Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Стан та напрями удосконалення обліку розрахунків з підзвітними особами (на прикладі виробничо-торгівельного підприємства "АГРОПЕРЕРОБКА")

Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
66
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
Вступ
РОЗДІЛ 1. ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АГРОПЕРЕРОБКА»
РОЗДІЛ ІІ. СТАН ТА НАПРЯМКИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ РАХУНКІВ З ПІДЗВІТНИМИ ОСОБАМИ
2.1 Економічний  зміст обліку розрахункових операцій
2.2 Значення розрахунків з підзвітними особами
2.3 Визначення статусу підзвітної особи підприємства
2.4 Залучення в якості підзвітної особи не працівника підприємства
2.5 Права й обов’язки підзвітної особи
2.6 Операції з підзвітними особами - крок за кроком
2.7 Отримання завдання підзвітною особою
2.8 Значення бездоганного заповнення первинних документів для розрахунків з підзвітними особами
2.9 Видача грошового авансу підзвітній особі під звіт
2.10 Можливості застосування до підприємства фінансових санкцій
2.11 Контрольний документ за рухом готівки, виданої підзвітним особам
2.12 Облік розрахунків з підзвітними особами
2.13 Систематизація обліку розрахунків з підзвітними особами при різних формах обліку
Висновки та пропозиції
Додатки
Список використаних джерел
 
Вступ
 
Перехід до ринкової економіки потребує від підприємства підвищення ефективності виробництва, конкурентноздатності продукції і послуг на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання і управління виробництвом, активізації підприємництва і т.п. Важлива роль у реалізації цієї задачі приділяється аналізу господарської діяльності підприємств. З його допомогою виробляються стратегія і тактика розвитку підприємства, обгрунтовуються плани й управлінські рішення, здійснюється контроль за їхнім виконанням, виявляються резерви підвищення ефективності виробництва, оцінюються результати діяльності підприємства, його підрозділів і робітників.
Під аналізом розуміється засіб пізнання предметів і явищ навколишнього середовища, заснований на розчленовуванні цілого на складові частини і вивчення їх у всьому різноманітті зв'язків і залежностей.
Готівка видається працівникам підприємства підзвіт на відрядження та на господарські потреби за розпорядженням керівника підприємства за умови, що у працівника немає заборгованості по раніше виданих авансах [4, 231].
Господарські потреби - закупівля матеріалів, канцтоварів, напівфабрикатів, запчастин тощо.
Службове відрядження - поїздка на визначений строк в іншу місцевість для виконання службових обов'язків.
Термін відрядження не може перевищувати 30 календарних днів у межах України і 60 днів при відрядженні за кордон.
Термін відрядження визначається за відмітками в посвідченні про відрядження, день від'їзду і день приїзду враховуються як два дні; при відрядженні за кордон термін визначається за відмітками в паспорті при перетині кордону або в посвідченні про відрядження для тих країн, з якими встановлено послаблений митний контроль.
Оплата відрядження. Без підтверджуючих документів працівнику виплачуються добові за весь термін перебування у відрядженні. Добові [5, 142] по Україні становлять 30 грн. без харчування, за кордон - 280 грн. з перерахуванням за курсом НБУ на день отримання коштів у банку. Якщо в рахунок готелю включено харчування, то норми добових відповідно зменшуються, а саме: по Україні одноразове харчування - 80 % ; дворазове - 55 % ; триразове - 35 % від норм добових витрат.
Мета: ознайомитися зі станом та напрямками вдосконалення обліку рахунків з підзвітними особами на виробничо-торгівельному підприємстві «Агропереробка».
Завдання: дослідити стан та напрямки вдосконалення обліку рахунків з підзвітними особами.
Предмет дослідження: облік рахунків із підзвітними особами.
Об’єкт дослідження: виробничо-торгівельне підприємство «Агропереробка».
 
РОЗДІЛ 1. ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АГРОПЕРЕРОБКА»
 
Виробничо-торговельне підприємство “Агропереробка” було зареєстровано в 1995 році. Переробка сільськогосподарської сировини, громадське харчування, оптова і роздрібна торгівля - основні види діяльності в 1996-1997 рр.
Засновник і генеральний директор - Рудомська Ольга Юхимівна. Народилась у 1958 році. Закінчила Рівненський державний технічний університет за спеціальністю “Економіка підприємства”. Заслужений працівник промисловості України.
В 1997 році підприємство розширює свою діяльність, плануючи власне виробництво. В основу бізнес-проекту була покладена ідея виробництва продуктів харчування на базі комплексної переробки місцевої сировини.
В травні 1997 року підприємство розпочало реконструкцію придбаного у Фонді Держмайна об’єкту незавершеного будівництва овочево-тепличного комбінату площею 6 гектарів в передмісті Рівного. 
Протягом двох років було введено в дію мінімолокозавод потужністю 30 т молока в зміну, і завод по переробці ягід, овочів та фруктів потужністю 5000 т в рік. Підприємство було створено на кредитні кошти, надані відділенням Укрсоцбанку м. Рівне.
Основний асортимент молочної продукції:
- сир твердий “Чеддер”, бринза, напій кисломолочний “Сніжок”, йогурти - виробляються за болгарською технологією. Особливість технології - в застосуванні болгарських заквасок з використанням комбінації штаммів Lbm bulqaricum i Str thermophilum, що визначають смакові та лікувальні властивості продукції. 
 Передбачена комплексна переробка вторинної сировини і виробництво з неї масла, підсирних вершків, а також дієтичного продукту - альбумінного сиру “Надуги”. Знежирена, освітлена сироватка реалізується господарствам для відгодівлі худоби та підприємствам комуненергії для технічних цілей. 
Основними видами продукції другого заводу є:
- фруктово-ягідні наповнювачі для морозива, молочних і десертних продуктів, кондитерських виробів;
- топінги, що використовуються як полива для морозива або десертів та як наповнювач у приготуванні молочних коктейлів та напоїв на основі кави;
- сиропи, як універсальний модифікатор для приготування алкогольних та безалкогольних коктейлів, напоїв, лимонадів, молочних коктейлів, кави;
- джеми, соки з м’якоттю, повидло;
- консервована продукція, огірки мариновані, салат „Ніжинський” (СКО, twist банка).
Фото Капча