Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Бізнес-план створення фірми фото послуг "Фуджі фото сервіс"

Тип роботи: 
Бізнес-план
К-сть сторінок: 
32
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
РОЗДІЛ 1
Визначити місії та цілі організації
1.1 Які людські потреби, ви спробуєте задовольнить 
1.2 На яких клієнтів, ви розраховуєте
1.3 Як ви це зробите, сформулюйте місію, кредо, девіз
РОЗДІЛ 2
Складіть таблицю в якій перелічіть всі види товарів та послуг, що пропонує ваша фірма
2.1 Використовуйте шкалу оцінок : відмінно, добре, задовільно, незадовільно
2.3 Яка якість ваших послуг, та наскільки ваші послуги забезпечують послуги клієнтів
2.4 Чи забезпечена ваша фірма всім необхідним, для виконання даних послуг
2.5 Чи є у вас всі необхідні матеріали
РОЗДІЛ 3 
Ціноутворення.
3.1 Які ціни на ваші послуги
3.2 Оплата здійснюється негайно, чи в кредит 
3.4 Чи берете ви плату за додаткові послуги
3.5 Які види знижок ви пропонуєте
3.6 Чи вважаєте ваші ціни конкурентно спроможними
РОЗДІЛ 4
Реклама
4.1 Як краще  використати ЗМІ
4.2  Які особисті зв’язки можна використати для рекламних цілей
4.3 Як організувати публічні виступи
4.4 ЯК організувати рекламу поштою
РОЗДІЛ 5
Характеристика клієнтів
5.1 Якій середній вік ваших клієнтів
5. 2 На клієнтів яких професій ви орієнтуєтесь
5.3 Якій рівень доходів ваших клієнтів
5.4 Яка головна причина, що змусила користуватися вашою продукцією
РОЗДІЛ  6
Обслуговування клієнтів
РОЗДІЛ 8 ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
8.1. Визначення крапки беззбитковості
8.2. Джерела і використання коштів 
 
Розділ 1. МІСІЇ та ЦІЛІ організації
 
Цілі бізнесу. Даний проект являє собою створення нового підприємства, шляхом  реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю з трьома засновниками й участю позикового капіталу у формі  лізингу чи кредиту на покупку устаткування в сфері надання послуг фотодруку, редагування і відновлення фотознімків і продажу супутніх товарів. У виробництві планується використовувати машину для печатки фотознімків і проявлення фотоплівок "Frontіer", що забезпечує високу продуктивність друку - 5 тис. фотознімків у годину, дозволяє працювати як з цифровими файлами, так і з фотоплівками і забезпечує висока якість фотознімків. Передбачається здійснити розгортання бізнесу-проекту протягом  5,5 років, (у тому числі 6 місяців - підготовча стадія) із середньорічною чисельністю персоналу в перший рік - 21 чоловік ( до кінця 6-го року  - 45 чоловік) . Для успішної реалізації проекту необхідно забезпечити виторг не менш 954 тис. грн. у перший рік реалізації проекту. Прогноз рівня попиту показує, що до кінця 5-го року виторг можна буде збільшити до 6000 тис. грн. Необхідна виробнича площа - 80 кв. метрів, приміщення під офіс і торговий зал - 120 кв. метрів. Приміщення планується узяти під оренду.
Можливості бізнесу і стратегія їхньої реалізації.  В даний час ринок фотопослуг розвивається досить високими темпами, і хоча підвищений інтерес до послуг фотофірм починає вгасати, даний вид товарів завжди буде користатися популярністю, тому що фотографії стали невід'ємною частиною життя будь-якої родини. Потенційними споживачами фірми є як постійно проживаюче населення міста Житомира, так і  гості міста. Цільовим сегментом для фірми є всі родини і самотні люди, крім пенсіонерів. Потенційна місткість ринку складе 541 тис. плівок у рік - попит на фотоплівку і проявлення, 19476 тис. у рік на печатку фотознімків, а також близько 8,5 тис. фотоапаратів у рік (вважаючи, що кожна десята родина буде купувати раз у рік новий фотоапарат). Крім того, послуги цифрового друку, ринок яких перебуває в стадії формування, будуть користатися великим попитом з ростом добробуту населення . Основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.
Прогнозована частка ринку проектованої фірми в перший рік складе близько 10%, що приблизно дорівнює 584,28 тис. фотознімків у рік.
 
Фінансові ресурси, необхідні для здійснення проекту  складають 972,23 тис. грн. (176,8 тис. доларів США), у тому числі власні кошти ініціаторів проекту 312,23 тис. грн. Іншу суму планується одержати шляхом придбання  машини для проявлення і друкування фотознімків (120 тис. доларів США) по лізингу. Лізингові платежі будуть здійснюватися щорічно. Бажана сума оплати послуг лізингу складає 50% від вартості устаткування (60 тис. доларів США).
Строк окупності проекту, розрахований шляхом визначення чистої поточної вартості наростаючим підсумком, складає 2,5 роки. При розрахунках була використана прогнозована реальна ставка відсотка по кредитах - 22% річних.
Прогнозовані фінансові результати. Чистий прибуток за п'ять з половиною років складе 3358 тис. грн.(611 тис. доларів США за курсом 5,5 грн. за 1 долар), при цьому середня рентабельність активів складе 201,75%.
Бажана організаційно-правова форма реалізації проекту - товариство з обмеженою відповідальністю.
 
Розділ 2 Аналіз ситуації на ринку
 
 В даний час ринок фотопослуг розвивається досить високими темпами, і хоча підвищений інтерес до послуг фотофірм починає вгасати, даний вид товарів завжди буде користатися популярністю, тому що фотографії стали невід'ємною частиною життя будь-якої родини.  
Потенційними споживачами фірми є як постійно проживаюче населення міста так і гості міста.  На кінець 1999 року в населення Житомирського  регіону склало приблизно
Фото Капча