Портал освітньо-інформаційних послуг «Студентська консультація»

  
Телефон +3 8(066) 185-39-18
Телефон +3 8(093) 202-63-01
 (093) 202-63-01
 studscon@gmail.com
 facebook.com/studcons

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-53007750-1', 'auto');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

Створення нового підприємства

Тип роботи: 
Реферат
К-сть сторінок: 
51
Мова: 
Українська
Оцінка: 
ЗМІСТ
 
РЕЗЮМЕ
ОПИС ПІДПРИЄМСТВА
ОПИС ПРОДУКЦІЇ
ПЛАН МАРКЕТИНГУ
ВИРОБНИЧИЙ ПЛАН
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН
ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
АНАЛІЗ РИЗИКІВ
ВИСНОВОК
ДОДАТКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
 
 
РЕЗЮМЕ
 
В даній роботі розглядаються організаційно-фінансові аспекти створення нового підприємства – приватного підприємства «Стиль МЕБЛІВ», яке планує займатися виробництвом і продажем меблів.
Виробництво меблів на сьогоднішній день є перспективною і прибутковою справою. Перспективність і прибутковість виробництва меблів пояснюється великою кількістю потенційних покупців.
ПП «Стиль МЕБЛІВ» – підприємство, що проводить різну продукцію для зручності і комфорту населення міста Одеси і прилеглих районів, таку як: побутові і офісні меблі, а також меблі для суспільних установ. Продукція випускається з натурального деревного масиву, деревноволокнистих і деревностружкових плит, пластика і інших високоякісних матеріалів. Продукція фірми орієнтована на різні верстви населення, учбові установи, фірми, дитячі сади і на приватних осіб.
Передбачається здійснити розгортання бізнесу-проекту протягом 2 роки, (у тому числі 3 місяці – підготовча стадія) із середньорічною чисельністю персоналу 15 чоловік. Необхідна площа близько 500 м2. Планується оренда приміщення.  Фінансові ресурси, необхідні для здійснення проекту.
Сукупна вартість проекту складає 140000 грн, з яких 90000 грн – позикові кошти.
Термін окупності проекту, розрахований шляхом визначення чистої поточної вартості наростаючим підсумком, становить 16 місяців. При розрахунках була використана прогнозована реальна ставка відсотка по кредитах-16% річних.  Прогнозовані фінансові результати. Чистий прибуток за 2 роки складе 78288 тис. грн. (19213 доларів США за курсом 8, 0 грн. За 1 долар), при цьому середня рентабельність активів складе 83, 42%.
Форма власності підприємства: Приватне підприємство.
За показниками ефективності можна зробити висновок, що проект є прибутковим і має сенс вкладати в нього гроші.
 
 
ОПИС ПІДПРИЄМСТВА
 
Найменування підприємства: ПП «Стиль МЕБЛІВ»
Дата створення: 01. 03. 2013
Адреса: м. Одеса вул.. Софіївська 41
Сфера діяльності та галузева приналежність: виробництво меблів.
Форма власності підприємства: Приватне підприємство.
ПП «Стиль МЕБЛІВ» – підприємство плануюче випуск наступних видів меблів: побутових і офісних меблів, а також меблів для суспільних установ.
Продукція, випуск ПП «Стиль МЕБЛІВ» зберігається і транспортується в спеціальному пакувальному папері, який оберігає товар від негативної дії зовнішніх чинників.
Також планується надання гарантії на нашу продукцію:
− ергономічні крісла – 6 місяців;
− дитячі ліжечка – 6 місяців;
− комп'ютерні столики – 12 місяців;
− дивани – 12 місяців.
Оскільки наша фірма ще не вийшла на ринок, то при створенні необхідного резерву по гарантійному обслуговуванню ми спиратимемося на те, який резерв по гарантійному обслуговуванню у наших конкурентів.
Для здійснення своєї діяльності ПП «Стиль МЕБЛІВ» планує придбати цех, площею 500 м2, за 50 тисяч гривень. Для підготовки цеху до виробничої діяльності необхідно зробити ремонт. Попередня вартість ремонту 20 тисяч гривень. Під магазин ПП «Стиль МЕБЛІВ» бере в оренду приміщення площею 50 м2. Вартість оренди торгової площі складають 3 тисячі гривень в місяць.
Для виробництва планується придбання нового устаткування.
ПП «Стиль МЕБЛІВ» – підприємство плануюче випуск наступних видів меблів: побутових і офісних меблів, а також меблів для суспільних установ. Продукція випускається з натурального деревного масиву, деревноволокнистих і деревностружкових плит, пластика і інших високоякісних матеріалів. Продукція фірми орієнтована на різні верстви населення, учбові установи, фірми, дитячі сади і на приватних осіб.
До сучасних меблів пред'являються функціональні, конструктивні, техніко-економічні і естетичні вимоги.
Функціональні вимоги передбачають проектування і виготовлення меблів, які по всій номенклатурі, формі, розмірам, ступені забезпечення необхідними зручностями, взаємозв'язки виробів загалом, ансамблі задовольняла б сучасним потребам людину. Конструкція дитячих меблів повинна сприяти фізичному, розумовому і естетичному розвитку дитини, бути легкою, простій формою, локальній за кольором. Меблі учбових закладів повинні забезпечувати найсприятливіші умови для проведення теоретичних і практичних занять, сприяти ефективності навчання. Наприклад, у учня повинен бути свій зручний стілець, який підходить до столу, а не дерев'яна лавка до столу, під яким не можна «покласти ногу на ногу». Для зручності користування персональним комп'ютером потрібні комфортабельні меблі. Наприклад, ергономічні крісла повинні бути з ортопедичними властивостями і зручністю користування.
Естетичні вимоги пред'являються до меблів для досягнення гармонійного поєднання в ній красивих, зручних, доцільних, простих і лаконічних форм. Естетичність меблів і її сучасність визначається функціональною досконалістю, єдністю форми, конструкції, матеріалу і технології і залежить від обробки, яка забезпечує цілісність сприйняття форми, її гармонійність.
ПП «Стиль МЕБЛІВ» розробляє свою продукцію по декількох напрямах, тобто, формує бізнес-портфель. Хорошим вважається той бізнес-портфель, який оптимальним чином пристосовує сильні і слабі сторони підприємства до можливостей середовища.
Таким чином в даній ситуації найвигіднішим напрямом вкладення інвестиції, якщо такі будуть в майбутньому (на даному етапі вони не плануються) є венчурний портфель, але також привабливим напрямом є і стабільний портфель, оскільки даний сегмент ринку нам добре знайомий і дана продукція користується попитом у населення.
Продукція, випуск ПП «Стиль МЕБЛІВ» зберігається і транспортується в спеціальному пакувальному папері, який оберігає товар від негативної дії зовнішніх чинників.
Фото Капча