Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Звіт з переддипломної практики

Тип роботи: 
Звіт з практики
К-сть сторінок: 
19
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
 
I. Вступ
II. Технологічна частина
1. Часткове регулювання колісних гальм
2. Повне регулювання колісних гальм
3. Регулювання підшипників ступиці колеса
4. Промивка повітряного фільтра
5. Очищення відцентрового фільтра
6. Регулювання вільного ходу педалі зчеплення
7. Перівірка і регулювання сходження передніх коліс
8. Перевірка компресії в циліндрах двигуна
9. Перевірка і регулювання рульового механізму
10. Заміна рідини у амортизаторі
III. Техніка безпеки при проведенні робіт технологічної частини
IV. Висновок
 
Вступ
 
Рівненський автомобільний ремонтний завод – це одне з найстаріших підприємств міста. 113 військовий завод був заснований 21 липня 1947 року в місті Львові й мав назву «26-й авторемонтний завод з ремонту вантажних автомобілів».
У серпні завод був уже передислокований у місто Рівне, де на території військового містечка № 2 йому виділили площу в розмірі 10, 44 га.
В 1964 році до підприємства був приєднаний Малошпаківський шиноремонтний цех Львівського шиноремонтного заводу. Підприємство розташоване на двох площадках: одна – в місті Рівне, площею 1, 5 га, інша – на відстані 25 км від міста в селі Малий Шпаків, площею 10, 5 га.
Державне підприємство Міністерства оборони України «Рівненський автомобільний ремонтний завод» працює на ринку України й країн СНД вже більше 60 років. Підприємство було відоме в Україні і за її кордонами під назвою «113 автомобільний ремонтний завод». Метою і предметом діяльності ДП «РАРЗ» є виконання державних замовлень Міністерства оборони України з ремонту військової техніки та зброї, замовлень сторонніх організацій, юридичних і фізичних осіб України та інших держав з ремонту та виготовленню продукції загальнотехнічного призначення.
У середині 80-х років щомісяця заводом капітально ремонтуються 650 двигунів, понад 1000 товарних агрегатів, більше 2 тисяч вантажних автомобілів на рік (близько 200 на місяць). Також виготовлювалося нестандартне обладнання для рухомих засобів на замовлення. Міністерство оборони, яке на ті часи було одним із основних клієнтів. В 90-х роках почали ремонтувати автобуси всіх марок, виготовляються товари народного споживання.
Підприємство спеціалізується з повнокомплектного капітального і поточного ремонту автомобілів, двигунів і агрегатів сімеймейства ЗІЛ, ГАЗ, УРАЛ, пожежних машин на шасі ЗІЛу, ГАЗа, автобусів ЛАЗ, ПАЗ, КАВЗ, Ікарус (кузов, двигун), кузовному ремонту з фарбуванням легкових автомобілів, капітальному ремонту карбюраторів двигунів ЗІЛ, ГАЗ, УМЗ, дизельних двигунів КАМАЗ-740, ЯМЗ, ЗІЛ-645.
У 2001 році підприємство опанувало капітальний ремонт автобуса ЛАЗ 52523 (52528), А-141 з встановленням дизельного двигуна ЯМЗ-296 (Д-243, Д-245) та СМД – 11…. 21 на автомобілі ЗІЛ-130, ЗІЛ-131, а також переобладнання цих автомобілів.
Державне підприємство «РАРЗ» діє на основі Статуту і є самостійним господарським суб’єктом, який має юридичні права і здійснює підприємницьку та іншу діяльність, що не суперечить діючому Статуту з метою отримання прибутку.
Рівненський автомобільний ремонтний завод ось уже впродовж десяти років – одне з найболючіших питань не тільки для Рівного, а й для України. Потужності його колосальні, але й борги – не менші. Не дивлячись на задавнені борги авторемонтному заводу, сьогодні, через потребу армії в техніці, не чекаючи виплати боргів, працівники стали до роботи. Працюють повну зміну, а якщо треба, то й довше.
Три броньовані багатофункціональні тягачі у 2014 році передав батальйону територіальної оборони «Горинь» Рівненський авторемонтний завод. Тут техніку відновлювали та ремонтували. В зоні АТО уже працюють гусеничні бронетранспортери, які теж відновлюють на військовому ремонтному заводі в Рівному. Майже готова нова партія військових вантажівок. Головний інженер Рівненського авторемонтного заводу, колишній його директор Сергій Лизін сказав, що на заводі є все, що потрібно для ремонту техніки: верстати, обладнання, інструментарій. Все справне і в робочому стані.
Нині основними замовниками «Рівненського автомобільного ремонтного заводу» є Луцький автомобільний завод і Львівський завод «Автонавантажувач». Для луцьких «Богданів» тут на токар- но-фрезерних верстатах, виготовлюються понад 240 наймену-вань, деталей, а це – по 10 комплектів на місяць. Для львівських автонавантажувачів випускаються автомобільні мости.
На цьому ремзаводі ремонтують і обслуговують машини для «Рівнеазоту», старенькі «пазики», які використовуються як шкільні автобуси, і ГАЗи для Запорізької облдержадміністрації, які привезли кваліфікованим працівникам заводу на ремонт. Зараз завод має договори з військовими частинами на проведення ремонту військової техніки.
На протязі останніх років 13 армійський корпус ремонтує свою автотехніку на цьому заводі. Крім цього до статутного фонду підприємства передали 38 тисяч агрегатів та 200 машин, що зберігається на складах. Їх зможе завод реалізувати – або запчастинами, або як металоломом.
З 1996 року і по сьогодні підприємство Рівненський авторемонтний завод проводить встановлення дизельних двигунів Д-240 (Д-243, Д-245).
Два малих тягачи легкі броньовані (МТЛБ) за ініціативою. Міністерства внутрішніх справ України завод отримав від Міністерства оборони. Дякуючи спеціалістам авторемонтного заводу, їх відремонтували, модернізували і вже відправили на схід нашим рівненським міліціонерам.
Ці тягачі Рівненщина отримала в Старокостянтинові, що на Хмельниччині. У неробочому стані їх привезли на Рівненщину, і вже за пару місяців спеціалісти заводу привели їх в порядок, зробивши капітальний ремонт, замінили неробочі зап частини та переробили під АГС-17.
Крім того, ця невисока десятитонна техніка може вести бойові
Фото Капча