Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Виготовлення та реалізація виробів народної творчості

Предмет: 
Тип роботи: 
Бізнес-план
К-сть сторінок: 
17
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
 
РЕЗЮМЕ
РОЗДІЛ 1. Характеристика бізнес-ідеї.
РОЗДІЛ 2. Мета проекту.
РОЗДІЛ 3. Аналіз ринку.
РОЗДІЛ 4. Маркетингова стратегія.
РОЗДІЛ 5. Виробничий план.
РОЗДІЛ 6. Організація та управління.
РОЗДІЛ 7. Фінансовий план.
РОЗДІЛ 8. Інвестиційний план.
РОЗДІЛ 9. Оцінка ризику.
 
РЕЗЮМЕ
 
Метою проекту є створення конкурентноспроможного перспективного бізнесу, який задовольнить потреби у виробах народної творчості жителів та гостей Рівненської та Волинської області, а у перспективі й всієї України.
Оскільки свою діяльність по організації власного бізнесу я буду розпочинати з Рівного, то аналізуватиму ринок саме цього міста.
На ринку Рівного широко представлені фабричні вироби із кераміки переважно символічного спрямування: скарбнички, статуетки, різні побутові дрібнички. Разом з тим, згідно спостережень, на ринку майже відсутні ексклюзивні авторські керамічні вироби витримані в національному стилі. Оскільки згідно спостережень на даннй час в подібному полі ринку працює тільки один конкурент «Львівська кераміка». Місткість ринку м.Рівне – 321000,00 грн. Зважаючи на це моя частка ринку складає 160500,00 грн.
Уся продукція характеризується високою якістю, виготовлена способом випалення у печі з нанесенням орнаменту кольоровою емаллю. Кожна річ унікальна та неповторна, а її якість підтверджена особистим клеймом майстра на кожному виробі. Видовий склад товару представлений вазами, підвазонниками, тарілками, фігурками, глечиками, куманцями тощо.
Цінова політика з клієнтом будується на основі договірних відносин. Підставою для здійснення продажу товару є договір купівлі-продажу, в якому обумовлюється остаточна вартість кожної партії товару. При умові 30% націнки від вартості товару обумовленого в договорі купівлі-продажу кінцева ціна товару у точках роздрібної торгівлі є ринковою.
Для ведення первинної бухгалтерії наявна власна оргтехніка (комп’ютер, принтер). Доставка товару здійснюється орендованим автотранспортом за адресою вказаною в договорі купівлі-продажу, де відбувається передача (приймання-здача) товару за мій рахунок.
Організація проектованого бізнесу здійснюватиметься суб’єктом підприємницької діяльності, який знаходиться на спрощеній системі оподаткування - єдиному податку. Ставка єдиного податку становить 30,00 грн. на місяць. Запланована бізнес-діяльність ліцензуванню і патентуванню не підлягає. В найближчі два роки залучення найманих працівників не планується.
Після проведення розрахунків в фінансовій частині виявилося що рентабельність проекту складає 28%.
Для того щоб розпочати даний бізнес необхідно 9640,00 грн. Оскільки розповсюдження товару здійснюється переважно каналами прямого маркетингу (безпосередній продаж споживачам або дрібний опт), потреби в офісному приміщенні або складі немає. Основним інструментом роботи є каталог продукції, тому 60% капіталовкладень іде саме на його виготовлення. Допомога ЦЗ складає 2789,00 грн., а 6861,00 грн. – власні кошти.
Термін окупності проекту при середньому місячному прибутку становить 991,7.грн, і при вартості проекту в 9640,00 грн. становитиме приблизно  10 місяців.
Основними ризиками е: нестача готівкових коштів, зменшення попиту на товар, поява сильного конкурента, зміна законодавства.
 
1. ХАРАКТЕРИСТИКА БІЗНЕСУ
 
З кожним днем ринок сувенірної продукції та елементів декору набирає обертів. Його динамічний розвиток зумовлений зазвичай модними тенденціями сьогодення, стрімким плином культурного життя країни та світу, сезонними святами та урочистими подіями. Це сприяє постійному створенню нових видів продукції та розширенню асортиментного ряду товарів. Поряд з цим так само швидко сувенірна продукція одного випуску стає застарілою, поступаючись місцем товарам нового виду і часу.
 На даний час в Україні посилюється увага до здобутків української культури. Тому все більше стають актуальними вироби народного промислу, зокрема авторські керамічні роботи народних майстрів, витриманих у традиційному фольклорному стилі. 
На цій частині ринку склалася інша ситуація. По-перше, глина, дерево, солома є традиційно народними матеріалами, і вироби з них символізують частинку культурної спадщини народу. Загалом вироби з кераміки були актуальними у всі часи, це традиційний декор оселі а віднедавна й офісів. По-друге, авторство робіт зроблених вручну умілими руками подібно до картини художника робить кожен виріб єдиним у своєму роді, і він не старіє з часом, а набирає цінності. Ексклюзивність кожного виробу та їх велике розмаїття робить таку продукцію неперевершеним подарунком як гостям країни, так і кожному пересічному мешканцю. По-третє, широкий діапазон моделей (глечики, куманці різних розмірів, вази, підвазонники, настінні прикраси) може задовольнити будь-якого споживача.
 
2. МЕТА ПРОЕКТУ
 
Метою проекту є створення конкурентноспроможного перспективного бізнесу, який задовольнить потреби у виробах народної творчості жителів та гостей Рівненської та Волинської області, а у перспективі й всієї України. На протязі 2 років я планую досягти таких результатів:
- зайняти стабільну позицію на ринку по відношенню до конкурентів
- розширяти ринок збуту
- збільшувати асортимент продукції
- відкрити власні торгові точки
 
3. РИНОК
 
Оскільки свою діяльність по організації власного бізнесу я буду розпочинати з Рівного, то аналізуватиму ринок саме цього міста.
На ринку Рівного широко представлені фабричні вироби із кераміки переважно символічного спрямування: скарбнички, статуетки, різні побутові дрібнички. Разом з тим, згідно спостережень, на ринку майже відсутні ексклюзивні авторські керамічні вироби витримані в національному стилі. Загалом у Рівному налічують близько 15 торгових точок які реалізують сувенірну продукцію. Це спеціалізовані магазини (типу «Кераміки»), художні салони, сувенірні кіоски, речовий ринок. Саме вони
Фото Капча