Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Загальне ознайомлення з установою комерційного банку

Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
43
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
Вступ
Розділ I. Загальне ознайомлення з установою комерційного банку 
Історію розвитку установи банку 
Спеціалізація діяльності та стратегії розвитку банку 
Аналіз фінансового стану банку 
Розділ ІІ. Виробнича робота по відділах КБ «ПРИВАТБАНК»
Висновки
Список використаних джерел 
Додатки
 
ВСТУП
 
Я, Гураєвський Едуард Володимирович, проходив виробничу практику в Хмельницькій філії, Кам’янець-Подільському відділенні № 1, КБ «ПриватБанк» з 29 січня по 29 травня.
КБ «ПРИВАТБАНК» знаходиться за адресою:
м. Кам'янець-Подільський
вул.
Основною метою практики є дати студенту практичні навички, показати в найкращому вигляді. Як діє банк, зацікавити студента і надати можливість подальшого працевлаштування.
В період проходження практики, працював дублером в відділах банку:
Відділ ефективних продажів.
Депозитний відділ.
Кредитний відділ.
Відділ мікрокредитування.
Іпотечний відділ.
Соціальний відділ.
Корпоративний відділ, обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу.
Відділі моніторингу.
Відділ бухгалтерського обліку, звітності та касових операцій.
Важливою складовою частиною процесу підготовки спеціалістів є виробнича практика. Вона дає змогу закріпити і поглибити теоретичні знання, одержані студентами у навчальному закладі і спрямована на набуття майбутніми спеціалістами необхідних навиків фінансово – економічної роботи в системі комерційного банку.
Для написання звіту з практики використовувалися усі дані, надані банком. На сьогоднішній день банк пропонує громадянам України понад 150 видів найсучасніших послуг, серед яких поточні, вкладні операції, карткові продукти, різноманітні програми споживчого кредитування, які здійснюються у партнерстві з провідними вітчизняними торговельними, ріелтерськими компаніями і автовиробниками.
Поглиблення банківської реформи в Україні та всебічне зміцнення на цій основі національної банківської системи, забезпечення на ділі її ефективної підтримки з боку держави розглядається як одне з пріоритетних завдань економічної політики на сучасному етапі.
Розділ I. Загальне ознайомлення з установою комерційного банку
1. 1. Історію розвитку установи банку.
Комерційний банк “Приватбанк” був заснований в 1992 році. Він був одним із перших банків, який з’єднував усі держави СНД.
Приватбанк став одним із перших українських банків, створених на основі приватного капіталу. За станом на 1 січня 2009 року:
  • розмір чистих активів ПриватБанку складає 80165 млрд. грн.,
  • статутний фонд банку становить 5684 млрд. грн.,
  • власний капітал – 7, 67 млрд. грн.,
  • кредитний портфель банку – 72788 млрд. грн.,
  • чистий прибуток ПриватБанку за підсумками 2008 року склала 1292 млрд. грн.
Основна мета – забезпечити найвищу якість послуг клієнтам як в Україні, так і поза її межами. Принципи роботи – відповідальність, чіткість, своєчасність та гнучкість в проведенні операцій.
У ході дослідження ринку банківських послуг в 2008 році, проведеного компанією GFK Ukraine, 23, 3% жителів України назвали ПриватБанк найбільш привабливим для себе українським банком. ПриватБанк також є самим популярним і впізнаваним банківським брендом України – 64% жителів країни знають ПриватБанк без підказки. ПриватБанк також є лідером серед українських комерційних банків за кількістю клієнтів: його послугами користується понад 23% населення України. На сьогоднішній день банк обслуговує 334 тисяч корпоративних клієнтів, приватних підприємців – 314 тисяч і понад 12, 5 мільйонів рахунків фізичних осіб. Обсяг залучених банком коштів юридичних осіб на 1 січня 2009 року становить 20, 7 млрд. грн, у тому числі депозитний портфель юридичних осіб – 12430 млрд. грн. Обсяг коштів фізичних осіб, залучених ПриватБанком на 1 січня 2009 року, становить 32754 млрд. грн., у тому числі депозитний портфель фізичних осіб – 27, 1 млрд. грн.
У 2009-му році Global Finance сьомий рік поспіль визнає ПриватБанк кращим банком в Україні, так само як й інші впливові видання у різні роки віддавали ПриватБанку звання «The Bank of Year» (журнал «The Banker») та «Кращий банк» (журнал -- «Euromoney»).
1. 2. Спеціалізація діяльності та стратегії розвитку банку.
Проводячи послідовну політику зміцнення стабільності банку та вдосконалення якості обслуговування, ПриватБанк вважає одним з пріоритетних напрямків своєї роботи розвиток комплексу сучасних послуг для індивідуального клієнта. На сьогоднішній день банк пропонує громадянам України понад 150 видів найсучасніших послуг, серед яких поточні, вкладні операції, карткові продукти, різноманітні програми споживчого кредитування, які здійснюються у партнерстві з провідними вітчизняними торговельними, ріелтерськими компаніями і автовиробниками. ПриватБанк є уповноваженим Урядом України банком з виплати пенсій і соціальної допомоги громадянам, а також виплати компенсацій жертвам нацистських переслідувань. Сьогодні свою пенсію і соціальні виплати в Приватбанку отримують понад 1, 5 мільйона чоловік. Також свої кошти довіряє ПриватБанку майже третина всіх вкладників України. Понад 35% клієнтів українських банків обирають ПриватБанк при відкритті поточного рахунку і понад 28% користуються послугами банку під час здійснення грошових переказів.
Національна мережа банківського обслуговування ПриватБанку, що включає в себе більш 3 000 філій та відділень по всій Україні, дозволяє будь якому клієнту отримати найвищий рівень обслуговування практично в будь якій точці країни. Широке коло закордонних партнерів ПриватБанку не тільки демонструє його визнання як провідного учасника світової банківської системи, але й, найголовніше, дозволяє найбільш широко задовольняти потреби клієнтів банку, пов'язані з їх міжнародною діяльністю. ПриватБанк підтримує кореспондентські відносини з найбільшими іноземними банками, ефективно співпрацюючи з ними на різних сегментах фінансового ринку. ПриватБанк є уповноваженим банком
Фото Капча