ботанічний заказник місцевого значення Ліски.
Таке відоме місто навіть згадували і в літературі. Цікаві описи міста залишили такі письменники як: Булат Окуджава та Валерій Попов. У місті навіть тривалий час мешкала й учителювала відома письменниця Ольга Накко. І тут народився румунський та радянський письменник Ілля Константиновський.
Дана робота має дуже велике наукове та практичне значення. Практичним значенням даної курсової роботі є відкриття нового бачення на вже всім відоме. Розробка нового родієвого туру дає новий поштовх на розширення та вдосконалення туризму в цій області. Щодо наукового значення розробки туру – це пізнання людьми історії своєї Батьківщини та її традицій.
В цій курсовій роботі об'єктом обрали Одеський регіон. Регіон взагалі то більш відомий, як курортний і промисловий центр. Це одне з найулюбленіших туристами місць в Україні і в цьому немає нічого дивного. Вдень ви можете ніжитися в променях теплого південного сонця і купатися в ласкавому Чорному морі. Кількість пам'яток не злічити на пальцях однієї руки: Привоз і Дерибасівська, Одеський Театр опери і балету (другий за красою в Європі). Приморський бульвар і Напівкругла площа (1826-1829г.) з пам'ятником Рішелье. Палаци Воронцова, Наришкіної, Потоцького. Успенський монастир (1824 р.) і Духовна семінарія.. Одеський Морський Порт (найбільший на Чорному морі) – і це далеко не весь список. Для маленьких і непосидючих відкриває свої двері Одеський дельфінарій.
ОДЕСА – дійсно перлина Причорноморського узбережжя. Вона вабить своєю красою. Ви не пошкодуєте, якщо відвідаєте місто-гумористів і поринете в його таємниці. А побачити Одесу варто, тому що це одне з найбагатших на визначні пам'ятки місто.
Все. що ви можете побачити в Одесі, безумовно, стало символом цього міста
Якщо ви втомилися від споглядзння пам'ятників, то лзскаво просимо в Одеський Ботанічний сад, в якому ви не тільки відпочинете душею й тілом, зле й побачите фактично перший парк степової частини України. За двохсотлітню історію саду з усього світу назбиралася величезна колекція найрізноманітніших рослин.
Якщо ви думаєте, що всі визначні місця знаходяться тільки в Одесі, то варто вам виїхати за межі міста і ви переконаєтесь в зворотньому. Адже лише в 13 км від цетру міста знаходиться курорт Куяльник – один з найдавніших на Україні. Лікувальна грязь, якз є чи не світовим етзлоном. ось вже більше ніж століття допомагає людям в зміцненні здоров'я.
Якщо ви думаєте, що всі визначні місця знаходяться тільки в Одесі, то варто вам виїхати за межі міста і ви переконаєтесь в зворотньому. Адже лише в 13 км від цетру міста знаходиться курорт Куяльник – один з найдавніших на Україні. Лікувальна грязь, якз є чи не світовим етзлоном. ось вже більше ніж століття допомагає людям в зміцненні
Фото Капча