Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Ознайомлення з роботою Селецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Олени Полонської

Предмет: 
Тип роботи: 
Інше
К-сть сторінок: 
11
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
 
Вступ
1 ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС БАЗИ ПРАКТИКИ
Ознайомлення з роботою Селецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Олени Полонської 
Оцінка комплексу технічних засобів обробки інформації
Техніка безпеки на робочому місці
2 ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ
Встановлення та налаштування операційної системи
Встановлення програмного забезпечення
ВИСНОВОК
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
 
ВСТУП
 
Під час проходження виробничої практики студенти вперше застосовують отримані теоретичні знання на практиці, при цьому спираючись на свої знання повинні вирішувати поставлені перед ними задачі та проблеми які виникають при їх виконанні.
Завданням даної практики є виявлення рівня знань та вмінь студента, його можливість виконувати завдання, виявити та вдосконалити сильні сторони практиканта, а також усунути різницю між теоретичними та практичними знаннями в тій чи іншій сфері.
Базою проходження практики було обрано Селецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів імені Олени Полонської Володимир-Волинського району Волинської області. Основне призначення якої цілеспрямований процес навчання, виховання, розвитку творчих здібностей учнів.
 
1 ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС БАЗИ ПРАКТИКИ
 
1. 1 Ознайомлення з роботою Селецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Олени Полонської
Головною метою Селецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Олени Полонської:
- забезпечення реалізації права громадян на здобуття неповної загальної середньої освіти;
- навчання і виховання учнівської молоді;
- забезпечення творчої діяльності суб’єктів навчального процесу.
Основним документом, що регулює навчально-виховний процес, є робочий навчальний план, що складається на основі типових навчальних, розроблених та затверджених Міністерством освіти і науки. Робочий навчальний план школи погоджується затверджується управлінням освіти. У вигляді додатків до робочого навчального плану додаються розклад уроків (щоденний, тижневий) та режим роботи (щоденний, річний).
Відповідно до робочого навчального плану педагогічні працівники школи самостійно добирають програми, підручники, навчальні посібники, що мають гриф Міністерства освіти і науки України, а також науково-методичну літературу, дидактичні матеріали, форми, методи, засоби навчальної роботи, що мають забезпечувати здобуття освіти на рівні державних стандартів, виконання статутних завдань.
Школа обирає форми, засоби і методи навчання і виховання у межах, визначених Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту” та власним Статутом.
Школа здійснює навчально-виховний процес за денною формою навчання, 5-денним робочим тижнем.
Класи у школі формуються за погодженням з управлінням освітою згідно з нормативами їх наповнюваності, встановленими законодавством, з урахуванням наявності приміщень, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам для здійснення навчально-виховного процесу, та відповідно до кількості поданих заяв про зарахування до школи.
У школі навчально-виховна робота може поєднуватися з науково-методичною, науково-дослідною та експериментальною; поряд з традиційними методами і формами можуть використовуються інноваційні технології навчання.
1. 2 Оцінка комплексу технічних засобів обробки інформації.
На робочому місці встановлено наступне обладнання:
Лазерний принтер HP LaserJet 1020
Сканер HP ScanJet G2710
Монитор LG Flatron T710Ph ''17'' – 5 шт.
Процессор Intel Celeron G1610 2. 6GHz – 3 шт.
Процессор Intel Celeron G1620 2. 7GHz – 2 шт.
Оперативна пам'ять 512 Мб DDR1 – 5 шт.
7. Ноутбук Lenovo IdeaPad G50-30
Екран 15. 6» (1366x768) HD LED
Intel Pentium N3530 (2. 16 ГГц)
RAM 4 ГБ
HDD 500 ГБ
Intel HD Graphics
8. Ноутбук Asus X551MA
Екран 15. 6» (1366x768) HD LED
Intel Celeron N2830 (2. 16 ГГц)
RAM 4 ГБ
HDD 500 ГБ
Intel HD Graphics
1. 3 Техніка безпеки на робочому місці.
До роботи в кабінеті допускаються працівники, які пройшли інструктаж з техніки безпеки та електробезпеки із відповідним записом в журналі з техніки безпеки і підписами.
Приступаючи до роботи з ПК, необхідно завжди пам’ятати, що це дуже складна і дорога апаратура, яка потребує акуратного і обережного ставлення до неї, високої самодисципліни на всіх етапах роботи з комп’ютером.
Напруга живлення ПК (220В) є небезпечною для життя людини. Через це в конструкції блоків комп’ютера, міжблокових з’єднувальних кабелів передбачена достатньо надійна ізоляція від струмопровідних ділянок. Однак в практичній роботі можуть зустрічатися непередбачені ситуації, і щоб вони не стали небезпечними для користувача, необхідно знати та чітко виконувати ряд правил техніки безпеки. Це допоможе не тільки уникнути нещасних випадків і зберегти здоров’я, але й гарантує збереження апаратури.
Особливо уважним треба бути при роботі з монітором, електронно-променева трубка якого використовує високу напругу і є джерелом електромагнітного випромінювання. Неправильне поводження з монітором та іншою електронною апаратурою може призвести до тяжких уражень електричним струмом, спричинити загоряння апаратури.
Під час роботи комп’ютера електронно-променева трубка монітора є джерелом електромагнітного випромінювання, яке при роботі близько від екрану руйнівно діє на зір, викликає втому і знижує працездатність. Через це треба працювати на відстані 60-70 см від екрану, дотримуватись правильної постави, не сутулячись і не нахиляючись.
Конструкція сучасних ПК забезпечує достатній рівень електробезпеки для працюючої з ним людини. Ця захист забезпечується різними способами, в тому числі:
Розміщенням силових роз'ємів на задній панелі системного блоку і монітора;
Застосуванням надійних ізоляційних матеріалів;
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ
 
Фото Капча