Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (066) 185-39-18
Вконтакте Студентська консультація
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Створення фірми фото послуг "Фуджі фото сервіс"

Тип роботи: 
Бізнес-план
К-сть сторінок: 
40
Мова: 
Українська
Оцінка: 
Зміст
 
РОЗДІЛ 1 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРОЕКТУ
РОЗДІЛ 2 АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ НА РИНКУ
РОЗДІЛ 3 ОПИС ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ
3.1 Товари і послуги
3.2 Приміщення й устаткування
РОЗДІЛ 4. ВИРОБНИЧИЙ ПЛАН
4.1 Місцезнаходження фірми
4.2 Опис виробничого процесу
4.3 Необхідне устаткування і виробнича потужність
4.4 Постачальники і ціни на сировину й устаткування
4.5 Оцінка можливих витрат виробництва
РОЗДІЛ 5. ПЛАН МАРКЕТИНГУ
РОЗДІЛ 6. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН
6.1 Форма власності і структура фірми
6.2 Організаційна структура керування фірмою
6.3 Робоча сила, не зв'язана з керуванням. Кадрова політика фірми
РОЗДІЛ 7. ОЦІНКА РИЗИКІВ І СТРАХУВАННЯ
РОЗДІЛ 8. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
8.1 Визначення крапки беззбитковості
8.2 Джерела і використання коштів
 
Розділ 1. Загальні положення проекту
 
Мета бізнесу. Даний проект являє собою створення нового підприємства, шляхом реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю з трьома засновниками й участю позикового капіталу у формі лізингу чи кредиту на покупку устаткування в сфері надання послуг фотодруку, редагування і відновлення фотознімків і продажу супутніх товарів. У виробництві планується використовувати машину для печатки фотознімків і проявлення фотоплівок «Frontіer», що забезпечує високу продуктивність друку – 5 тис. фотознімків у годину, дозволяє працювати як з цифровими файлами, так і з фотоплівками і забезпечує висока якість фотознімків. Передбачається здійснити розгортання бізнесу-проекту протягом 5, 5 років, (у тому числі 6 місяців – підготовча стадія) із середньорічною чисельністю персоналу в перший рік – 21 чоловік (до кінця 6-го року – 45 чоловік). Для успішної реалізації проекту необхідно забезпечити виторг не менш 954 тис. грн. у перший рік реалізації проекту. Прогноз рівня попиту показує, що до кінця 5-го року виторг можна буде збільшити до 6000 тис. грн. Необхідна виробнича площа – 80 кв. метрів, приміщення під офіс і торговий зал – 120 кв. метрів. Приміщення планується узяти під оренду.
Можливості бізнесу і стратегія їхньої реалізації. В даний час ринок фотопослуг розвивається досить високими темпами, і хоча підвищений інтерес до послуг фотофірм починає вгасати, даний вид товарів завжди буде користатися популярністю, тому що фотографії стали невід'ємною частиною життя будь-якої родини. Потенційними споживачами фірми є як постійно проживаюче населення міста Житомира, так і гості міста. Цільовим сегментом для фірми є всі родини і самотні люди, крім пенсіонерів. Потенційна місткість ринку складе 541 тис. плівок у рік – попит на фотоплівку і проявлення, 19476 тис. у рік на печатку фотознімків, а також близько 8, 5 тис. фотоапаратів у рік (вважаючи, що кожна десята родина буде купувати раз у рік новий фотоапарат). Крім того, послуги цифрового друку, ринок яких перебуває в стадії формування, будуть користатися великим попитом з ростом добробуту населення. Основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.
Прогнозована частка ринку проектованої фірми в перший рік складе близько 10%, що приблизно дорівнює 584, 28 тис. фотознімків у рік.
Конкурентні переваги. В даний час ринок фотопослуг розвивається досить високими темпами і достатньо сформувався. У даний момент на ринку м. Житомира працюють близько 10 фірм, що надають фотопослуги, причому найбільш великими і потенційно серйозними конкурентами є лише 2-3 фірми. Слід зазначити, що устаткування практично усіх фотофірм значно застаріло, є малопродуктивним і, найчастіше не дозволяє одержувати знімки високої якості. Крім того, у Житомирі не існує великого спеціалізованого центра по наданню комплексних недорогих фотопослуг, дуже малий асортимент фототоварів.
Основними конкурентними перевагами даного проекту є:
1) використання нового високопродуктивного обладнання;
2) обладнання великого торгового павільйону, що буде надавати різноманітний асортимент послуг і стане центром цифрової печатки;
3) основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.
4) зниження витрат за рахунок високої продуктивності устаткування, підвищення якості обслуговування, зниження цін, більш повного задоволення споживачів за рахунок розширення спектра послуг і введення гнучкої системи знижок.
Фінансові ресурси, необхідні для здійснення проекту складають 972, 23 тис. грн. (176, 8 тис. доларів США), у тому числі власні кошти ініціаторів проекту 312, 23 тис. грн. Іншу суму планується одержати шляхом придбання машини для проявлення і друкування фотознімків (120 тис. доларів США) по лізингу. Лізингові платежі будуть здійснюватися щорічно. Бажана сума оплати послуг лізингу складає 50% від вартості устаткування (60 тис. доларів США).
Строк окупності проекту, розрахований шляхом визначення чистої поточної вартості наростаючим підсумком, складає 2, 5 роки. При розрахунках була використана прогнозована реальна ставка відсотка по кредитах – 22% річних.
Прогнозовані фінансові результати. Чистий прибуток за п'ять з половиною років складе 3358 тис. грн. (611 тис. доларів США за курсом 5, 5 грн. за 1 долар), при цьому середня рентабельність активів складе 201, 75%.
Бажана організаційно-правова форма реалізації проекту – товариство з обмеженою відповідальністю.
 
Розділ 2. Аналіз ситуації на ринку
 
В даний час ринок
Фото Капча