Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Послуги та аспекти обслуговування туристів під час авіаперевезень

Предмет: 
Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
45
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
Вступ
1. Загальна характеристика авіаційних перевезень
1.1 Значення повітряного транспорту втуризмі
1.2 Нормативно-правова база авіаперевезень
1.3 Стан безпеки на повітряному транспорт
2. Послуги та аспекти обслуговування туристів під час авіаперевезень 
2.1 Організація обслуговування туристів аеропортах і літаках
2.2 Проблеми та перспективи розвитку цивільної авіації в Україні
2.3 Провідні авіакомпанії України
3. Сучасний стан та тенденції розвитку авіатранспортної галузі України 
Висновок
Список використаних джерел
Додатки
 
Вступ
 
Повітряний транспорт – одна з найдинамічнішим галузей світового господарства, яка з кожним роком посідає міцніші позиції у світовій транспортній системі. На сьогодні у світі нараховують понад 1300 авіакомпаній. У середньому за рік авіатранспорт перевозить 1, 5 млрд осіб. Міжнародні авіаперевезення забезпечують понад 470 перевізників, із них 250 здійснюють регулярні міжнародні рейси. Обслуговують міжнародні авіаперевезення більш ніж 1 тис. аеропортів, з них 650 – регулярні міжнародні рейси. До найзначніших авіакомпаній світу за кількістю перевезень пасажирів належать американські «Дельта ейрлайнз», «Пен Амерікен», «Юнайтед», французька «Ейр Франс», німецька «Люфтганза», британська «Брітіш ейрвейз.
Зараз компанія пропонує польоти за 8 маршрутами, перевізши за 10 місяців роботи в Україні близько 276 тисяч пасажирів і вийшовши на третє місце за обсягом перевезень в аеропорту Бориспіль. За нею український ринок почали освоювати й інші бюджетні авіаперевізники. Восени 2008 року відкрила польоти між Україною й ОАЕ арабська авіакомпанія Air Arabia, а у травні цього року розпочинає роботу німецький перевізник Germanwings, який возитиме пасажирів за маршрутом Кельн-Київ-Кельн.
Актуальність теми полягає в тому шо авіаперевезення в міжнародному маштабі є дуже розвиненим, актуальним та зручним. Понад 50% існуючого парку літаків належить 20 великим авіаперевізникам, 40% із них припадає на першу десятку. Основними компаніями авіаперевізників є “Юнайтед Аерлайнз”, “Делта”, “Амерікен Aерлайнз”. Українська авіаційна транспортна система знаходиться на шляху інтеграції до загальноєвропейської. Для упровадження в Україні програми “Єдиного європейського неба” приведено у відповідність із стандартами Євроконтролю систему стягнення аеронавігаційних зборів, автоматизовано всі районні центри управління повітряним рухом. Інтеграція у Спільний авіаційний простір, що передбачає адаптацію системи економічного регулювання авіаційних перевезень до європейського законодавства, є сьогодні одним із пріоритетів розвитку галузі.
Основне завдання курсової роботи розглянути та дослідити;
1. Загальну характеристику авіаційних перевезень та значення авіаподорожей в туризмі.
2. Нормачивно-правову базу авіаперевезень, міжнародне законодавство та її правела перевезень пасажирів, функції договорів.
3. Стан безпеки на повітряному транспорті. Правела перевезень багажу, та різних небезпечних предметів в літаку 4. Обслуговування туристів.
Мета курсової роботи. Аавіаподорожі які на сьогоднішній день в міжнародному маштабі стали дуже зручними та конфортабельними мета цієї роботи слідкувати за розвитком авіаперевезень в Україні, та дати оцінку міжнародним авіакомпаніям.
Практичне значення. Систематизований у курсовій роботі матеріал може бути використаний туристичними фірмами для підвищення ефективності організації дозвілля туристів і для розробки нових екскурсійних маршрутів, при підготовці навчальних посібників та підручників з туризму.
Структура курсової роботи. Курсова робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури (44 позиції), додатків.
 
1. Загальна характеристика авіаційних перевезень
 
Для України авіація відіграє величезну роль. Авіаперевезення уможливили вихід українських виробників на світові ринки, а крім того, слід згадати таке відоме підприємство, як АКБ імені Антонова, чиї літаки користуються підвищеним інтересом у всьому світі.
Чітко розуміючи переваги урегульованості в даному питанні, український уряд докладає максимум зусиль для відповідності національного законодавства світовим стандартам. Україна одержала від СРСР у спадок велику кількість різних міжнародних договорів, серед них і договори, що стосуються повітряних перевезень.
У Конституції України сказано, що ратифіковані нею договори, є частиною її законодавства, тому можна говорити про відповідність українського законодавства світовим стандартам [1]. За Законом Про міжнародні договори України, при виникненні протиріч між положеннями українського законодавства та міжнародного договору, перевагу має останній. Тому зрозуміле прагнення України до відповідності її законів загальноприйнятим світовим стандартам.
Внутрішнє законодавство України теж містить ряд норм щодо міжнародних повітряних перевезень. Зокрема, у Повітряному Кодексі України (ст. 57) є такі норми: Регулярні міжнародні польоти повітряних суден, під час яких повітряні судна перетинають державний кордон України та іншої держави, здійснюються на підставі міждержавних домовленостей і міжнародних угод [2].
Розглянемо докладніше аспекти регулювання міжнародних перевезень, на матеріалах найбільш значних договорів і документів, та зазначимо ключові моменти цієї тематики, включаючи як перевезення товарів, так і перевезення пасажирів.
Міжнародно-правова регламентація повітряних перевезень пасажирів і вантажів розвивається на базі загальних принципів міжнародного повітряного права, найважливішими з яких є:
-принципи виняткового і повного суверенітету держав над їхніми повітряними просторами;
-принцип свободи польотів у відкритому повітряному просторі;
-принцип забезпечення безпеки міжнародної цивільної авіації;
-принцип національної юрисдикції над повітряними суднами та їхніми екіпажами;
-принцип імунітету повітряних суден, що перебувають на державній службі.
Найважливішим документом в області міжнародно-правової регламентації повітряних перевезень вантажів і пасажирів є прийнята в 1929 році у Варшаві Конвенція для уніфікації деяких правил, що стосуються міжнародних повітряних перевезень. У 1933 р. ця Конвенція була доповнена Гаазьким протоколом.
До інших міжнародних
Фото Капча