Предмет:
Тип роботи:
Курсова робота
К-сть сторінок:
26
Мова:
Українська
ЗМІСТ
Вступ
1.1. Характеристика підприємства
1.2. Мотивація вибору ідеї
1.3. Аналіз і оцінка ідеї
2. Організаційно-правове оформлення підприємницької ідеї
2.1. Обґрунтування вибору організаційно-правової форми підприємства
2.2. Порядок державної реєстрації підприємства
3. Обґрунтування організаційної структури підприємства
4. Розрахунок параметрів реалізації підприємницьких ідей
4.1. Розрахунок вартості та часу на започаткування підприємства
4.2. Розрахунок основних факторів виробництва
4.3 Розрахунок доходів та загальних витрат підприємства
Висновки
Список використаних джерел
Вступ
Командитне товариство — товариство, в якому разом з одним чи більше учасників, які здійснюють від імені товариства підприємницьку діяльність і несуть відповідальність за зобов'язаннями товариства всім своїм майном, є один чи більше учасників, відповідальність яких обмежується вкладом у майні товариства (вкладників).
За допомогою створення власного підприємства власник має більші можливостей реалізувати свій потенціал, як керівника, управлінця та менеджера. Мотиваційним аспектом для власника є праця на себе. Індивідуальне підприємство є засобом одержання прибутку.
З придбанням автомобіля у власника з'являється не тільки предмет особливої гордості і засіб пересування, а й постійна стаття витрат, причому ці витрати не обмежуються витратами на бензин, а припускають вагомі фінансові вливання на підтримку машини в робочому стані. І чим старшою стає автомобіль, тим більше фінансових вкладень він вимагає. Особливо це актуально для вітчизняного автотранспорту, який і складає основну клієнтуру більшості сервіс-центрів.
Метою курсової роботи є визначення та обґрунтування умов щодо створення нового суб’єкта підприємницької діяльності.
Для досягнення мети потрібно досить велика фінансова база та все необхідне обладнання. Також знадобитися велика кількість високо кваліфікованих працівників в декількох сферах. Що в нашійкраїні знай дуже легко.
Об’єктом даноїкурсової роботи є командитне товариство « Підкова ».
Предметом дослідження є запропонована організаційно-правова форма господарювання.
У своїй роботі я використовую такі методи дослідження як: вивчення та узагальнення вітчизняної та закордонної практики ведення бізнесу, теоретичний аналіз та синтез.
Завдання курсової роботи:
- дослідити та проаналізувати законодавчі, нормативно-правові акти, спеціальну літературув області підприємницької діяльності;
- виявити якнайбільше альтернатив щодо пошуку підприємницької ідеї;
- систематизувати та використати здобуті знання при розв’язанні конкретних завдань щодо організації роботи по створенню нового суб’єкта господарювання;
- розрахувати основні параметри створеного бізнесу;
- обґрунтувати власні погляди та зробити висновки з теоретичних питань, розв’язання практичних завдань і узагальнених оцінок конкретних економічних результатів діяльності суб’єкту ринку.
1.1. Характеристика підприємства
Автосервіс - це комплекс організаційно-технічних заходів, документів і виробництв, які забезпечують реалізацію, корисність, працездатність і збереження автотранспортних засобів відповідно до вимог їх власників та суспільства. Автосервіс охоплює найбільший період життєвого циклу АТЗ від моменту виходу машин із заводу - виробника до їх остаточної утилізації, включаючи останню.
Зростання ролі автосервісу в останні роки пояснюється і чисто економічними міркуваннями. Значна частина автомобілів і їх власників беруть участь у виробничому процесі, в якому кожна година праці характеризується або величиною заробітної плати, або величиною прибутку. Власник автомобіля, будучи фахівцем у своїй сфері діяльності, яка забезпечує йому певний рівень добробуту, мимоволі порівнює час, витрачений ним на роботи при ремонті та обслуговуванні власного автомобіля з тим, який дохід він отримав би за той же час, працюючи за фахом. Найчастіше з урахуванням якості виконаної роботи фахівці середнього достатку схиляються до необхідності звернення на СТО.
Послуги створеного підприємства:
- Розбирання автомобілів на запчастини;
- Поставка оригінальних запчастин;
- Купівля-продаж привізних і старих автомашин закордонного виробництва, переважно фірм Німеччини, Японії, США: «Мерседес», «БМВ», «Опель», «Пасат», «Тойота», «Хонда», «Ніссан», та ін
- Спеціалізація на кузовному ремонті, фарбування.
- Спеціалізація на ремонті двигунів, заміни прокладок, ременів зчеплення, елементів і підвісок, коробок передач і т.д. Особливо в приватному і дрібному секторі;
- Спеціалізація на продажу масла і заміни фільтрів;
- Установка і продаж автомобільної сигналізації, забезпечення безпеки автомобілів;
- Ремонт автоскла;
- Вантажо і пасажиро - перевезення, перегін і евакуація автомобілі;
- Організаційно правова форма мого підприємства – командитне товариство (КТ)
Командитне товариство — товариство, в якому разом з одним чи більше учасників, які здійснюють від імені товариства підприємницьку діяльність і несуть відповідальність за зобов'язаннями товариства всім своїм майном, є один чи більше учасників, відповідальність яких обмежується вкладом у майні товариства (вкладників).
Місцезнаходження: Малогончарівськавул., 32 Харків
Засновниками підприємства є: Хібель Д.О. та Зеленов А.О. Для створення підприємства обидва засновника вкладуть таку суму коштів:
Хібель Д.О. – 100 000 грн.
Зеленов А.О. – 100 000 грн.
Слоган: «Ваша несправність-наша проблема, наша робота-ваше задоволення»
Таблиця 1.1
Загальна характеристика підприємницької структури
1.2. Мотивація вибору ідеї
Місією пропонованого підприємства є створення в місті високотехнологічного підприємства з сервісного обслуговування автолюбителів, що відрізняється недорогими цінами і відмінною якістю надаваних послуг, що дозволить вивести автомобільний сервіс області на новий якісний рівень.
Метою підприємства є будівництво, обладнання, організація виробничого процесу технічного обслуговування автомобілів, якомога більш повнофункціонального, який поєднує в собі можливості автосервісу з можливостями оренди площ під стоянку автомобіля. Короткостроковими цілями підприємства є завоювання достатнього сегмента ринку і формування сталого іміджу фірми.
Реалізувати пропоновану місію підприємства буде досить складно, тому стратегічним напрямком його розвитку є спрямованість на розвиток усього комплексу послуг,