Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Комунікаційна політика Samsung Electronics

Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
19
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Вступ
 
Для розвитку сучасного суспільства необхідна наявність інформаційного простору, що формує та вдосконалює інформаційну інфраструктуру з ефективного розміщення і використання інформаційних ресурсів. Сильною стороною інформаційного ресурсу є те, що його використання дозволяє економити інші ресурси суспільства. Комунікація як засіб спілкування дозволяє передавати та отримувати будь-яку інформацію. Сучасне підприємство підтримує комунікації зі своїми посередниками, споживачами, різними аудиторіями. Одночасно кожна група у цьому ланцюзі підтримує комунікаційний зворотний зв’язок зі всіма учасниками комунікацій. Саме тому успішна діяльність фірми багато в чому залежить від правильно побудованої комунікаційної політики.
«Samsung Electronics» – південнокорейська корпорація, компанія-виробник електроніки зі штаб-квартирою в Сеулі. Слово «Самсон» корейською мовою буквально означає «три зірки».
З невеликої експортної фірми, створеної у Тегу (Корея), Samsung перетворився на одну з найбільших світових електронних компаній, яка спеціалізується на цифрових побутових обладнаннях і медіатехнологіях, напівпровідниках, пам'яті та системній інтеграції. Сьогодні інноваційні та найякісніші продукти та процеси Samsung визнані в усьому світі.
Цифрова епоха принесла революційні зміни й нові можливості для глобального бізнесу, і Samsung відповів на її прихід передовими технологіями, висококонкурентними продуктами та постійними інноваціями.
 
Загальна характеристика діяльності фірми Samsung Electronics
 
Samsung Electronics Co., Ltd. − світовий лідер в сфері виробництва напівпровідників, телекомунікаційного та цифрового медіаобладнання, а також у сфері технологій цифрової конвергенції. Консолідовані продажі компанії у 2012 році становили 384. 3 млрд доларів США. Штат Samsung Electronics нараховує близько 369 тис. співробітників, які працюють у 206 офісах у 68 країнах світу. Будучи одним із найшвидкозростаючих світових брендів, Samsung Electronics лідирує на ринках цифрових телевізорів, мікросхем пам'яті, мобільних телефонів та LCD-дисплеїв.
До складу Samsung входять компанії, які встановлюють стандарти в цілій низці галузей – від виробництва електроніки до надання фінансових послуг, від виробництва хімічних препаратів до торгівлі та сервісного обслуговування. Їх усіх поєднує прагнення створювати інноваційну, високоякісну продукцію, на яку покладаються мільйони людей та компаній в усьому світі. З невеликої експортної фірми, створеної у корейському місті Тегу, Samsung перетворився на одну з найбільших світових електронних компаній, яка спеціалізується на цифровому побутовому обладнанні й медіатехнологіях, напівпровідниках, пам'яті та системній інтеграції.
Сьогодні інноваційні та найякісніші продукти і процеси Samsung визнані в усьому світі. У 2010 році в щорічному рейтингу сотні найдорожчих брендів світу, складеному дослідницькою компанією Interbrand спільно з журналом BusinessWeek і опублікованому 15 вересня, Samsung Electronics другий рік поспіль посів 19-те місце. Вартість бренду Samsung оцінена в $19, 5 млрд, що на 11, 3% більше, ніж у 2009 році. У «Рейтингу найшанованіших компаній світу» 2010 року, опублікованому дослідницькою компанією Reputation Institute, компанія Samsung Electronics посіла дев'яте місце. Samsung Electronics став єдиною у світі компанією зі сфери інформаційно-комунікаційних технологій, які увійшли до першої десятки. Рейтинг іміджу проводився Reputation Institute серед 600 найбільших компаній у світі. В ході дослідження було опитано більше 30 тис. споживачів з 25 країн. Samsung також посів 11-те місце в рейтингу «50 найбільш інноваційних компаній 2010», складеному журналом Business Week спільно з Boston Consulting Group.
До складу Samsung Electronics входять вісім незалежно керованих бізнес-підрозділів:
Visual Display
телевізори (LED, LCD, плазмові)
монітори
цифрові інформаційні дисплеї
Mobile Communications
мобільні телефони
Telecommunication Systems
Телекомунікаційне обладнання
Digital Appliances:
холодильники
мікрохвильові печі
пральні машини
кондиціонери
вбудована техніка
IT Solutions:
ноутбуки
принтери та БФП
тонкі клієнти
проектори
Digital Imaging:
фотокамери
відеокамери
цифрові фоторамки
Semiconductor:
мікросхеми пам'яті (DRAM, SRAM, флеш-пам'ять та ін.)
SSD-накопичувачі
процесори програм
смарт-карти
System-in-Package (SiP)
LCD:
рідкокристалічні панелі
OLED-дисплеї
Компанія Samsung Electronics відома підвищеною увагою до того, щоб робити свої продукти максимально дружніми до екології. Крім підтримки загальноприйнятих сертифікацій, Samsung встановлює власний стандарт екологічної дружелюбності – так званий Eco Mark. Цей стандарт гарантує, що компанія використовує у своїй продукції енергозберігаючі технології, екологічно безпечні компоненти та матеріали упаковки. Більш того, Samsung знижує вміст або повністю відмовляється навіть від тих шкідливих речовин, які не регламентуються міжнародними нормами. Також компанія активно розвиває діяльність з переробки електронних продуктів екологічно безпечними способами. Зусилля Samsung із захисту навколишнього середовища високо оцінюються незалежними експертами. Так, у «зеленому» рейтингу виробників електроніки, який регулярно публікує Грінпіс, Samsung Electronics постійно входить до групи лідерів.
Отже, прагнення компанії Samsung Electronics стати кращими дозволило їм домогтися лідерства в долі на світовому ринку для 13 їх продуктів, у тому числі напівпровідників, панелей TTF-LCD, моніторів і мобільних телефонів CDMA. У майбутньому компанія прагне добитися ключових успіхів у дослідженнях і розробці у всій напівпровідниковій лінійці, включаючи флеш-пам'ять та інші мікросхеми, DRAM і SRAM, а також випускати кращі в галузі LCD, мобільні телефони, цифрову споживчу електроніку тощо.
 
Комунікаційна політика Samsung Electronics
 
Для будь-якої компанії одним з основних завдань є формування і стимулювання попиту на товар в цілях збільшення продажів, підвищення їх ефективності та збільшення прибутковості, що є результатом діяльності компанії. Саме цій меті покликана відповідати комунікаційна політика, чи політика
Фото Капча