Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Стан та напрями удосконалення обліку розрахунків з підзвітними особами

Тип роботи: 
Курсова робота
К-сть сторінок: 
44
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
Вступ
РОЗДІЛ 1. ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АГРОПЕРЕРОБКА»
РОЗДІЛ ІІ. СТАН ТА НАПРЯМКИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ РАХУНКІВ З ПІДЗВІТНИМИ ОСОБАМИ
2.1 Економічний зміст обліку розрахункових операцій
2.2 Значення розрахунків з підзвітними особами
2.3 Визначення статусу підзвітної особи підприємства, її права і обов’язки
2.4 Контроль за рухом готівки виданої під звіт, та можливості застосування до підприємства фінансових санкцій
2.5 Облік розрахунків з підзвітними особами
2.6 Систематизація обліку розрахунків з підзвітними особами при різних формах обліку
Висновки та пропозиції
Список використаної літератури
 
Вступ
 
Перехід до ринкової економіки потребує від підприємства підвищення ефективності виробництва, конкурентноздатності продукції і послуг на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання і управління виробництвом, активізації підприємництва і т. п. Важлива роль у реалізації цієї задачі приділяється аналізу господарської діяльності підприємств. З його допомогою виробляються стратегія і тактика розвитку підприємства, обгрунтовуються плани й управлінські рішення, здійснюється контроль за їхнім виконанням, виявляються резерви підвищення ефективності виробництва, оцінюються результати діяльності підприємства, його підрозділів і робітників.
Оплата відрядження. Без підтверджуючих документів працівнику виплачуються добові за весь термін перебування у відрядженні. Добові по Україні становлять 30 грн. без харчування, за кордон – 280 грн. з перерахуванням за курсом НБУ на день отримання коштів у банку.
Важливість і практична значимість дослідження обліку рахунків з підзвітними особами в сучасних умовах зумовлюють актуальність теми даної курсової роботи.
Мета: ознайомитися зі станом та напрямками вдосконалення обліку рахунків з підзвітними особами на виробничо-торгівельному підприємстві «Агропереробка».
Завдання: дослідити стан та напрямки вдосконалення обліку рахунків з підзвітними особами.
Предмет дослідження: облік рахунків із підзвітними особами.
Об’єкт дослідження: виробничо-торгівельне підприємство «Агропереробка».
 
РОЗДІЛ 1. ВИРОБНИЧО-ФІНАНСОВА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АГРОПЕРЕРОБКА»
 
Виробничо-торговельне підприємство “Агропереробка” було зареєстровано в 1995 році. Переробка сільськогосподарської сировини, громадське харчування, оптова і роздрібна торгівля – основні види діяльності в 1996-1997 рр.
Засновник і генеральний директор – Рудомська Ольга Юхимівна. Народилась у 1958 році. Закінчила Рівненський державний технічний університет за спеціальністю “Економіка підприємства”. Заслужений працівник промисловості України.
В 1997 році підприємство розширює свою діяльність, плануючи власне виробництво. В основу бізнес-проекту була покладена ідея виробництва продуктів харчування на базі комплексної переробки місцевої сировини.
В травні 1997 року підприємство розпочало реконструкцію придбаного у Фонді Держмайна об’єкту незавершеного будівництва овочево-тепличного комбінату площею 6 гектарів в передмісті Рівного.
Протягом двох років було введено в дію мінімолокозавод потужністю 30 т молока в зміну, і завод по переробці ягід, овочів та фруктів потужністю 5000 т в рік. Підприємство було створено на кредитні кошти, надані відділенням Укрсоцбанку м. Рівне.
Основний асортимент молочної продукції:
- сир твердий “Чеддер”, бринза, напій кисломолочний “Сніжок”, йогурти – виробляються за болгарською технологією. Особливість технології – в застосуванні болгарських заквасок з використанням комбінації штаммів Lbm bulqaricum i Str thermophilum, що визначають смакові та лікувальні властивості продукції.
Передбачена комплексна переробка вторинної сировини і виробництво з неї масла, підсирних вершків, а також дієтичного продукту – альбумінного сиру “Надуги”. Знежирена, освітлена сироватка реалізується господарствам для відгодівлі худоби та підприємствам комуненергії для технічних цілей.
Основними видами продукції другого заводу є:
- фруктово-ягідні наповнювачі для морозива, молочних і десертних продуктів, кондитерських виробів;
- топінги, що використовуються як полива для морозива або десертів та як наповнювач у приготуванні молочних коктейлів та напоїв на основі кави;
- сиропи, як універсальний модифікатор для приготування алкогольних та безалкогольних коктейлів, напоїв, лимонадів, молочних коктейлів, кави;
- джеми, соки з м’якоттю, повидло;
- консервована продукція, огірки мариновані, салат „Ніжинський” (СКО, twist банка).
Асортимент наповнювачів налічує більше 130 найменувань. Вони виробляються з місцевих та екзотичних плодів і поділяються на такі основні групи:
- 16 гетерогенні – з шматочками ягід і плодів,
- 17 гомогенні – однорідна плодова маса,
- 28 сиропи, солодкі соуси і поливи, топінги.
Потужність виробництва наповнювачів – більше 200 т плодово-ягідних наповнювачів в місяць в залежності від асортименту. Різноманітність розмірів шматочків фруктів, значень активної кислотності, густини, консистенції, ароматів дозволяють створювати ексклюзивний наповнювач для кожного підприємства-замовника.
Сьогодні ВТП “Агропереробка” є нетиповим прикладом новоствореного підприємства, яке успішно працює в складних умовах становлення ринкових відносин і на протязі п’яти років зберігає щорічний приріст обсягів виробництва на рівні 30%.
Щоб зберегти тенденцію розвитку виробництва керівництво ВТП “Агропереробка” здійснює інноваційну політику, створює творчу атмосферу постійного пошуку, впроваджує нові технології і нові види продукції.
“Хто зупиняється в розвитку – програє, – говорить директор Ольга Юхимівна Рудомська – з нами час. ” Продукція ТОВ ВТП “Агропереробка” відома споживачам в Україні, Росії, Молдови, Білорусі, Єгипті, Німеччині.
Про її якість свідчать численні нагороди виставок, медалі і відзнаки конкурсів в Києві, Москві, Одесі, Дніпропетровську і т. д. Мета виробництва під торговою маркою “Агропереробка” – збереження найкращих традицій українського виробника.
Для виробництва наповнювачів заготовляється сировина в Вінницькій, Рівненській, Житомирській, Закарпатській, Одеській, Херсонській областях, Республіці Крим та в інших
Фото Капча